lekarz Wiktor Jaremko

2,4
2,7
2,4

Leczył mnie przez 4 lata i tylko on postawił mnie na nogi.Gdy lekarze nie potrafili mi pomóc,dr Jaremko szybko postawił mnie na nogi,bardzo kompetentny bardzo uprzejmy, indywidualne podejście do chorego,niejednokrotnie nie wziął nic za wizytę prywatną w salusie!Jest to jeden z dwóch lekarzy spotkanych w moim 38letnim życiu do których mam PEŁNE ZAUFANIE.

Nieuprzejmy, arogancki, zadufany, czekajacy na koperte.

Nieuprzejmy, arogancki, zadufany, czekajacy na koperte.

Przebywałam pod opieką dra w szpitalu publicznym i nie mam żadnych zastrzeżeń. Cierpliwie tłumaczył w jaki sposób odbędzie się zabieg, wskazał możliwe powikłania. Polecam!

ZADUFANY UWAŻA SIE ZA LEPSZY GATUNEK CZŁOWIEKA, NIE TŁUMACZY,TRAKTUJE CZŁOWIEKA Z GÓRY BRAK SZACUNKU I KULTURY

Nie wiem skad tyle nienawisci w tych ludziach.Chyba przez to,ze musieli zaplacic,bo im sie wydaje,ze lekarz to za darmo powinien ich leczyc.P.Wiktor to przesympatyczny czlowiek,1h mi tlumaczyl o moim schorzeniu,wrecz az za bardzo sie rozgadal..do tego muzyczke puscil,zeby pacjent sie nie stresowal..a zna sie na muzyce..no i mowil krok po kroku co bedzie robil,zeby sie nie stresowac na stole.. najprzyjemniejsza wizyta lekarska w moim zyciu. Polecam,niezwykle oddany swojej pracy, przemily czlowiek,ci co pisza o nim same brednie,chyba nie maja poczucia humoru,sa frustratami polskiej rzeczywistosci,albo wylazi z nich bezinteresowna polska zawisc.Tyle na ten temat!

Zwykły arogancki bufon. Ceny nie adekwatne do jego umiejętności! Brak szacunku do pacjenta. Chyba zapomina o tym, że jest człowiekiem takim samym jak każdy z nas! NIE POLECAM ! ! !

Chamski, zadufany w sobie pan i władca. Niczego nie powiedział, nie wytłumaczył, traktował rodzinę pacjenta jako ludzi niższego sortu. Chyba za bardzo zapatrzył się w lustro. Zdecydowanie nie polecam, za długo na stanowisku, ludzie go rozbestwili.

Zdecydowanie nie polecam, za długo na stanowisku, ludzie go rozbestwili.

Nie wiem skąd biorą się tak radykalne wypowiedzi. Zapewne zasada jest prosta - pomógl mi, uratowal mnie no to 5, nie dal rady 1. Zawsze dajecie radę? Mnie pomógl - chodzę do niego wiele lat ale nie twierdzę, że jest superrr. Kiedyś mnie opierniczyl równo - może bylo i trochę mojej winy ale zdecydowanie byl nie w sosie, byl strasznie poirytowany i mnie się dostalo. Kesz? Ja w garbate anioly nie wierzę - w państwową slużbę zdrowia nie wierzę i nie oczekuję zbyt wiele. ,,Pacjenci" nie są bez winy. Gdyby nie bylo tych wszystkich naciągaczy slużba zdrowia bylaby wydolna. Zwolnienia, renty plyną szerokim strumieniem a najwięcej budżetu slużby zdrowia wydawanego jest na ludzi którzy nie chańbią się pracą i skladek nie placą.

Nadęty, czekający na kase, zarozumiały, chamski, zero wyrozumiałości, zero informacji na temat choroby i metody leczenia, bezczelny... możnaby było tak bez konca wymieniać.. ale kazdy kto miał do czynienia z tym pożal sie Boże lekarzem, wie czym pachnie wizyta u niego! On ma jedna zelazna zasade "posmarujesz to pojedziesz.."

Pomimo wskazówek poszkodowanego na poważny uraz-kompletnie zlekceważył pacjenta,który w dniu następnym musiał skorzystać z pomocy innego lekarza.Pomoc okazała się fachowa gdzie stwierdzono poważny uraz i skierowanie do szpitala-tego samego gdzie taki konował nie potrafi przyjąć należycie pacjenta.Takie wskazanie przez pacjenta