lekarz Zbigniew Banasiak

Co tu dużo mówić prawdziwy lekarz z powołania a do tego bardzo kontaktowy i sympatyczny człowiek! Szacunek.

Szacunek.

pan dokyor to wspaniały człowiek leczył moje dzieci syn w tej chwili ma 24 lata więc to bylo dawno ale zawsze mogłam na niego liczyć nawet w niedzielęjeśli była taka potrzeba.Pisze bood dawnw nie ma o doktorze wiadomości nie wieiem czy przyjmuje jeszcze .Bardzo prosze jeśli ktoś coś wie proszę o wiadomość.Dziękuję

Doktor jest cudownym Człowiekiem i bardzo dobrym Lekarzem. Jako dziecko byłam jego pacjentką której uratował życie teraz doradza mi z moją córka. Ogromna wiedza medyczna. Na prawdę godny polecenia Pediatra. Dla mnie to Człowiek Legenda. Mogłabym pisać pozytywnie w nieskończoność. Dziękuję mu z całego serca za poświęcony czas. 😊

Przed Laty również byłam dzieckiem leczonym przez doktora wspaniały człowiek godny polecenia zawsze stawiał trafną dnignoze. Często chorowałam na angine do czasu kiedy trafiłam do doktora zdecydował o zabiegu wycięcia trzeciego migdałka provlem zanginami znikł. Jestem mamą od dnia 30.11.2014 postanowiłam odnaleźć doktora ponieważ mam do niego zaufanie nie było łatwo.Piszę do rodziców ktorzy chcą wrócić do doktora podobno od 1-szego marca 2015r ma przyjmować w osierodku zdrowia Starcza/k Częstochowy ul Zdrowa 3

byłam z synem u pana doktora ze swoim małym synkiem ,rzeczywiście miły,uprzejmy i godny polecenia,zaznaczam iż było to w 2008 roku i nie wiem czy tak jest do tej pory.

Zarówno jako pediatrę jak i alergologa serdecznie polecam. Leczy mojego starszego syna z powodzeniem. Zarówno na wizycie prywatnej jak i państwowej jej usługi i dbałość o pacjenta są na jak najwyższym poziomie. Kompetentna w 100 %

Konkretny lekarz godny polecenia!!! Cudowne podejście do dzieci jedno spojrzenie i skutecznie dobrane leczenie!!! WIEM ŻE LEKARZ ZMIENIŁ SIEDZIBĘ BĘDĘ WDZIĘCZNA O JAKIKOLWIEK KONTAKT DO PANA DOKTORA!!!!

ŚWIETNY LEKARZ,BARDZO MIŁY, WYJAŚNIA NA CO CHORUJEMY, JAK BĘDZIEMY TO LECZYĆ, MA BARDZO DOBRE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO PACJENTA, OD LAT LECZYŁAM U NIEGO DZIECI, NAWET SAMA KORZYSTAŁAM Z WIZYTY U NIEGO KIEDY DOSTAŁAM SKIEROWANIE DO SZPITALA OD LEKARZA Z PRZYCHODNI - OKAZAŁO SIĘ ŻE NIE BYŁO KONIECZNOŚCI W CIĄGU 10 DNI DOSZŁAM DO SIEBIE. TAKICH LEKARZY JEST TERAZ MAŁO

W CIĄGU 10 DNI DOSZŁAM DO SIEBIE. TAKICH LEKARZY JEST TERAZ MAŁO

Wspaniały Mojemu bratu pomóg bo inny lekarz doprowadził by go do głuchoty dawając za silne zastrzyki :(

Dr wyprowadził się z Częstochowy i przyjmuje w przechodni w Kamienicy Polskiej ale nie wiem ,czy przyjmuje tam prywatnie.