lekarz Wacław Żyłka

Chirurg onkolog

Wizyta całkowicie nieudana, przyszedłem na usg nadgarstka, nie wykonał badania, nie spojrzał na wyniki innego badania, pogadał kilka minut, dał hipotetyczną przyczynę i zainkasował 300 zł. Jeżeli masz dużo pieniędzy to idź do tego lekarza, ale jeżeli zależy Ci na leczeniu, to omijaj go.

Nie ja osobiście na szczęście. Ale wściekła jestem ponad granice wszelkich wściekłości. Młoda kobieta moja przyjaciółka wybrała się na wizytę za 200 zł aby robić jej biobsje na ślepo ludzie koszmar. Zamach i nie udane w bicie więc co tam jeszcze raz diagnoza zapalenie coś od stanika materiału do badania nie pobrano z powodu dolegliwości bólowych 200zl. Więc na szczęście nie dawało to spokoju mojej przyjaciółce i postanowiła wybrać się do innego lekarza rak piersi złośliwy przerzuty na pierś drugą zaatakowane węzły chłonne pod pachami i to wszystko w bardzo bardzo krótkim czasie. Piszę ja gdyż proszę sobie tylko wyobrazić jak załamana jest młoda kobieta, która miała małego guza wielkości 1 cm i stwierdzono że to coś od stanika a dziś okazuje się że nie będzie miała dwóch piersi że nie wiadomo jeszcze gdzie są przerzuty Boże daj aby ich nie było. Że po wycięciu piersi czeka na nią chemia i nie wiadomo nie wiadomo co dalej. Jak można było trzaskać po piersi igła nie wiadomo gdzie??? Lekarzem nie jestem ale śmiem sądzić iż to zachowanie sprawiło że rak stał się agresywniejszy. Panie Doktorze jeśli czyta Pan tą opinię to chcę by Pan wiedział, że jestem w wielkim szoku ponieważ ma Pan na prawdę swietne opinie, ryczę pisząc tą długą przemowę bo nie potrafię zrozumieć czemu mojej przyjaciółce nie pomógł Pan tak jak innym kobietą, które tu Pana pod niebiosa wychwalają. Być może z biegiem lat idzie Pan na ilość a nie jakość i to bardzo zły kierunek. Czym są te pieniądze wobec życia drugiego człowieka? Jako wybitny specjalista powinien Pan się poddać głębokiej refleksji. Z całym poważaniem dla Pańskiej wiedzy i umiejętności, jest mi ogromnie przykro, że piszę tą opinię.

Gdyby wszyscy lekarze byli takimi fachowcami, tak kulturalnymi i empatycznymi ludźmi, nie mielibyśmy powodu do narzekania na naszą służbę zdrowia. Byłam Jego pacjentką w szpitalu i słyszałam same pochwały. Obserwując zachowanie niektórych pacjentów, jeszcze bardziej podziwiam Pana Doktora za opanowanie i kulturę.Jeżeli komuś nie odpowiada cena w prywatnym gabinecie, to w Szczecinie ma duży wybór, dr Żyłka nikogo nie zmusza do korzystania ze swoich usług. W szpitalu tak samo traktuje pacjentów, których zna i tych, których widzi po raz pierwszy (widziałam i przedyskutowałam to z innymi pacjentkami). Dziękuję Panie Doktorze.

Witajcie. Jestem świeżo po zabiegu usunięcia części mikrozwapnień (trudny przypadek jak powiedział doktor Sobolewski ). Jeśli miałbym się wypowiedzieć na temat kompetencji obu Panów to na pewno zasługują na 5+

Super lekarz ! Polecam bo posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest profesjonalistą, miłym i rzetelnym.

Super lekarz ! Polecam bo posiada ogromną wiedzę i doświadczenie.
Jest profesjonalistą, miłym i rzetelnym.

Doktor Żyłka kompetentny, miły, wspaniały fachowiec w tej dziedzinie. POLECAM !

Doktor Żyłka kompetentny, miły, wspaniały fachowiec w tej dziedzinie. POLECAM !

Wizyta u pana Doktora nie usatysfakcjonowała mnie, cena usługi jest stanowczo za wysoka, poczułam się zlekceważona.

byłam pierwszy raz na wizycie i nie żałuję. Bardzo dokładnie mi wszystko objaśnił.

Opinie wielu interlokutorów są mocna "naciągane". Nie trzeba być lekarzem, żeby stwierdzić, że lekarz Żyłka postawił na przysłowiową kasę. Wzbudzanie zaufania nie jest czynnikiem leczącym. Znam lekarzy z tytułem Profesora (nie akademickiego), którzy za wizytę trwającą prawie 1 godz. pobierają opłatę w wysokości 100 zł. Wierzcie mi, są prawdziwi lekarze, dla których proces leczenia jest priorytetem a nie "kasa".

jeden z 2 najlepszych chirurgów onkologów w ZCO. Wcale nie jest kaleką i cały czas operuje. Pacjentka sprzed tygodnia

Pacjentka sprzed tygodnia