dr n. med. Wojciech Jasiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

nikomu nie polecam tego lekarza, sprawia wrazenie kompetentnego, ale jest nieslowny, wykazuje zerowe zainteresowanie pacjentem.Duzo obiecuje, ale nie dotrzymuje słowa.

Rzeżnik nie lekarz, nie polecam nikomu, omijać szerokim łukiem.

Rzeżnik nie lekarz, nie polecam nikomu, omijać szerokim łukiem.

Pan doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Jakis czas temu przeszedlem na raka jadra odkad trafilem do pana doktora jestem pod stala i fachowa opieka.dziekuje za wszystko Panie doktorze Wojtek

wspaniały lekarz, konkretny, poświęcił tyle czasu mi ile potrzebowałem, żeby zrozumieć to co mnie spotkało,jest naprawdę do brym fachowcem w swojej dziedzinie i to co najważniejsze człowiekiem. Józef.K

Podczas kolanoskopii wykryto u mnie nowotwór jelita grubego, już na drugi dzień trafiłem do dr. W.Jasińskiego, który z ogromną troską i zrozumieniem mojej choroby zajął się mną. Bez niego nie wytrzymał bym psychicznie. Jest również lekarzem mojego syna ( miał nowotwór jądra). Oboje darzymy go ogromnym zaufaniem. Jak tylko usłyszałem, że będzie mnie operował widziałem, że wyjdę z tego najlepiej jak tylko można.Polecam go każdemu, kto ma taki problem. Marek

Jestem 1,5 roku po operacji wykonanej przez Pana doktora,czuję się znakomicie. Bardzo dziękuję za wsparcie i pomoc w podjęciu decyzji przed operacją oraz za dyskretną opiekę po operacji. Wdzięczna pacjentka.

Wdzięczna pacjentka.

Bardzo dobry fachowiec,pomógł b.b. mojej Mamie,cudowny Człowiek i specjalista.Pomógł mojej Mamie przejść to wszystko!Panie Doktorze b.b.Dziękuję w imieniu moim i Mamy! Pozdrawiam

Wspaniały człowiek. Stres przed wizytą zniknął zaraz po wejściu do gabinetu. Bardzo kulturalny mężczyzna, patrzy w oczy pacjentowi podczas rozmowy, w przystępny sposób tłumaczy i rozwiewa wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, pomógł mi podjąc ważną dla mnie decyzję. Dziękuję bardzo.

lekarz super . Czy ktoś wie gdzie przyjmuje prywatnie

lekarz super . Czy ktoś wie gdzie przyjmuje prywatnie

Lekarz kompetentny i pomocny,bardzo dobry jako lekarz i czlowiek. Jestem zadowolona ze istnieja tacy lekarze jak doktor Jasinski.dziekuje.

Lekarz kompetentny i pomocny,bardzo dobry jako lekarz i czlowiek.
Jestem zadowolona ze istnieja tacy lekarze jak doktor Jasinski.dziekuje.