Lekarze Głogów

lek. dent. Dorota Jagiełło

Wojska Polskiego 15 B/4
67-200 Głogów

nie polecam, mi też chciała leczyć zęba przez 3wizyty i kasowała ostro za to. w końcu poszedłem do innego lekarza i tamten uznał, że to co robili to tylko wyciągali ode mnie pieniadze, w innym gabinecie ząb zaleczony w 20minut i po sprawie.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Janusz Kucharski

Kościuszki 15a
56-300 Głogów

Brak kultury i poszanowania chorego pacjenta,czas na diagnozę max 1 min,obsługa rejestracji pracuje za karę.NIE POLECAM.
Opinia dodana przez: Wojciech

dr Ireneusz Urbański

Przychodnia Lekarska "KONSYLIUM"
Gwiaździsta 5a
67-200 Głogów

Trafiłam na pomoc wieczorową gdy akurat p. Urbański miał dyżur. pierwsze wrażenie niezbyt dobre - jednak bardzo mylne. Ma specyficzny sposób bycia i mylącą powierzchowność, jednak po chwili rozmowy byłam pozytywnie zaskoczona. Nie zostawił żadnego pytania bez odpowiedzi, cierpliwie tłumaczył mi wszystko o co pytałam, mimo że miał pełną poczekalnię pacjentów, nie zbył mnie. Okazał się naprawdę miły (na swój sposób ;)). Ponadto bardzo inteligentny, z ogromną wiedzą i zdrowym ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Beata Jaworska

Internista, Psychiatra

Wojska Polskiego 15 B/4
67-200 Głogów

Dobrze jest znaleźć dobrą psychiatrę w Głogowie. Słyszałam wiele pochwał już przed wizytą, a teraz polecam dalej.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Mikołajczak

Neurolog

Gabinet
Kościuszki 15a lok. 232
56-300 Głogów

lekarz fatalny, kompletny brak etyki i profesionalizmu! nie zainteresowany zdrowiem pacjenta; sposob nalozonej maseczki wazniejszy od przebadania czlowieka w potrzebie! nawet w ostatecznosci bym nie polecila bo wrzeszczal na nas, wiec opuscilismy gabinet.
Opinia dodana przez: anna

lek. dent. Jacek Górski

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Praktyka Stomatologiczna
Obr.Pokoju 28
67-200 Głogów

Polecam, bardzo dobry specjalista, zęby zrobione profesjonalnie. Mało mówi, ale zęby zrobione tak jak należy.

lekarz Hieronim Kamiński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PIAST-MED"
Królowej Jadwigi 7
67-200 Głogów

Nie polecam. dr jest osoba bardzo sarkastyczna.czułam się jak zaszczute zwierzątko, mało tego, dr wypytywal się, jak mój "narzeczony" zareagowal na wiadomość o ciąży, jednoczesnie nie mając pojęcia, czy tego narzeczonego mam.na jednej wizycie powiedział, że to 5ty tydz. Ciąży, 2 tyg. Później-ze 9.kiedy zapytalam się o mozliwosc skierowania na badania (miłym i uprzejmy tonem), dr stwierdził, że łaski mu nie robię, płacąc za potrzebne mi badania.Przy badaniu skomentował mój ...
Opinia dodana przez: joanna

dr Jan Zawieja

Neonatolog, Pediatra

67-200 Głogów

Lekarz, który "wie wszystko najlepiej", nie słucha rodziców i w związku z tym nie potrafi ocenić z czym jest problem. Błędnie interpretuje wyniki badań, bo na podstawie tych samych badań inny lekarz stwierdza co innego (co jest potwierdzone). Kończy się tym, że próbuje eliminować skutki, a w ogóle nie likwiduje przyczyny choroby.

Joanna Brade

Lekarz rodzinny

Lancet Grębocice
ul.Zielona
59-150 Głogów

Zgadzam się z poniższymi negatywnymi komentarzami. U mnie było tak: przyszedłem z grypą i z gorączką. Z badań: tylko spojrzenie na gardło, po czym jednorazową szpatułkę włożyła z powrotem do czystych!!!!!! Z zalecanych leków: Modafen, który i tak można kupić bez recepty. Zwolnienie - 2 dni. Jakiś czas temu była u niej znajoma z chorymi zatokami z ropa. Pani doktor objawy zbagatelizowała, poleciła tylko jakieś środki przeciwbólowe. Gdyby nie inny, ...

dr Mirosław Kostka

67-200 Głogów

Lekarz, o ile można tak nazwać osobę która leczy tylko przez telefon. Skierowanie na test Covida , syropek i następny
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Aurelia Jach

Reumatolog

Henryka V Żelaznego 26
67-200 Głogów

do pacjeta podchodzi mechanicznie bez uczuciowo o skierowanie na dokladniejsze badania trzeba sie wyklucac bez skutku

lekarz Małgorzata Borodziuk

Neurolog

Przychodnia Lekarska "KONSYLIUM"
Gwiaździsta 5a
67-200 Głogów

NIE POLECAM, Lekceważąco odnosi się do pacjenta, NIEPRZYJEMNA, przyszedłem z wynikami badan ze szpitala po cieżkim ataku padaczkowym A Pani doktor patrzac na kartki zapytała- "co mam z tym zrobic !!! ???Wypadałoby rzec-a chleb upiec! Skoro pani doktor nie wie co zrobic z dokumentacja medyczna! Nie polecam! To była moja ostatnia wizyta u tej pani!
Opinia dodana przez: aga

lekarz Halina Vervest

Przychodnia "HIPOKRATES" Sp. z o.o.
ulica Sikorskiego 19
67-200 Głogów

nie polecam tego lekarza.Leczę się już długo ale pierwszy raz spotkałem takiego niemiłego lekarza. Byłem tam raz i to był mój ostatni raz u tej pani.

lekarz Julita Jacenik-Karnowska

Lekarz rodzinny

Daszyńskiego 55
67-200 Głogów

Bardzo nieprzyjemny lekarz! Pierwszy raz na takiego trafiłam. Zaraz po wejściu do gabinetu pacjent traktowany jest z góry "dystans społeczny" ustawiając krzesło przy wyjściu z gabinetu twierdząc że covid nadal panuje ale maseczkę Pani doktor nosi na brodzie. Nie wysłucha do końca wypowiedź pacjenta tylko od razu stawia po jednym objawie diagnozę. Lekarz bardzo filozoficzny nie nadający się na lekarza rodzinnego. Na pewno do niej nie wrócę!
Opinia dodana przez: Aa

lekarz Izabela Mordzak-Gabrysz

ul. Aleja Wolności 19
57-200 Głogów

Zero podejścia do pacjenta, wymaga aby 2.5 latek nie ruszał oczami, po czym zrzuca winę na rodziców że dziecko jest nie przygotowane do badania. Bezczelna, bardzo nie przyjemna, nawet jako dorosły nie chciałbym postawić nogi u tej Pani w gabinecie.
Opinia dodana przez: Kornel

lekarz Arkadiusz Szudrowicz

Gabinet
słowiańska
67-200 Głogów

Jeśli się pracuje za karę zawsze można zmienić zawód na np. weterynarza. Dla bydła ma to coś pewnie więcej szacunku. Przykre że takich osobników dopuszcza się do pracy z ludźmi.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Rafał Kurtys

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kurtys - Opieka Zdrowotna"
Polska 4

lekarz Grażyna Kubiak