lekarz Wiesław Liczbik

Neurochirurg

Jestem kilka lat po operacji i dalej jestem z bólem. W Akademii Medycznej proponują zrobić kolejną operację.Komu mam teraz wierzyć że będzie dobrze. A Pan Doktor Liczbik ma układy w ZUS zawsze odeśle każdego człowieka do pracy. Mimo że dokumentacja pacjenta jest prawdziwa i powinien otrzymać rentę. Ja z innymi pacjentami o tym rozmawiam i mówią to samo ale nie chcą pisać. Bo nie mają internetu i szukają lekarzy kompetentnych którzy pomogą w chorobie.Każdy boi się że jak trafi ktoś z naszej rodziny to tym bardziej zostaniemy bez pomocy. Nie polecam i zacznijcie być otwarci na opinię każdego lekarza to ułatwi ratowanie nam i bliskim życia

Lekarz za pieniądze.Osoby pracujące na najniższej krajowej nie mają szans na dalsze leczenie po operacyjne. Człowiek z bólem zostaje sam.Gdzieś skieruje do Poradni Bólu ale pomocy tam też człowiek zbytnio nie otrzyma.Jedna klika. Bo wszyscy się tam znają. Nie polecam.Szukajcie pomocy u Profesora Neurochirurgi w Bydgoszczy.

Profesjonalizm,uprzejmość........ to wspaniałe cechy p.Dr.Zasługuje napewno na fachowe porady dla pacjntów...

zła opinia,zle ropoznaje chorobe,wymijajaco podchodzi do pacjeta, boi sie odpowiedzialnosci za diagnoze!

Lekarz co innego mówi i co innego robi, wydaje opinie nie zgodne z faktami, oszukuje chorych i niesłusznie pobiera pieniądze podatników zus. Życze mu dalszej i miłej współpracy z ZUSem. Ciekawe czy pan doktor składał przysięgę Hipokratesa.

Bardzo dobry specjalista, szybko postawił diagnozę , zoperował i co najważniejsze ból ustąpił. Ale to nie wszystko. .. Dodć należy , że dr ma duże poczucie odpowiedzialności za pacjenta. dokładnie powiedział co jest przyczyną ciągłego bólu , który mi towarzyszył od kilku godzin, poinformował o sposobie leczenia , operacji i jej ewentualnych skutkach oraz ,profilaktyce na przyszłość. Był obecny nawet po zabiegu , podglądał pacjenta również podczas rechabilitacji na oddziale. Bardzo uprzejmy człowiek z poczuciem humoru. spokojny i opanowany w trakcie rozmowy z "trudnym cierpiącym pacjentem":-) bardzo dziękuję za pomoc i polecam usługi medyczne Pana Doktora. Anna

Wspanialy lekarz i czlowiek,3 operacje,wszystko ok,nikt nie jest cudotworca wiec od nas zalezy dalej jak sie bedziemy czuc.Pozytywne nastawienie pacjenta,dla mnie zlote rece i wielkie serce,polecam -Hanna Krol

Miałem ekspresowo zaleconą operację kręgosłupa więc myślałem, że stan jest poważny i lekarze zajmą się tym problemem kompleksowo. Niestety zarówno po samej operacji jak i podczas pierwszej i jedynej wizyty kontrolnej niczego się nie dowiedziałem, co dalej. Dzień po operacji pan doktor zwizytował mnie w południe, będąc już z siatkami w drodze do domu chyba, a w dniu kontroli "zająłem mu" 3 minuty i nawet nie kazał się rozebrać, aby zobaczyć jak wyglądam i dlaczego narzekam na notoryczny ból i skrzywienie, którego nie miałem przed operacją. Generalnie więc mam odczucie kompletnej niewiedzy co się dzieje, ale po przeczytaniu wcześniejszych komentarzy obraz staje się jasny. Ludzie, którzy byli leczeni za pieniądze mają świetne opinie, a ci z NFZ fatalne. Czyli kompletny brak zaangażowania lekarza - czego i ja doświadczyłem. Poruszam się z ogromnym bólem, więc chyba operacja nie poszła zbyt dobrze. Nie jestem jednak przewidziany do dalszego nadzoru szpitala (a spotkałem osoby, które były na 5 wizycie kontrolne, a nie cierpiały specjalnie), bo może i prawdą jest, że szpital moim kosztem zrobił sobie wynik (kolejna operacja), ale niestety nie zrobił jakości. Stąd moja fatalna opinia i odradzam stanowczo!

Bardzo dobry specjalista,gorąco polecam . Super lekarz . Bożena bruniecka

Bardzo dobry specjalista,gorąco polecam . Super lekarz . Bożena bruniecka

bardzo słaby zarozumiały człowiek bo do lekarza to mu brakuje na usługach rece lejace