lekarz Zbigniew Pawłowski

Internista

3,3
3,3
3,7

Pan zdecydowanie minął się z powołaniem, a przysięga Hipokratesa nic dla niego nie znaczy. Zwróciłam się do owego pana z prośbą o pomoc, a uzyskałam odpowiedź "i co ja mam zrobić?" Więc się pytam czy ja czy Zbigniew jest lekarzem? Zaznaczę, że owa bezradność pojawiła się na 15min przed końcem pracy w placówce NFZ. Zwyczajna ludzka przyzwoitość, empatia i trochę taktu powinno pojawić się u człowieka, kiedy drugi człowiek prosi go o pomoc, a nie wspomnę kiedy ten człowiek nazywa siebie lekarzem. Nic wielkiego, sprawa może nie życia i śmierci ale jak najbardziej czas kiedy pomoc powinna zostać udzielona w tym przypadku ma znaczenie. Nie otrzymałam pomocy, nie otrzymałam nawet wskazówek kto takiej pomocy mógłby mi udzielić a wymowne spojrzenie Zbigniewa na swój jakże drogi zegarek sugerujące, że jak śmiem zakłócać jego odliczanie ostatnich minut w gabinecie przed weekendem, mówi samo za siebie jaki poziom sobą reprezentuję. Nie polecam i mam nadzieję, że żaden pacjent nie popełni tego błędu co ja by zakłócić spokój, a Zbigniew będzie mieć duuuuuuużo wolnego czasu bez pracy.

Nie można od lekarza wymagać cudu. Dr Pawłowski na podst. wywiadu potrafi i chce analizować przekazane mu informacje i kierować pacjenta do odpowiednich poradni specjalistycznych. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile to jest konieczne. Dla wielu lekarzy praca pod egidą NFZ jest- odnoszę takie wrażenie- torturą. Dr Pawłowski nie lekceważy pacjentów, jest punktualny, cierpliwy i wrażliwy. Dobry lekarz rodzinny.

Najlepszy internista w mieście pod każdym względem! Miły, pomocny, cierpliwy, skrupulatny,spokojny,kompetentny. Polecam wszystkim. Nie wierzcie w komentarz tamtej pani.