lekarz Włodzimierz Sidorowicz

Chirurg plastyczny

Bardzo gorąco polecam Klinikę Dr Włodzimierza Sidorowicza!!! Kilka tygodni temu miałam zabieg powiększenia biustu w klinice na ul. Rymarskiej 32 A, doktor oraz cały zespół przeprowadzający zabieg to profesjonaliści z wielkim bagażem doświadczeń. Jestem osobą szczupłą, przez odchudzanie i po ciąży moje piersi były rozmiaru „70 A”, doktor powiększył je do rozmiaru „70 E”, choć na początku rozmawialiśmy tylko o „C” ze względu na moje fizyczne możliwości (260-280 ml w jednym implancie), wtedy poprosiłam o większe implanty, choć nadal zależało mi, by biust wyglądał naturalnie. Doktor, który sprawił wrażenie wesołego i bezstresowego człowieka, od razu zdobył moje zaufanie, omówił ze mną szczegóły zabiegu i dostosował się do moich wymagań. Nie zależało mi na przesadzistym biuście, chciałam uzyskać efekt bardzo naturalny, by stały się one częścią mnie, by reagowały na mój ruch – od razu z doktorem znaleźliśmy wspólny język, dokładnie wiedział o co mi chodzi. Potem było już szybko, ustalenie daty zabiegu i obudziłam się w specjalnym staniku bez żadnego bólu. Opieka medyczna w klinice po prostu wspaniała, całą noc czuwała przy mnie Pani Małgosia, zjawiała się co godzinę sprawdzając czy wszystko jest w porządku, rano otrzymałam obfite śniadanie przygotowane przez samego Dr Sidorowicza. Otrzymałam wszystkie niezbędne certyfikaty, okazało się iż doktor za moją namową dał mi 295 ml (Nagor GFX-EHP 295) w jednym implancie, co bardzo mnie ucieszyło, teraz stwierdzam po 4 tygodniach iż biust wygląda perfekcyjnie . Ból, a właściwie lekkie pieczenie trwały zaledwie 3 dni, ale ujawniało się to tylko przy kładzeniu do spania. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, że ten cały pooperacyjny ból to tylko lekkie pieczenie. Doktor mówił, że na 6 dobę może wystąpić gorączka, ja osobiście nic takiego nie miałam. Po 6 dniach doktor ściągnął szwy, wygląda to tak jakby ktoś ukroił kawałek z sernika na zimno z galaretką, wszystko jest połączone na styk, bez żadnych komplikacji ładnie się goi. Po 4 tygodniach wykonuję już wszystko, oprócz fitness i biegania, to można po 6 tygodniu, więc jeszcze dwa i wszystko będzie w normie. Na początku mogłam wykonywać prawie wszystkie wcześniejsze obowiązki, trwało to jedynie trochę dłużej, oczywiście dźwiganie jest wykluczone!! Auto prowadziłam już na 6 dzień po ściągnięciu szwów, ale ani słowa doktorowi . Czekam tylko na to iż okres 6 tygodni minie, bo tyle trzeba chodzić w specjalistycznym biustonoszu od triumph’a do ekstremalnych ćwiczeń, po tym okresie wszystkie sklepy z bielizną będą moje . Dodam, iż cena za zabieg wraz z pobytem w klinice, wyniosła 10tyś PLN, wydaje mi się, że to małe pieniądze jeśli kobieta marzy o tym od kilku lat. Biust wygląda bardzo naturalnie, inaczej wygląda jak się kładę i schylam, inaczej jak chodzę, to naprawdę naturalny biust. Wcześniej troszeczkę oszukiwałam nosząc pusch-up w rozmiarze 75B, ale ten rozmiar nadaje się już do śmietnika, nie przykrywa nawet połowy tego co mam obecnie, nie mogę już tego nosić. Jeśli ktoś potrzebuje zadać mi jakieś pytania jako osobie bezstronnej i poddanej zabiegowi powiększenia biustu to proszę o pytania na e-mail: beata70e@wp.pl . Na wszystkie chętnie odpowiem. Dodam tylko, że cały zespół zasługuje na WIELKIE POCHWAŁY!!! Jestem bardzo bardzo zadowolona z efektu przeprowadzonego zabiegu, w końcu czuję się w pełni kobietą (robiłam to dla samej siebie i sama to sfinalizowałam).

Na wstępie dodam, ze nie wiem skąd opinie, ze dr jest niemiły, nieuprzejmy po wpłaceniu gotówki- przed i po zapłacie za operacje byłam traktowana tak samo- czyli baaaardzo dobrze. Dr jest miły, sympatyczny i uprzejmy. Co do operacji-miałam robiony nos- a przepraszam teraz już nosek :) Efekt przeszedł moje oczekiwania- i proszę mi tu zaraz nie pisać, ze to reklama- bo jest to obiektywna oena - moja, mojej rodziny i przyjaciół... Co do pobytu w klinice- bylo naprawde milo- operacja przebiegla szybko a po operacji nic, a nic mnie nie bolalo :) Całą noc czuwała nade mną Pani pielęgniarka- bardzo mila kobieta :) - następnego dnia dr przeczyścił mi nos, posmarował (czyms tam) i moglam odjechac :) Do domu dostalam kropelki i ketanol- chociaz, tak jak juz wyzej napisalam nie bylo potrzeby brania go, bo nic mnie nie bolalo :) A co do śniadania przynoszonego przez lekarza to jest to w 100% prawda (sniadanie na wypasie) :D Ja jestem zachwycona moim nowym nosem- jest idealny- jak z bajki- naprawde polecam ta klinike!! Jeżeli ktos chce robic nos to tylko u tego dr :) Niestyty (dla konkurencji) ale złego slowa o tej klinice, jak i o lekarzu po prostu nie moge napisac, bo byloby to klamstwo. Opinie musialam dodac, gdyz jestem naprawde wdzieczna dr. Sidorowiczowi :D

Jeszcze niedawno sama szukałam dobrego chirurga plastycznego, więc mam nadzieję, że moja opinia komuś z Was pomoże. Zdecydowałam się na zabieg korekty nosa w klinice dr Sidorowicza i nie zawiodłam się. Jedyne nad czym ubolewam to fakt, że nie zdecydowałam się na ten zabieg wcześniej. Miałam robioną pełna plastykę nosa (ścięcie garbu, zwężenie, skrócenie...). Efekt, bo to Was interesuje najbardziej jest wspaniały:) Staję przed lustrem i nie mogę uwierzyć, że mam taki piękny, zgrabny, mały nosek. Lekarz jest przesympatyczny, rzeczowy, odpowiadał wyczerpująco na wszelkie moje wątpliwości. Czytałam komentarze poniżej i ktoś napisał, że po operacji lekarz traktuje pacjenta inaczej (gorzej), co szczerze mnie dziwi, ponieważ dla mnie przez cały czas zachowywał się tak samo. Rano po operacji sam doktor przyniósł mi pyszne śniadanie (kiedyś czytałam o tym na jakimś forum i ktoś się śmiał, że to reklama, ale faktycznie tak było). Przez 4 dni po operacji nosiłam opatrunek usztywniający i teraz noszę już tylko plasterki. Mam jeszcze niewielką opuchliznę, ale nosek wygląda cudownie. W ogóle się nie poznaję, właściwie to nos bardzo wiele zmienia. Moja twarz wygląda teraz jakby łagodniej, delikatniej. Za 1,5 tyg. jadę znów na konsultację i lekarz będzie mi tłumaczył jak masować nosek. Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa, że mogę napisać o kimś tyle miłych słów. Efekt zdecydowanie przerósł moje najśmielsze oczekiwania.
Pozdrawiam i gorąco polecam klinikę Aleksandra:):)

3 tygodnie temu dr. Sidorowicz operował moje powieki górne. Nosiłam się z zamiarem wykonania tej operacji od kilku lat, ale ze strachu odwlekałam ją. Dr. Sidorowicza poleciła mi zaprzyjaźniona lekarka i była to najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć. Doktor odjął mi minimum 10 lat, niektórzy mówią, że 15 :) Efekt jest piorunujący, wielokrotnie przeszedł moje oczekiwania. Mam 50 lat i już zapomniałam, że mogę wyglądać tak świeżo :) Profesjonalizm Doktora Sidrowicza i Jego Zespołu jest na najwyższym poziomie. Spotkałam się z ogromną serdecznością i zrozumieniem. Przed zabiegiem w czasie i po, byłam cały czas informowana o tym co się dzieje. Zgodnie z zapewnieniami Doktora nic nie bolało, ani w czasie operacji (trwała 2 godziny), ani po. Powieki goją się rewelacyjnie i już widać, że blizny nie będzie. Kłaniam się nisko Panu Doktorowi i całemu Zespołowi. Bardzo dziękuję i polecam z całego serca wszystkim pacjentkom. Jola, lat 50

Niedawno Dr. Sidorowicz operował mój nos. Co prawda na efekt końcowy trzeba będzie zaczekać nawet kilka miesięcy (do momentu, w którym całkowicie ustąpi opuchlizna), lecz już teraz jestem bardzo zadowolony z efektu. Doktor jest bardzo miłym człowiekiem i znakomitym chirurgiem. Chociaż od strony marketingowej klinika Aleksandra może wydawać się "przeciętna", rozumiem już skąd tyle pozytywnych komentarzy na tym portalu. Najprościej mówiąc, nic nie zastąpi znakomicie wykonanego zabiegu i trwającej całe życie radości z odmienionego w bardzo pozytywny sposób wyglądu !!!

Bardzo goraco polecam tego lekarza. Mialam zabieg powiekszenia biustu po utracie duzej ilosci wagi. On jeden wzial pod uwage wszystkie moje uwagi, dolegliwosci i cierpliwie wysluchal i wytlumaczyl caly proces. Super fachowiec, naprawde wie o czym mowi i osiaga obiecane resultaty. Wzbudza wielkie zaufanie, wybralam jego z posrod szejsciu innych lekarzy w Polsce i za granica gdzie mieszkam. W jego rekach czulam sie na prawde komfortowo bo wiedzialam ze mial do czynienia z duza iloscia podobnych przypadkow i ma bardzo duze doswiadczenie, okolo 30 lat. Zabieg przebiegl bardzo sprawnie, z udzialam bardzo milej pielegniarki i anastezjologa. Czulam sie w dobrych rekach. Po zabiegu prawie nie doswiadczylam zadnego bolu, tylko jakbym byla po cwiczeniach na silowni. Bol, ktory byl na skali od 1-10 okolo 3-4 w najgorszych momentach, zaniknal po 4 dniach i juz moglam normalnie funkcjonowac. Dr. Sidorowicz uzywa najnowszych sposobow operowania, gdzie dokladnie zamyka kazde naruszone naczynko i dla tego wcale nie mialam zadnych siniakow ani wielkiego obrzeku po zabiegu. Ubiegl miesiac od zabiegu i wszysko jest pieknie wygojone bez zadnych komplikacju. Goraco polecam tego lekarza na sprawny i prawie bez bolesny zabieg powiekszenia piersi.

3 miesiace temu operowałam powieki górne ,jestem zadowolona i pewnie niedługo tam wrócę aby zrobić dolne.Efekt jest taki jaki oczekiwałam,lekarz bardzo miły i godny polecenia.bardzo profesionalny w tym co robi.pozdrawiam serdecznie.

Szanowni Państwo ,jeżeli poszukujecie idealnego lekarza i towarzyszący doktorowi zespółu Specjalistów,to polecam klinike Aleksandra..Jestem po operacji nosa-zabieg wykonany profesjonalnie:bez bólu czy wiekszej ilosci siniakow..Opieka po zabiegu profesjonalna.Goraco polecam

4 lata temu miałam robiony lifting i korektę powiek dolnych . Efekt był super i są zdjęcia które to potwierdzają .Minęło trochę czasu więc efekt liftingu trochę maleje . Powieki dolne są ok . Teraz chcę zrobić górne . Doktor był bardzo miły przed i po zabiegu . Bezpośrednio po zabiegu wygląda się okropnie . Trzeba poczekać przynajmniej 2 tygodnie . Takie zabiegi trzeba powtarzać po kilku latach i chętne na poprawianie wyglądu powinny mieć tego świadomość . Nie ma problemów bólowych . Mnie przynajmniej nie bolało. Mam jak najlepszą opinię o doktorze

Pan Włodzimierz Sidorowicz dokonał u mnie korekcji odstających małżowin usznych i od razu napisze ze jestem bardzo zadowolony z efektów jego pracy :) Zabieg został przeprowadzony bardzo sprawnie a późniejsze wizyty kontrolne (zdjęcie opatrunku po 4 dniach i wizyta kontrolna po 14 dniach) upewniły mnie że wszystko przebiega tak jak powinno. Na dzień dzisiejszy, tj. 2 tygodnie po zabiegu, odczuwam jeszcze jego skutki (czucie w uszach dopiero powoli wraca, szwy jeszcze się nie rozpuściły, opuchlizna jeszcze nie do końca zeszła) ale z dnia na dzień się poprawia. Jedyne co mógłbym ...

Jedyne co mógłbym zarzucić to brak szczegółowego wprowadzenia w zabieg i informacji o późniejszym postępowaniu - trzeba się samemu o wszystko dopytać..
Na koniec dodam, że pan Włodzimierz jest bardzo sympatyczną osobą, i co ważne - zabieg korekcji odstających małżowin usznych wykonuje najtaniej we Wrocławiu :)