dr n. med. Zyta Szumlańska

Audiolog, Alergolog, Foniatra, Laryngolog dziecięcy

2,9

Totalnie nie polecam. Za 1 razem po odejściu poprzedniej pani alergolog w przychodni Farmamed zostaliśmy skierowani do Pani doktor Szumlańskiej. Pani doktor zlecła komplet badań dziecku (testy), i wywnioskowała że dziecku potrzebne jest odczulanie po czym poinformowała nas że nie ma miejsc u niej w przychodni i że mamy sobie jechać do szpitala. Sprawa zostanie zgłoszona również jako skarga do NFZ. Traktuje pacjenta przedmiotowo.

Totalnie nie polecam.

Nie Polecam!!!! podejście do dzieci to jakaś kpina.Pani doktor uważa się za Boga, a wizyty na NFZ wprawiają ja w zły nastrój.

Wspanialy lekarz. Rzetelna, życzliwa, sympatyczna i przyjazna. Wiele lat jestem pacjentką Pani doktor i zawsze chętnie do Niej wracam z problemem laryngologicznym. Lekarz z powolania. Gorąco polecam. Agnieszka

Agnieszka

Nie polecam, kobieta pogorszyła mój stan zdrowia, chroniczny ból gardła chciała naprawić antybiotykiem, który nie dość, że nie pomógł to zrujnował mój żołądek. Co chciała zatuszować podaniem silnego leku (controloc), który nie pomógł na schorzenie spowodowane kuracją antybiotykową, lecz tylko tuszował problem, podczas gdy stan mojego żołądka się pogorszył. Teraz czeka mnie wizyta u gastrologa, a gardło dalej mnie pobolewa. Tragedia!

Jako dziecko leczyłem się u Pani Szumlańskiej z problemów z zatokami, natomiast jako nastolatek z alergii. Zawsze miła, życzliwa i pomocna. Polecam

umówionych zbyt wielu pacjentów na jedną godzinę. Dzieci nie rozumieją czekania w kolejkach !

Słyszałam bardzo dużo dobrych opini na temat pani doktor,jednak ja strasznie się zawiodłam.Nie ma w ogóle podejścia do dzieci.Dla mojego półtorarocznego syna ta wizyta była koszmarem a pani doktor stwierdziła,że może jest głuchy,bo nie słucha jej poleceń.Wizyta w żaden sposób nam nie pomogła,miałam wrażenie ,że chiała sie jak najszybciej pozbyć płaczącego dziecka z gabinetu.Nie polecam!

polecam w 100% jestem pacjentką pani doktor od 12 lat nigdy nie moglam powiedziec o niej zlego slowa

roztargniona i szybka ja niepolecam jej nikomu

roztargniona i szybka ja niepolecam jej nikomu

Nie polecam miałam kontakt z tą lekarką dwa razy. Pierwszy ja osobiście, na kaszel i duszności doktor powiedziała po badaniach że wszystko w porządku i nie wolno mi się przeziębiać, leków nie zleciła dolegliwości pozostały. Druga wizyta prywatnie z 1,5 rocznym dzieckiem - brak podejścia mały tak się spłakał, ze nie mogłam go uspokoić. Potem dziecko trafiło do specjalisty w Toruniu i wyleczył mu zatoki.