Lekarze Alergolog

lekarz Ryszarda Dejniak

UROLOGIA I MEDYCYNA PRACY
Słowackiego 4/19
37-500 Jarosław

Świetna lekarka. Przechodzilam ciężkie objawy alergii i astmy i mi pomogła. Teraz jako osoba dorosła jestem całkowicie zdrowa
Opinia dodana przez: Regina

lekarz Iwona Kielan Gumna

ulica Miła 6/2
78-600 Wałcz

Polecam Panią doktor,stawia dokladne diagnozy. Lekarz z powołania,interesuje się małym pacjentem. Konkretne i i fachowe podejście. Leczę córkę u Pani doktor od urodzenia i nigdy się nie zawidłam!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Dariusz Konopiński

Centrum Dyspozytorskie
Czerwonego Krzyża 45
08-110 Siedlce

Jestem po trzech wizytach u pana Konopińskiego i jestem pod wrażeniem, doskonały diagnosta, bez problemu i z własnej inicjatywy zlecił kilka badań. Przez ostatnie kilka lat wielu innych, często znanych lokalnie i polecanych alergologów i dermatologów, nie potrafiło postawić właściwej diagnozy i nie zleciło takich badań diagnostycznych. Podejście do pacjenta i wysoka kultura osobista p. Konopińskiego z pewnością wyróżniają go spośród grona nie tylko siedleckich lekarzy. Gdybym mógł zastosować szkolną ...
Opinia dodana przez: Hen

lekarz Przemysław Kotyla

Paprocańska 143
Tychy

Bardzo dobry lekarz .Wrażliwy.Umie słuchać pacjenta.Po prostu KTOŚ niesamowity jak na te czasy ,gdy większość lekarzy ceni sobie tylko kasę,a pacjent to jest dla nich tylko droga do pieniądza.

dr n. med. Marek Nowakowski

Alergolog

gen. Niedźwiadka-Okulickiego 16 (Sigma-Bi)
41-902 Bytom

Bardzo świetny lekarz dobry polecam szybko sprawnie przemiły z poczuciem humoru godny polecenia pozdrawiam!!!
Opinia dodana przez: Seba

dr n. med. Ewa Kopytko

Pulmonolog, Alergolog

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Strzelecka 2
31-503 Kraków

super lekarkabardzo dobre podejśćie do pacjenta

lekarz Anna Rakowicz

Zakład Opieki Zdrowotnej Zakładu Karnego we Wronkach
ul. Partyzantów 7
64-510 Wronki

Pani doktor jest bardzo sympatyczna i dużo naprawde duzo czasu poswieca kazdemu pacjentowi.naprawde polecam te panią

dr n. med. Joanna Mazurek

Alergolog, Internista

CITY CLINIC
Popularna 62A
02-473 Warszawa

Dr Joanna Mazurek jest lekarzem wybitnym. Miałam problemy skórne i tylko Ona mi pomogła. Leczyłam się u innych lekarzy łącznie z profesorami. Profesjonalnie podchodzi do choroby. Nareszcie jestem w "dobrych" rękach. Edyta Krassowska
Opinia dodana przez: Edyta Krassowska

dr Anna Nowak

aaa
wejherowska 12
Wrocław

Bardzo dobry lekarz wyprowadziła moją alergię na właściwy tor. Z leczenia jestem bardzo zadowolony. Pani lekarz jest miła i bardzo dobrze tłumaczy co się z moim organizmem dzieje.

lekarz Marek Niedoszytko

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Lekarz po prostu na piątkę! Profesjonalne podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy przyczyny i jak należy postępować, jakie robić badania.
Opinia dodana przez: Marek

prof. dr hab. n. med. Krystyna Wąsowska-Królikowska

Alergolog, Gastrolog

Niepubliczny Zakłąd Opieki Zdrowotnej "DIAG-MED"
Snycerska 3
91-302 Łódź

Polecam p. doktor. W pełni profesjonalne podejście do pacjenta. Otrzymałam wyczerpującą informacje o chorobie oraz lekach, które mam przyjmować. Więcej takich lekarzy.

Anita Oleś-Krykowska

Gabinet Alergologiczno-Internistyczny
44-200

Bardzo się cieszę, że pani doktor przyjmuje już w moim mieście (C.M. Medhouse). Dzieki temu mogłem do niej szybko trafić z dzieckiem. Bardzo dobra i fachowa opieka! polecam!
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Beata Kubsik

ul. Jana Pawła II 5a
09-500 Gostynin

Wspaniała,cierpliwa i życzliwa lekarka. Stosuje skuteczne leki nowej generacji.Zleca kompleksowe badania.Polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Justyna Schmidt

Uzdrowisko "Świeradów Czerniawa"
ulica Zdrojowa 2
59-850 Świeradów-Zdrój

Wspaniala lekarka. Bardzo ufam jej kompetencjom. Niezwykle oddane jest dla pacjentow. Polecam wizyty u pani doktor, z uwaga na holistyczne podejscia do

lekarz Tomasz Szczerbiński

ulica Ruczaj 15d
30-409 Kraków

Po dwudziestu latach sprawowania opieki nad moimi chorowitymi dziećmi nie mam wątpliwości co do najwyższych możliwych kompetwncji Pana Doktora Szczerbińskiego, starszego syna wyprowadził z astmy, młodszy czuje się coraz lepiej. Dzięki Panu doktorowi przetwałam dziesiątki angli, ataków duszności, zapaleń krtani, które przy poprzednich pediatrach konczyły się wizytami na ostrych dyżurach. Podczas każdej wizyty Pan Doktor poświęcał nam zawsze tyle czasu ile wymagała sytuacja i przy każdej okazji niezwykle szczegółowo badał ...
Opinia dodana przez: Dorota

lek. med. Renata Korzepska-Gawryluk

Pediatra, Alergolog

Centrum Medicover Elektronowa
Elektronowa 2B
Warszawa

Wielokrotnie byłem u Pani na wizycie z dziećmi. Jest bardzo wyważona i uprzejma, aczkolwiek trochę zachowawcza. W mojej opinii godna polecenia.

lekarz Małgorzata Rusek

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Wspaniały lekarz. Pełen empatii i wyrozumiałości. Pani doktor patrzy na pacjenta całościowo. Zbiera dokładny wywiad i dostosowuje terapię do efektów. W razie pogorszenia stanu zawsze znajdzie miejsce, aby pacjenta przyjąć. Polecam serdecznie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. !
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Adam Wójcik

Nowy Świat 16/3
34-700 Rabka-Zdrój

Do doktora Wójcika trafiłam z córką podczas diagnostycznego pobytu w Instytucie Chorób Płuc i Gruźlicy w Rabce. Gdyby nie to, że jesteśmy z Krakowa, zapewne byłby to lekarz mojego dziecka. POLECAM!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Halina Kołaczyńska - Palka

Ozimska 22
45-057 Opole

Wspanialy kompetenty lekarz, potrafi w sposób zrozumiały dla pacjenta wytłumaczyć całą procedurę leczenia. Dziękuję Pani lekarz z całego serca
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Jolanta Stonawska

Strzelców Podhalańskich 6
43-400 Cieszyn

Bardzo dobra lekarka. Kompetentna i pomocna. Doświadczona, wie dużo. Jednocześnie nie udaje, że wie wszystko. Polecam.
Opinia dodana przez: Artur