Lekarze Alergolog dziecięcy

prof. dr hab. n. med. Tadeusz Płusa

ul. Bagno 7 m. 69
00-112 Warszawa

Leczę się u Profesora od dwóch lat , a moje zdrowie z dnia na dzień jest coraz lepsze i to dzięki Niemu. Doskonale dobiera leki, umie wysłuchać i konkretnie wytłumaczyć co dolega. Jest fachowcem i najlepszym lekarzem z jakim spotkałam się od początku mojej choroby . Za to mu dziękuję i polecam Jego medycynę innym . :) Barbara .

Aleksandra Kisała

Pulmonolog, Alergolog

Centrum Diagnostyczne "ASPER" Sp. z o.o. Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy oraz Pracownia Bakteriologiczna
Tychy

Od kilku lat jestem pacjentką Poradni Chorób Płuc i Gruźlicy i bardzo jestem zadowolona z każdej wizyty. Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, kompetentnym, cierpliwym, budzącym zaufanie i zawsze zainteresowanym pacjentem, co odczułam zwłaszcza po przechorowanym covidzie, gdy pani doktor bardzo solidnie się mną zajęła wykazując wiele troski o moje zdrowie. Jestem pełna uznania i serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: Jadwiga

dr n. med. Urszula Polanowicz

Alergolog, Internista

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Pani doktor jest naprawdę niesamowita. Ma wspaniałe podejście po pacjenta, niesamowitą wiedzę i doświadczenie i nigdy jeszcze żaden lekarz nie przeprowadził ze mną tak dogłębnego wywiadu, aby postawić odpowiednią diagnozę. Polecam z całego serca.

dr n. med. Jolanta Pietrzak

Pod Lipami 22
41-940 Piekary Śląskie

Czy jest jakaś możliwość dostania się na wizytę do Pani dr? Mam malutkie dziecko, które nie może wyjść z infekcji ( przerodziła się w napady duszności, napady astmatyczne ). Dzwoniłam parę razy do Pani dr ale jest takie oblężenie terminów wizyt, że Pani dr nawet nie proponowała żeby dzwonić za parę miesięcy ( wcześniej jak Mała jeszcze nie chorowała też próbowałam się umówić i wchodziły w grę terminy wrześniowe 2011, ...
{'id': 715, 'name': u'Piekary \u015al\u0105skie'} Internista
                                       dr n. med. Aleksandra Chwist-Nowak

dr n. med. Aleksandra Chwist-Nowak

Internista, Alergolog

NZOZ Allmed
Piłsudskiego 2
Piekary Śląskie

Najlepsza Pani Doktor! Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem, miłym zachowaniem i skutecznością leczenia, którymi odznacza się Pani Aleksandra. Wzór dla pozostałych lekarzy!

dr n. med. Anna Konieczna

Laryngolog, Alergolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

PANI DOKTOR bardzo kompetentna dostałam się do niej skierowana od innego lekarza z tej jednostki. uważam że tak powinno się traktować pacjenta .Syn został bardzo dokładnie przebadany nie wiedziałam że w jednej przychodni można zrobić tyle badań, i jeszcze nie oszczędza sie na skierowaniach na badaniach.Na wizytach prywatnych robi się mniej.Synek został zdiagnozowany i po 2 miesiącach wyleczony , a wcześniejsza walka trwała kilka lat polecam serdecznie

dr hab. n. med. Andrzej Krzywiecki

Alergolog, Pulmonolog

Julian
ul. Ziętka 30
Piekary Śląskie

Pan Doktor Andrzej Krzywiecki, to najlepszy lekarz, jakiego w życiu spotkałam. Nie tylko pod względem ogromu wiedzy, którą posiada, ale również pod względem zainteresowania, jakim obdarza pacjenta. Dziękuję mu za ogromną ilość czasu, jaki mi poświęcił, kiedy byłam w ciężkim stanie zdrowotnym, za poczucie humoru, jakim się odznacza oraz za pomoc w zrozumieniu istoty mojej choroby, której dzięki niemu przestałam się obawiać. Wyleczył mnie i pokazał, jak w prosty sposób ...
Opinia dodana przez: Lena90

dr n. med. Andrzej Dyczek

Internista, Alergolog

NZOZ DOBRY LEKARZ Specjalistyczne Poradnie Lekarskie
31-011 Kraków

Lekarz jest świetny. Poszłam prywatnie w akcie desperacji z podejrzeniem alergii skórnej, bo leczenie na NFZ nie pomogło - z testów nic nie wyszło u alergologa i pani rozłożyła ręce, a dermatolog kazała używać innych kosmetyków i dbać o skórę - bezskuteczni. A mi się tylko pogarszało. W końcu spuchłam najpierw pod oczami, potem na twarzy całej, wyglądając jak sumo, do tego miałam suchą, czerwoną, piekącą i swędzącą skórę z ...
Opinia dodana przez: Ania B.

lekarz Anna Buła

Laryngolog, Alergolog

Wilczycka 42
55-093 Kiełczów

Anna Buła to osoba wyjątkowa czas dla pacjenta przede wszystkim piękna kobieta i wspaniale pachnie ( to chyba COCO madmoisele

dr hab. Jolanta Słowikowska

II Szpital Miejski
ul. Sterlinga
Łódź

POLECAM!!!! Taki lekarz to unikat u skarb!!! Z całego serca życzę wszystkim aby mieli takich lekarzy, jak Pani dr Słowikowska. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z sercem i każdemu chce pomóc!!!Ideał człowieka i profesjonalistka w każdym calu!!!!

lekarz Danuta Macierzyńska

Olsztyńska 13/34
26-600 Radom

Pani doktor leczyła mojego syna prawie 10 lat z doskonałym skutkiem. Posiada intuicję w doborze terapii, trochę szorstka dla rodziców, delikatna dla dzieci.
Opinia dodana przez: anna k.

dr n. med. Ewa Spałek

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

Można pisać opinię, a ja napiszę tak - Pani Doktor - bardzo dziękuję za kompleksowe podejście do moich problemów. Naprawdę po wizytach w gabinecie czuję się dużo lepiej i nie mam problemów oddechowych. Ciszę się, że szybko Pani znalała i zidentyfikowała problem. Gorąco Panią pozdrawiam i dziękuję za podejście
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Aldona Lukas

ul.Dworcowa 1 II piętro
41-902 Bytom

Osoba niezwykle ciepła i serdeczna, a to przecież ważne. Jest bardzo dobrą, kompetentną lekarką. Jeśli chodzi o alergologię, to wg mnie specjalista numer jeden. Jeden mały minusik to taki, że za bardzo wylewna nie jest i trzeba podpytywać jej o swój stan zdrowia, by dowiedzieć się, co mi dolega. Ale jeśli chodzi o dobór leków i skuteczność, to daję solidną piątkę.
Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Oksana Wojas

Otolaryngolog, Laryngolog

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Pomógł polecam dr wojas ul banacha pozdrawiam ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.........Aaaaaaassaaaassssssassssss
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Barbara Musiałowicz-Chełmińska

ulica Korczaka 23 A
64-920 Piła

Miejsce godne polecenia. Wiedza internistyczna,a wièc szerokie i kompleksowe podejście. Czytajcie pieczàtki lekarskie!

prof. dr hab. n. med. Karina Jahnz-Różyk

dane nieaktualne
Śliska 3 lok. 55
Warszawa

Pani profesor niezwykle miła, kompetentna i stanowcza. Można poradzić aby się u pani profesor leczyć, ale jest bardzo zajęta i trudno się dostać. Ma także świetnych lekarzy w swojej klinice.

lekarz Małgorzata Pydzińska

Alergolog, Dermatolog

NewDay Grupa Psychologiczna
Monte Cassino 4
09-400 Płock

Jeden z lepszych dermatologów w swoim fachu. Kompetentna , poświęciła dużo czasu podczas umówionej wizyty. Rzeczowa, Goraco polecam.

dr n. med. Andrzej Bożek

Alergolog dziecięcy

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

W dzisiejszej medycynie co raz trudniej jest leczyć pacjenta a szczególnie wtedy kiedy ma przewlekle schorzenie a na dodatek jest dzieckiem. Już jakiś czas lecze się u Pana doktora razem z moim 8 letnim synem. Wcześniej ja i mój syn mieliśmy duże - podkreślam duże problemy z gardłem, a mój wtedy 3 letni syn dodatkowo problemy z nawracjącym suchym i duszącym kaszlem oraz świstami w nocy........ Byliśmy bardzo mocno zaniepokojeni ...

dr n. med. Leszek Lolo

Przychodnia
ulica Węgrzynowicza 13
84-300 Lębork

Najlepszy lekarz jakiego znam,leczy mojego synka od malutkiego ..zawsze życzliwy,pomocny ..polecam ❤️
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Krzyszof Kołodziejczyk

ZWPS
Lompy
40-038 Katowice

Lekarz godny polecenia, uprzejmy , poświęca sporo czasu na wywiad i szuka przyczyny schorzenia........
Opinia dodana przez: daniel