lekarz Zbigniew Kurzyca

Alergolog

Fantastyczny lekarz! Bardzo kompetentny, sympatyczny i uśmiechnięty. Jego zachowanie sprawia,że absolutnie nie odczuwam tremy przed wejściem do gabinetu.Poświęca dużo czasu pacjentom. Gorąco polecam!!

bardzo dobry gody zaufania lekarz, odkąd leczę mojego syna u niego skończyły sie pobyty w szpitalu. nie ignoruje pacjenta, co zdarzyło mi sie u poprzedniego "alergologa". Trafna diagnoza odpowiednie leczenie w końcu mój syn nie musi przeżywać katuszy w szpitalu.

Potrafi myśleć i wykorzystać swoją ogromną wiedzę i doświadczenie dla dobra pacjenta. Gdy mam problem próbuje zawsze skrupulatnie znaleźć przyczynę. Nie znam wielu lekarzy tak pogodnych, życzliwych i profesjonalnie traktujących swój zawód.

Bardzo polecam Pana Doktora.Zawsze gdy pojawi sie problem ze zdrowiem u mojego dziecka Pan doktor pomoże.

rewelacyjny, kompetentny,racjonalny:)polecam

rewelacyjny, kompetentny,racjonalny:)polecam

SUPER! Badanie zawsze jest przyjazne, dziecko zadowolone, zawsze chętnie chodzi do Pana doktora. Ja sama też korzystam z pomocy gdy jest taka potrzeba, ale nie z powodu alergii. Cenię pełen profesjonalizm, przyjazność dla pacjenta i to, że Pan Doktor jest konkretny i mówi zawsze do rzeczy na temat problemów z którymi przychodzę :) Inni lekarze, gdy pytałam co się dzieje z dzieckiem - rzadko potrafili mi to logicznie wytłumaczyć, albo nie odpowiadali wcale. Tylko że tak jest bo tak - a leczenie często nie pomagało. To się "czuje" w gabinecie, że jest się z osobą bardzo życzliwą, w gabinecie jest Pan doktor zawsze bardzo bezpośredni, a mnie mimo że jestem już dorosła znika trema, którą często mam, gdy idę nawet nie z sobą a z dzieckiem do innych lekarzy. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby przepisane lekarstwa nie pomogły.Takich lekarzy więcej, bo niestety Pan Doktor należy do ginącego gatunku cudownych i solidnych.

Miła obsługa, profesjonalne podejście do pacjenta, dobra diagnoza i leczenie.

Miła obsługa, profesjonalne podejście do pacjenta, dobra diagnoza i leczenie.

Zdecydowanie odradzam. Strata czasu i pieniędzy dla ludzi, szukających konkretnej pomocy. Płaci się za wizytę (ok 20 min), ale co z tego? Leki standardowe, te same co z przychodni, testy 250 zł- zrób sam, konsultacje profesorskie za 500 zł- zrób sam. A jak pojawiają się trudności to też jesteś sam. A jaki jest wkład lekarza?? No tak przypominam sobie jeden:jak pan dr pomylił mnie z pacjentem z NFZ, stwierdził, że nie ma w żaden sposób ani chwili czasu,a następnie po weryfikacji szybko zawrócił z drogi, bo przeciez [zł] czynią istotną różnicę. Cóż - szukam dalej i raczej nie w Opolu.

Wizyta była najgorszą wizytą prywatną. Liczy się kasa

Wizyta była najgorszą wizytą prywatną. Liczy się kasa

To jest najlepszy pediatra jakiego znam mam 4 dzieci i znam tego lekarza od 18 lat tylko szukać takich lekarzy z powołania Polecam Gorąco Wuja Zbyszka