lekarz Zbigniew Nowiński

Ortopeda, Chirurg ogólny

1,8

Szkoda czasu i skierowania.Zero kompetencji,szorstkie podejście do pacjenta z pozycji jestem Bóg a pacjent to zło konieczne.Byłem 26,lekarz przyjmował od 15.00.Ja po wizycie byłem już o 15.20.Przyjmuje na zasadzie wpadł,wypadł,byle zaliczyć jak największą ilość pacjentów(od tego ma pewnie płacone)Tak więc lepiej poczekać i umówić się do innego lekarza w późniejszym terminie.Ja załatwiłem sobie konsultację prywatnie u "normalnego"lekarza.Tego nie polecam,nie pójdę już do Niego nawet gdyby mi dopłacili.

szkoda było mojego skierowania i tyle... nawet dobrze nie obejrzał mojej stopy i stwierdził ze juz tak zostanie

Byłam u Pana Doktora na Kotlarza w Katowicach i byłam pod wrażeniem szybkości z jaką przyjmuje pacjentów. Niestety nie można powiedzieć żeby jego badanie było rzetelne a diagnoza trafna. Bo niestety nie ma zaangażowania. Nawet dokumentacji z poprzedniego leczenia nie chce oglądać. Po szybciutkim badaniu ( jakieś dwie minuty) i równie szybkim oglądnięciu mojego zdjęcie stwierdził że mam zwyrodnienie kolana i zalecił zabiegi i leki przeciwbólowe oraz suplement diety znanego producenta. Mam 36 lat i zależy mi żeby normalnie funkcjonować poszłam z tym samym zdjęciem do innego specjalisty i diagnoza była miażdżąca. W kolanie tkwi ruchomy kawałek chrząstki który oderwał się w czasie poprzedniego urazu widoczny na zdjęciu rtg, nie ma żadnego zwyrodnienia. Czeka mnie jeszcze rezonans i artroskopia aby go usunąć. Jestem zbulwersowana diagnozą postawioną przez Pana Doktora jak i podejściem do pacjenta .

Kolejki nie było więc skorzystałem. Niestety, pan doktor nie powiedział ani konkretnie co jest problemem, ani czy nie obciążać, ani czy ćwiczyć, ani co przepisał i po co. Więcej wcześniej dowiedziałem się od lekarza pierwszego konktaktu.

Ludzie, co to za opinie?! Właśnie wróciłem do domu, to była druga wizyta i za każdym razem pan doktor jest uprzejmy, rzeczowy i odpowiada na pytania. Jak najbardziej polecam, nie mam żadnych zastrzeżeń co do jego pracy!

Byłam u tego lekarza raz i więcej nie pójdę. Jest nieuprzejmy,ma olewający stosunek do pacjenta. Chyba mu na niczym nie zależy. Pod jego gabinetem nie ma pacjentów. Terminów nie ma,można się zarejestrować i od razu wchodzić do gabinetu. Tylko po co? Przy takim podejściu do pacjenta, nie dziwię się że nie ma kolejek do tego lekarza. Słyszałam o nim same niepochlebne opinie. Nie wiem po co go trzymają w przychodni,powinni go zwolnić.

Rzeźnik to dobry pseudonim dla tego doktorka,sama podpowiadam mu,co ma robić,bo jest w swoim świecie,kompletnie nie interesuje go pacjent,z nauki medycyny wyniósł chyba skalpel i piłę mechaniczną.

Jest troche szorstki ale po pierwszej wizycie wydaje się człowiekiem i lekarzem, który zna się na swojej pracy.

Omijać tego lekarza szerokim łukiem. Stawia mylne diagnozy, brak solidnego wywiadu, lekceważący stosunek do pacjenta. A zdjęcia RTG ogląda w ciemnym pomieszczeniu przy zgaszonym świetle... Przyszłam do niego z bolącą stopą, nawet jej nie obejrzał. Jego diagnoza - ostroga, proszę sobie kupić wkładki i schudnąć. Diagnoza właściwa (od innego ortopedy): przewlekłe zapalenie ścięgna podeszwowego. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!

lekarz który nie chce wypisać zaświadczenia do lekarza rodzinego by ten przepiswal mi ten lek.