lekarz Waldemar Gabiński

Ortopeda

Lekarz Gabiński nie udzielił mi pomocy !!! Zachował się skandalicznie! W sobotę, pękła mi 5-ta kość śródstopia. W szpitalu dostałem skierowanie na wizytę, dopiero w poniedziałek. W poniedziałek o godzinie 11:00 rano zgłosiłem się do doktora Gabińskiego. Dana sytuacja miała miejsce w Przychodni Spacjslistycznej w Nisku przy ul. Wolności 54. Zgłosiłem się do lekarza Gabińskiego z pilnym skierowaniem ze szpitala w celu założenia opatrunku gipsowego. Stopa bardzo mnie bolała, nie mogłem się sam poruszać. Wchodząc do gabinetu lekarza, zauważyłem go rozbawionego ze swoją koleżanką z pracy i pijącego kawę. Z ...

Lekarz Gabiński nie udzielił mi pomocy !!! Zachował się skandalicznie!

W poniedziałek o godzinie 11:00 rano zgłosiłem się do doktora Gabińskiego.

Wchodząc do gabinetu lekarza, zauważyłem go rozbawionego ze swoją koleżanką z pracy i pijącego kawę. Z niechęcią spojrzał na mnie, spytał z czym przychodzę, po czym wykrzyczał : “Nie mam twojej karty! nie przyjmę Cie! ja jadę na urlop! Wynoś się!”. Kilkukrotnie obraził mnie.

To nie lekarz, to ktoś kto posiada być może tytuł lekarza i specjalizację. Nie ma pojęcia o tym co robi ludziom, a na prawdę potrafi.....chamstwo, bezczelność, protekcjonizm, wyniosłość i kompletny brak zainteresowania pacjentem. Byłam świadkiem jak kobietę doprowadził do ataku serca-to była moja mama. Spędziłam z nią w zabiegowym półtorej godziny tylko dlatego, że zapomniał o tym, że sam wyznaczył jej termin wizyty i kazał jej wyjść z gabinetu po tym jak czekała trzy godziny po operacji. Gdyby nie prośba mamy usłyszałby ode mnie....Totalne zero w skali 1-5. ZERO!!!! Panie doktorze

Cham i prostak. Źle czyta wyniki rezonansu. Wydaje mu sie ze w małej Stalowej Woli jest kimś a wręcz przeciwnie nie wiem skąd ma tytuł ortopedy.