Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Czułam się rozluźniona, badanie przebiegło bardzo delikatnie i sprawnie, wyjaśnił mi szczegółowo wszelkie moje wątpliwości. Dziś znowu się do niego wybieram :)

Byłam u niego jeden raz. Ale dziwnym trafem nie potrafił odpowiedzieć stanowczo na mój obecny stan i objawy. W parę dni później zwykły test stwierdził, że jestem w ciąży ehhh lekko się zawiodłam, ale przecież każdemu może trafić się trudny dzień ;) Ogólnie bardzo miły, zależy mu aby dowiedzieć się jak najwięcej o swojej pacjentce, delikatny. Nie mam uprzedzeń do niego sądzę, że gdyby wyszła taka potrzeba byłby to drugi ginekolog w rankingu Zielonej Góry zaraz po doktorze R. Wasińskim który bije wszystkich na kolana :D

Świetny lekarz, naprawdę godndy polecenia. Nie patrzy na zegarek, nie śpieszy się, a czas spędzony w gabinecie leci szybko dzięki świetnemu poczuciu humoru, które niweluje stres. Chorobę omawia dokładnie, rzeczowo, ale jasno. Jak tu któraś z pacjentek wcześniej napisała - posiada zdolnośc empatii. Mimo tego, że przyjmuje wyłącznie prywatnie, już stałam się Jego stałą pacjentką. Takich lekarzy ze świecą szukac. Powinno byc ich więcej!

Do dr Trusza chodziłam prywatnie, ale przestał przyjmować na fundusz, a ja nie chciałam zmieniać lekarza. Wizyta trwała ok 50 min - zrobił wszystkie niezbędne badania, rozwiał wątpliwości, starał się na ile to możliwe łagodzić stres. Zdecydowanie polecam

Bardzo dobry lekarz - uzyskałam u niego fachową poradę. Posiada zdolność empatii - tego mogą uczyć się od niego inni. To lekarz o wysokiej kulturze i świetnym podejściu do pacjentek. Rzeczowy, konkretny, uprzejmy, obdarzony wyczuciem taktu i sympatycznym poczuciem humoru łagodzącym stres. Poświęca dużo czasu swoim pacjentkom. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Świetny specjalista i fachowiec możliwość diagnostyki na nowoczesnym sprzęcie w konfortowym gabinecie. Konkretny i rzeczowy - duża wiedza. Czas dla pacjentki /praca nie na akord/ Informacje przekazywane kompetentnie i jasno. Sympatyczne poczucie humoru łagodzące stres

Bardzo polecam tego lekarza. Zero stresu

Bardzo polecam tego lekarza. Zero stresu