lekarz Wacław Żyłka

Chirurg onkolog

3,9
3,9

Gdyby wszyscy lekarze byli takimi fachowcami, tak kulturalnymi i empatycznymi ludźmi, nie mielibyśmy powodu do narzekania na naszą służbę zdrowia. Byłam Jego pacjentką w szpitalu i słyszałam same pochwały. Obserwując zachowanie niektórych pacjentów, jeszcze bardziej podziwiam Pana Doktora za opanowanie i kulturę.Jeżeli komuś nie odpowiada cena w prywatnym gabinecie, to w Szczecinie ma duży wybór, dr Żyłka nikogo nie zmusza do korzystania ze swoich usług. W szpitalu tak samo traktuje pacjentów, których zna i tych, których widzi po raz pierwszy (widziałam i przedyskutowałam to z innymi pacjentkami). Dziękuję Panie Doktorze.

Witajcie. Jestem świeżo po zabiegu usunięcia części mikrozwapnień (trudny przypadek jak powiedział doktor Sobolewski ). Jeśli miałbym się wypowiedzieć na temat kompetencji obu Panów to na pewno zasługują na 5+

Doskonały lekarz z pasją. Ma bardzo dużo pacjentów więc poświęca odpowiednią ilość czasu do danego przypadku. Jego wyniki i ilość pacjentów świadczą o jego fachowości. Czasami niektóre Panie mają zal, że poświęca ich zbyt mało czasu. Może niech pomyślą, że na tym świecie jest dużo chorych, a doktor Żyłka jest tylko człowiekiem i czasami jest zmęczony jak każdy z nas, bo stara się przyjąć wszystkich chętnych. Korzystałam z usług w szpitalu i doktor zarówno dla mnie jak i innych pacjentek był miły i kompetentny.

Super lekarz ! Polecam bo posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest profesjonalistą, miłym i rzetelnym.

Super lekarz ! Polecam bo posiada ogromną wiedzę i doświadczenie.
Jest profesjonalistą, miłym i rzetelnym.

Doktor Żyłka kompetentny, miły, wspaniały fachowiec w tej dziedzinie. POLECAM !

Doktor Żyłka kompetentny, miły, wspaniały fachowiec w tej dziedzinie. POLECAM !

Super lekarz - super facet. Od pierwszego dnia kiedy Go poznałam wiem że jestem w dobrych rękach. Pobił rekordy świata w szybkości i trafności diagnozy, badaniach i leczeniu. Dzięki Niemu stąpam jeszcze po tej ziemi :)

byłam pierwszy raz na wizycie i nie żałuję. Bardzo dokładnie mi wszystko objaśnił.

Lekarz godny polecenia. Jest świetnym chirurgiem w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii (szpital na Golęcinie). Przed wizytą w publicznym szpitalu nie trzeba najpierw (jak w przypadku niektórych lekarzy) zaliczyć kilku wizyt w prywatnym gabinecie. Oprócz tego, że jest doskonałym specjalistą, jest również niesamowicie porządnym, cudownym człowiekiem. Nigdy nie spotkałam do tej pory lekarza podchodzącego do pacjenta z takim sercem i zrozumieniem. Poznałam wiele Jego pacjentek i wszystkie ich opinie są w 100% zgodne z moimi.

Cudowny człowiek o wielkim serduchu!!!Była to moja 9 (i mam nadzieje,że ostatnia!!!)operacja. Jestem przekonana,że nareszcie pozbyłam się swojego "kłopotu". Dziekuję Doktorze.

super lekarz,fachowiec 100%,potrafi dla pacjenta zrobić wszystko co fach pozwala,jest miły chociaż na początku wydaje się zimny,później okazuje się czuły i troskliwy o swoją pacjentkę,potrafił przekonać mnie do słuszności sprawy,pomimo wielkiego oporu z mojej strony,troszczył się o mnie nawet gdy miałam odlot-wróciłam-żyję.dziękuję mu za szybką reakcję i pomoc.