lekarz Zuzanna Cetnar-Sokołowska

Chirurg ogólny

Świetny lekarz. Bardzo profesjonalna obsługa. Wykonywałam zabieg laserowej korekty powiek. Świetnie wykonany zabieg. Bez siniaków, bólu i na drugi dzień poszłam do pracy. Efekt po wygojenia rewelacyjny. Polecam Panią Doktor.

Pełen profesjonalizm pod każdym względem duża cierpliwość do pacjenta .Super chirurg Polecam !!!!!

Polecam !!!!!

Świetna Pani doktor, miła i kompetentna. Bardzo się ciesze ze do niej trafiłam. Polecam każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy.

Leczylem sie u Pani Doktor w Spec-Medzie w Krosnie. Wspaniałe wszystko mi wytłumaczyła. Zrobiła zabieg i pózniej byłem jeszcze dwa razy u kontroli. Wszystko super. Polecam !!!

Wspaniała Pani Doktor. Pełny profesjonalizm, życzliwa i cierpliwa dla pacjenta. Polecam każdemu, kto szuka naprawdę lekarza z powołania.

Bardzo kompetentna i miła Pani Doktor. Polecam wszystkim. przed zabiegiem wszystko mi wytłumaczyła, co i jak będę miał robione. Pózniej opieka na oddziale wzorowa. Naprawdę czuje sie, ze to lekarz z powołania.

Bardzo kompetentna i miła Pani Doktor.