3,7
3,6
3,7
3,9
3,9

Chodziłam do tego lekarza w ciąży ! Po pierwsze moje wizyty były coś ok 3 -4 min . Podczas wizyty lekarz nie zawsze sprawdzał bicie serduszka . Nic nie tłumaczył wszystkiego musialm się sama dowiadywać . Po drugie miałam malowodzie i dużym stopniu. Przy przyjęciu do szpitala sk okazało że jest bardzo mało wód. Widocznie ten lekarz tego nie sprawdzał . Po drugie moje dziecko urodziło się chore , ale ten lekarz nic złego nie widział wszystko było w jak najlepszym porządku . Nie czułam ruchów tylko czkawke , lekarz uważał że to co ja nazywam czkawką to z ruchy , taka natura mojego dziecka . Po porodzie okazało się ze to była CZKAWKĄ a nie ruchy , moje dziecko jest niepełnosprawne. Chorobę tą wykrywa się od 8 tyg . A u mnie ? Skąd ze ciąża książkowa ! Nie polecam

W porównaniu do innych lekarzy, również z warszawskich prywatnych klinik dr jest godny polecenia. Dobre podejście do pacjenta, może nie tłumaczy sam z siebie za wiele, ale jeśli wszystko ok, to nad czym się rozwodzić - a na wszystkie moje pytania chętnie odpowiada. Dr pogodny, miły, konkretny, godny zaufania.

Dla mnie lekarz godny polecenia. Prowadzi moją pierwszą ciążę i nie widzę żadnych niedociągnięć. Nie lekceważy niepokojących objawów, prowadzi na wszystkie potrzebne badania, na daną chwilę polecam. Kolejną opinię wyrażę po porodzie.

Rewelacyjny lekarz, goraco polecam! Uprzejmy, dostepny, zna sie na rzeczy.

Rewelacyjny lekarz, goraco polecam! Uprzejmy, dostepny, zna sie na rzeczy.

Pan doktor prowadził moje obie ciążę, wszystko było tak jak powinno, bardzo uprzejmy, cierpliwy i opiekuńczy! Według mnie najlepszy lekarz w Grójcu. Polecam wszystkim ciężarnym i nie tylko:)

Jest super. Nie naciąga na niepotrzebne wydatki. Uratował moje dziecko.

Jest super. Nie naciąga na niepotrzebne wydatki.
Uratował moje dziecko.

Prowadzi już moją drugą ciąże z komplikacjami i jeśli miałabym zdecydować się na następną to też u niego

Super lekarz polecam profesjonalne i miłe podejście prowadził dwie moje ciąże :) jestem zadowolona wszystko przebiegło jak należy na pewno nie zrezygnuje z tego lekarza

Z pierwszą ciążą chodziłam do tego pana i było owszem wszystko ok.Pojawiła sie kolejna mocno oczekiwana ciąża i oczywiście też poszłam do niego. Niestety podszedł do mnie bardzo rutynowo. Kiedy pojawiły się przedwczesne skurcze wylądowałam w szpitalu na 1,5tyg. Za miesiąc niestety odeszly wody (32tydz.). Okazało się że ciąża była bliźniacza, jedno dziecko martwe przez kilkanaście tygodni nosiłam w sobie a drugi synek urodził się ciężko chory. Zmarł po 6 dniach ;(

lekarz godny polecenia, fakt że wizyta trochę droga ale ogólnie wszystko jest w porządku