dr n. med. Wojciech Stós

Ortodonta

Jestem bardzo zadowolona z porady. Lekarz udzielił nam rad, dopasował"gryzaka"- w końcu dzieciak śpi spokojnie:). Super, polecamy. I dał kredyt zaufania (rzadko spotykane!), ponieważ nie miałam gotówki przy sobie. Pozdrawiam aga

(rzadko spotykane!), ponieważ nie miałam gotówki przy sobie. Pozdrawiam aga

Doktor bardzo kompetentny, lecz z trudnością słucha uwag pacjenta.

Doktor bardzo kompetentny, lecz z trudnością słucha uwag pacjenta.

Do pana Stósia trafiłam przez przypadek, ale jestem bardzo zadowolona.

Do pana Stósia trafiłam przez przypadek, ale jestem bardzo zadowolona.

nie boi się wyzwań i trudnych skomplikowanych przypadków jedyny minus to terminy....

Polecam jedyny profesjonalista jakiego w tej branży sptotkałam a znałam wielu

Polecam jedyny profesjonalista jakiego w tej branży sptotkałam a znałam wielu

Na każdą wizytę czekam z niecierpliwością bo z miesiąca na miesiąc moje zęby są coraz piękniejsze i w końcu nie wstydzę się uśmiechać.Dodam że moja wada nie należała do najprostszych 3 wcześniejszych ortodontów odmówiło mi leczenia.Pan doktor jest miłym,uśmiechniętym człowiekiem z ogromnym doświadczeniem i kocha to co robi :) Jestem bardzo zadowolona że do niego trafiłam. Zdecydowanie polecam!!

Doktor Wojciech Stós napewno jest doświadczonym lekarzem, chociaż jest bardzo mało rozmowny, mało wyjaśnia przebieg leczenia- pacjent opuszczając gabinet nie wie jakie będą kolejne kroki w leczenia. Wizyty są ustalone na godzinę, ale zawsze jest poślizg godzinny a często i nawet większy. Bardzo często za Pana Wojciecha Stósa przyjmuje jego asystentka!!!!!

rewelacyjne efekty leczenia - prostowanie zębów 13 miesięcy, profesjonalne podejście (niezliczona ilość dyplomów na potwierdzenie kwalifikacji)polecam