lekarz Władysław Musiał

Niestety trafiłam do tego lekarza gdyż potrzebowałam pomocy z powodu bóli jajników i bóli w podbrzuszu, nie pobrał cytologi, nie zaproponował USG, nic nie powiedział tylko przepisał amtybiotyk. Wizyta trawła 5 min. Miał brudne paznokcie jakby przed chwilą skończył pielić ogródek. Zrobiło mi się słabo. Nie polecam.

Byłam u tego lekarza jeden raz. Moja pani ginekolog była na urlopie a test ciążowy okazal się pozytywny, więc poszłam do niego. Jak powiedziałam, że mam niedoczyność tarczycy i policystyczne jajniki to stwierdził, że nie jestem w ciąży. Nie przeprowadził pożądnego badania, gdyz na wstępie stwierdził, że ciąża jest jeszcze nie badalna. Nie skierował na USG, aby potwierdzić tylko powiedział, że mam przyjść za 2-3 tygodnie. NIe interesowała go cytologa, ani wyniki badań, jakie zleciła mi moja pani doktor. Po tej wizycie byłam wściekła, bo nadal nie miałam 100% pewności, nie uzyskałam odpowiedzi na moje pytania, poczułam się zbyta i musialam czekać na powrót mojego ginekologa. Okazało się, że wynik był poprawny:)

Lecze się u pana Doktora, ładnych pare lat, prowadził dwie moje ciąże, jestem przynajmniej raz w roku na kontroli, chodzę do niego prywatnie i do przychodni, zawsze jest uprzejmy, konkretny. Polecam

Chodzę do doktora już jakiś czas, nie jest to pierwszy ginekolog, u którego byłam, jednak jedyny, dla którego ważna jest pacjentka. Jestem bardzo zadowolona. Mogę w pełni polecić tego lekarza.

Szczerze polecam, zawsze bardzo uprzejmy, kompetentny lekarz, zachowuje należny szacunek w podejściu do pacjentki.

Jestem w 13 tyg ciąży i skierowano mnie na usg, które wykonał Dr Musiał.Jestem bardzo zadowolona, wszystko mi wyjaśnił, pokazywał dzidzie jak się rusza,jej serduszko i powiedział,ze jest wszystko dobrze:)dostałam na koniec wizyty zdjęcia z usg z opisem:):)Polecam!!!