dr n. med. Zbigniew Kudelski

Proktolog, Chirurg ogólny

2,7
2,5
2,2

Na temat kompetencji trudno mi się wypowiadać, byłam u tego Pana tylko raz na badaniu zleconym przez kogo innego. Natomiast z taką nieuprzejmością, traktowaniem z góry, brakiem czasu dla pacjenta jeszcze się nie spotkałam u żadnego lekarza. Zdecydowanie odradzam.

Witam! od dłuższego czasu leczę się u tego Pana na hemoroidy. Niestety ciągle bez skutecznie. Nie polecam. Za każdym razem słyszę, że trzeba zmienić dietę, smarować kremem i tyle. A ból i guzki niestety ciągle są i się nic nie poprawia.

Drodzy Państwo, wystrzegajcie się doktora Kudelskiego. Robiłam u niego zabieg tzw. gumkowania. Potworny ból przez ponad dwa tygodnie i kłopoty do dziś (prawie rok). Podany lek przeciwbólowy spowodował okropne kłopoty, w tym biegunkę, która wzmogła ból do granic wytrzymałości. Reakcji na mój telefon i porady właściwie nie było, doradzono mi tylko zmianę środka przeciwbólowego. Obecnie leczę się u lekarza z prawdziwego zdarzenia, o żadnych gumkowaniach nie ma mowy. Nie wystarczy założyć sobie muchę, by być lekarzem i dżentelmenem. I w muszce można być tylko pazernym konowałem.

Drodzy Państwo,

Ludzie wystrzegajcie się tego człowieka!!! Ten ''lekarz'' nie ma zadnych umiejętności odnośnie gumkowania!!! i powoduje takie komplikacje, ze jedynym wyjsciem jest tylko operacja i to natychmiastowa...!!!nie mogę patrzec na to i wybaczyc sobie ze cierpienie najbliższego mi człowieka stało się po czesci moim udziałem, bo ten ''znachor'' był polecony przeze mnie,nie przejrzawszy wczesniej internetowych opini o tym panu!!!Dlatego jedyne co mogę zrobić to przestrzec Was wszystkich i prosic o wybaczenie jedna Osobę...pozdrawiam i zdrowia życzę

Robiłam u tego lekarza tak zwane "gumkowanie" guzka odbytniczego. Po wyjściu z gabinetu i przez 3 następne dni BOLAŁO tak bardzo, że przeleżałam je w łóżku, zwinięta w kłębek i pojękująca.Nie pomagały ani zalecony żel, ani brane z własnego wyboru proszki przeciwbólowe.W porównaniu z tym bólem, poród dziecka oceniam jako zupełnie bezbolesny!!! Myślę, że lekarz założył tę gumkę za głęboko, a więc niekompetentnie. Stanowczo odradzam wizytę u tego specjalisty.

Nigdy więcej tego lekarza nie chcę widzieć na oczy. Leczyłem u faceta hemoroidy przez dłuższy okres. Zapominał o moich dolegliwościach, mimo założonej karty. Po paru miesiącach dostałem takiego zapalenia, powikłań i komplikacji, że na mszę daję, że z tego wyszedłem.