dr n. med. Zbigniew Świerczyński

Laryngolog

Świetny, kompetentny lekarz. Od małego borykam się z bólami głowy. Doktor po wysłuchaniu mnie postawił diagnozę i przepisał leki , które działają. Po 10 minutach wiedział jaki jest problem, a liczni lekarze przez 30 lat nie potrafili mi pomóc...Naprawdę polecam.

Wspaniały lekarz! Od 5 miesięcy borykałam się z chorobą, krążyłam od jednego laryngologa do drugiego i żaden nie potrafił postawić trafnej diagnozy i mnie wyleczyć. Dr Świerczyński tylko spojrzał na moje gardło stwierdził przewlekłe zapalenie migdałów i dał skierowanie do szpitala na wycięcie. Obecnie jestem po zabiegu, czuję się bardzo dobrze. Gdyby nie pan doktor pewnie dalej byłabym chora i traciła pieniądze na niekompetentnych lekarzy. Bardzo dziękuję panu doktorowi za fachową pomoc (również telefoniczną), za uprzejmość, ogromną wiedzę.

Wspaniały Człowiek i znakomity specjalista! Bardzo mi pomógł! Prawdziwy lekarz starej daty w jak najlepszym znaczeniu tego słowa! Dziękuję Doktorze!

Cudowny doktor,wspaniały człowiek, podejście perfekcyjne ma do każdego,dzieki Doktorowi Zbigniewowi cieszę się zdrowiem.Polecam każdemu:)

GENIALNY DR WSPANIAŁY CZŁOWIEK. Stosuje najnowsze techniki leczenia wg standardów światowych. W przypadku konieczności zabiegu; merytoryczny, fachowy, wielki specjalista, perfekcyjny w działaniu. Pacjent po zabiegu nie odczuwa rzadnego bólu. Ma to odromne znaczenie w czasie walki z bólem. SZANOWNI PAŃSTWO GORĄCO POLECAM TEGO DOKTORA. WIERZCIE MI PRZESZEDŁEM W SWOIM ŻYCIU WIELE POLIPEKTOMII ZATOK OBOCZNYCH NOSA. NA DZIEŃ DZISIEJSZY JUŻ TRZECI ROK JESTEM PO ZABIEGU PRZEZ NIEGO WYKONANYM I JAK NA RAZIE NIE MA POTRZEBY ABY BYŁ KOLEJNY.

GENIALNY DR WSPANIAŁY CZŁOWIEK.
Stosuje najnowsze techniki leczenia wg standardów światowych.

Wspanialy lekarz! Szkoda, ze żadko można kogoś takiego spotkac. Polecam kazdemu, w szczególności tym, którzy stracili juz nadzieje. Potrafi naprawic to, co spartaczyli inni. Człowiek, dla którego liczy się pacjent a nie pieniądze. Leczę się u niego juz wiele lat i nigdy mnie nie zawiódł.

Super lekarz z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Świerczyńskiego wszystkim nie tylko rodzinie i znajomym. Mój mąż jest pod jego wspaniałą opieką już 22 lata i nie zmienilibyśmy lekarza na innego. Wszystkie niezbędne i ratujące zdrowie i słuch operacje wykonane perfekcyjnie. Jedyny lekarz do którego mąż ma pełne zaufanie i ja także. Wdzięczni Panu jesteśmy:-) U.J. Wojtas

U.J. Wojtas

Ciepły, kompetentny, cierpliwy lekarz, znakomity fachowiec,bardzo łagodny, przystępnie tłumaczy, doradza.Wzbudza wielkie zaufanie

dr Świerczyński mnie operował i z całą pewnością mogę powiedzieć, że jest cudownym lekarzem :) same 5 :)

Bardzo dobry lekarz. Jako jedyny potrafił dobrze mnie zdiagnozować i pomóc mi. Od dwóch lat nie mam już żadnych problemów zdrowotnych, a dla mnie jest to bardzo ważne.