lekarz Urszula Szalewska

Pani bardzo nieprzyjemna, myślę że to właśnie ta osoba ten szpital zaniża... Nie potrafi wytłumaczyć dlaczego leki jakie i na co... Poród przy tej Pani jest zbyt stresujący dla kobiety rodzącej... Lekarze są od tego by Ci pomóc i tłumaczyć... Myślę że podejście do pacjenta mówi samo za Siebie, nie przyjemna, na pewno nie lekarz z powołania i nie polecam tej Pani. Wybrałam ten szpital do porodu i polecilam kilku innym koleżankom, z czego mają taką samą opinie jak ja. I proszę ściągać pierścionki do badania.

Pani bardzo miła, delikatna przy badaniu. Dobrze tłumaczy, jest kompetentna, godna zaufania i polecenia :)

Panią Szalewską, również poznałam w trakcie prowadzenia ciąży.Zaskoczyła mnie fachowością oraz podejściem do pacjenta ( mimo,że nie prowadziła mojej ciąży potraktowała mnie bardzo miło oraz zaoferowała pomoc w każdej chwili). Do spraw medycznych podchodziła z zainteresowaniem, przez co wzbudziła moje zaufanie oraz uznanie. Warto mieć w pobliżu takiego lekarza na którego można liczyć o każdej porze i w każdej sytuacji. Polecam lekarza.

nie moge powiedziec , moglam liczyc na panie szalewska bez problemu,w czasie ciazy mialam pana Delikata ale jak doszlo juz do porodu i nawet po to go nigdy nie widzialam, chodzilam prywatnie tylko ze zapomnialam mu zaplacic za to ze bedzie potem ,zrezygnowana chcialam znalesc lekarza ginekologa i zjawila sie pani Szalewska jeszcze jak bylam w szpitalu ,choc to nie ona zajmowala sie mna przez ostatni czas podczas ciazy to wlasnie ta osoba zwrocila na mnie uwage pytajac sie czy dobrze sie czuje i nic mi nie brakuje spedzilam wtedy 3 dobre tygodnie w szpitalu , a wiec mialam okazje za obserwowac kto jest powolany i pracuje a kto pracuje bo musi i wszystkich ma w d...e od tamtej pory to byl moj lekarz nie narzekam , ta kobieta jest w 100% pewna i wie jak wykonywac swoj zawod jestem zadowolona i nie zmienie mojego zdania od tamtej pory minelo juz 12 lat polecam i pozdrawiam wszystkich czytajacych