lekarz Włodzimierz Migacz

BARDZO DOBRY LEKARZ POLECAM.jest barzdzo mily poswieca duzo czasu dla pacjeta jest dokladny i wiarygodny

Znam tego lekarza od 13lat.Nie zamieniłabym go na innego nigdy w życiu.Urodziłam 4 dzieci,a 3 z tego prowadził dr.Migacz. leczył mnie w różnych schorzeniach i w 100% mogę go polecić. W przyszłości będzie lekarzem moich dzieci jeśli zajdzie taka potrzeba.

leczył mnie w różnych schorzeniach i w 100% mogę go polecić.
W przyszłości będzie lekarzem moich dzieci jeśli zajdzie taka potrzeba.

Dr Migacz to godny polecenia lekarz,prowadził moją zagrożoną ciążę,dobry specjalista,fachowiec naprawdę polecam!

Taki lekarz to skarb dla szpitala - pełny profesjonalizm. Był przy moim porodzie i dzięki Niemu wiem co to znaczy "rodzić po ludzku" (pierwszy poród w innym miejscu, wspominam niezbyt dobrze - drugi w Katowicach, bez porównania, rodzić tam to naprawdę wielkie szczęście, pracownicy wykwalifikowani, z powołaniem :) - z sercem, a do tego świetny sprzęt). Uważam, iż każdy lekarz powinien mieć takie cechy, by okres ciąży i narodzin dziecka był najcudowniejszym przeżyciem dla obojga rodziców.

podpisuję się pod wszystkimi najlepszymi opiniami, wspaniały lekarz i człowiek

podpisuję się pod wszystkimi najlepszymi opiniami, wspaniały lekarz i człowiek

Super lekarz, świetny specjalista, prowadził mnie przez całą ciąże, polecam

Super lekarz, świetny specjalista, prowadził mnie przez całą ciąże, polecam

Prowadził moje dwie ciąże i przyjechał w nocy ,gdy rodziłam. Jest godnym polecenia fachowcem. Bardzo kompetentnym i miłym

Bardzo miły i konkretny lekarz. Polecam.

Bardzo miły i konkretny lekarz. Polecam.

ilekroć byłam na wizycie sprawiał wrażenie"bardzo zmęczonego".nie potrafił szczegółowo opisać mojej choroby,nie pokazał nawet obrazu USG,tylko jak najszybciej skierował do szpitala,żeby "to coś" wyciąć.straciłam zaufanie do Niego.

zawalił całą moją ciążę miałam od 3 miesiąca gestozę a on do 7 miesiąca mówił mi że ciśnienie mam ze stresu; potem prawie wylądowałam z moim wcześniakiem na tamtym świecie gdyby nie lekarz ze szpitala w Katowicach Ligocie; do leczenia hormonalnego p. dr Migacza polecam ale do prowadzenia ciąży z nawet małymi problemami niestety nie; byłam jego pacjentką prawie 10 lat i znał mój organizm doskonale a nie umiał prawidłowo zdiagnozować tak częstego w ciązy szchorzenia czyli nadciśnienia tętniczego