Wojciech Głąbowski

Świetny lekarz. Młody, ale bardzo kompetentny. Widać, że lubi swoją prace i kontakt z pacjentem. Polecam

Dobry fachowiec, cierpliwy i konkretny. Zawsze ma się to uczucie, że wiadomo na czym się stoi, wszystko jest jasne, nie czeka się na cud. Dba o komfort psychiczny pacjentki, co jest naprawdę bardzo istotne. Poleciłam już Pana doktora kolejnym 2 osobom, które mają problem z cyklem i zajściem w ciążę, obie są również bardzo zadowolone.

Pan doktor Wojciech Głąbowski jako jedyny sięgnął przyczyny moich problemów i pomógł mi (z kobiecym problemem). Lekarz ten specjalizuje się w leczeniu niepłodności co dodatkowo podnosi jego kompeteencje. Jako lekarz pierwszego kontaktu jest dokładny, każdy opisany przez nas objaw dokładnie analizuje. Aby dobrać leki przeprowadza liczne badania (jako jeden z niewielu z którymi sie do tej pory spotkałam). Każdej kobiecie która w przyszłości chce założyć rodzinę polecam go!

Każdej kobiecie która w przyszłości chce założyć rodzinę polecam go!