lekarz Władysław Suwalski

1,7
1,5

Absolutnie chamski, niekompetentny, niegrzeczny lekarz, zero szacunku do pacjenta i rodziny, nie polecam, starszych ludzi nie leczy, tylko sugeruje, że to już ten wiek, że nie ma sensu ratować!!!! (Tak potraktował moją babcię) Cham i prostak! Nie rozumiem, jak to możliwe, że ktoś taki pracuje w szpitalu!!! Ludzie uważajcie!!!!

Głupi asdfghjkllkjhgfdsasdfghjjhgfghgfdfghnjzkflvhdkvhzdvkuzdfvhzgvkzgvzshdvkzsdgvksdhvgdfzvgdfhsgfhkgsdfkvdfhvvdkxfhgv

Lekarz wyrzucił mnie i moja babcie ze szpitala, naubliżał jej mimo tego że jest po 70-tce nie spytał co sie stało,wyzwał od głupich i kazał udać sie do poradni ortopedycznej. Nie wiem jak tacy lekarze mogą pracować skoro oni powinni być traktowani jak policja i służby mundurow. to do pacjenta nie powinien sie w taki sposób odezwać. Pozdrawiam i nie zostawie tego tylko na tym forum. Pozdrawiam doktora.

arogancki, nieuprzejmy, niekompetentny obraża, ubliża dlaczego jeszcze przyjmuje i leczy w szpitalu

Pan Doktor z poczuciem humoru i dobry w swoim fachu, doświadczony specjalista. Pan Doktor tłumaczy rzetelnie choremu jego przypadek, dobiera odpowiednie techniki leczenia. Polecam Pana Doktora Suwalskiego ))

Ja uwazam,ze ten niby czlowiek wyksztalcony nie powinien miec praw do wykonywania zawodu.Kompletnie nie jest zainteresowany pacjentem,twierdzi ze prace ma bardzo ciezka hihihihi.....chodzi o orzecznictwo.

Arogancki, niekompetentny, zero szacunku dla drugiego człowieka. Liczą się tylko pieniądze, nie faktyczne stwierdzenie stanu zdrowia chorego. Chamsko wyrzuca chorego z gabinetu jeśli upłynie czas, który przeznaczył na pacjenta. Zdecydowanie nie polecam!!!!

Dzięki Doktorowi Suwalskiemu zaoszczędziłem czas, zdrowie i pieniądze skierował mnie od razu na kompleksowe badania do szpitala ,a tak to mnie wysyłali po wszystkich. Dziękuje mu za to bardzo fachowiec w swojej dziedzinie.

Wezwany na prywatną wizytę u chorego w domu,badanie wyglądało na oględzinach nadgarstka{było to w 2011-0r.},oględziny trwały dokładnie trzy minuty,skasował bagatelka tyko, lub jak kto woli aż 150zł.Oj pazerny gość na kasę,natomiast jako ortopeda? nie wiem kto dał uprawnienia temu pseudo lekarzowi

3 mieśiące czekałem na wizytę . W dniu wizyty czekałem 1 godz na poczekalni, kiedy już wszedłem do gabinetu lekarz kazał mi się zozebrać poganiając mnie mimo że robilem to sprawnie , podczas rozbierania miałem mu tłumaczyć w czym problem . Kiedy się rozebrałem kazał mi się schylić , wyprostować i wygiąć w tył na podstawie tego badania stwierdził że mam zdrowe plecy , mimo że na pierwszy rzyt oka widać moją wadę . (miałem wrażenie że jestem tam towarem) Nie chciałem podważać jego kompetencji . cała wizyta trwała około 7 minut . Serdecznie nie polecam .