Lekarze Alergolog

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Buczyłko

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Polecam prof.Krzysztofa Buczyłko każdemu alergikowi...

dr n. med. Teresa Stelmasiak

Specjalistyczny Gabinet Alergologiczny
al. Kraśnicka 88/1
20-718 Lublin

Pani Doktor jest fenomenalna. Mam uczulenie na najwyższym poziomie na roztocza, po odpowiednich lekach, a z czasem już odczulaniu, wszystkie objawy zniknęły. W końcu mogę normalnie funkcjonować. Podchodzi do człowieka, jakby był jej pierwszym pacjentem z życiu. Wszystko szczegółowo i dokładnie wykonuje, analizuje, diagnozuje i tłumaczy. Kompetentna osoba, nie znam lepszego Alergologa. Polecam wszystkim alergikom!!

lekarz Tadeusz Dobrzyński

Gabinet Lekarski
ul. Ślusarska 34
Wrocław

Fachowa pomoc, kompetencja, zaangazowanie polaczone z prawdziwie ludzkim podejsciem do pacjenta, goraco polecam!

lekarz Kazimiera Stalmach-Tyrak

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Centrum Medyczne Krowodrza
Wrocławska 53
30-011 Kraków

Witam, polecam tę Panią, szczególnie jeśli chodzi o dzieci. Moja córeczka kilkanaście razy chorowała (przeziębienia). Byłam u kilku lekarzy i nic - słaba odporność! Koleżanka poleciła mi tę Panią. Dosłownie w kilka minut rozmowy zdiagnozowała dziecko - astma oskrzelowa, stąd też te ciągłe kłopoty zdrowotne mojej Ewuni... Polecam i pozdrawiam:)

dr Romana Borkowska

ALERGO-MED Poradnia Specjalistyczna Leczenia Alergii i Chorób Płuc
05-400 Otwock

dr Borkowska jest lekarzem z powołania. Wzbudza zaufanie.

lekarz Józef Myślicki

ulica Widok 6
87-720 Ciechocinek

Bardzo błyskotliwy lekarz, który jest lekarzem z powołania. Nie strzela w ciemno, przeprowadza dociekliwe rozmowy, stara szkoła. Polecam, bo wybitny alergolog.
Opinia dodana przez: marta

lekarz Dorota Walas-Słapek

Zakład Opieki Specjalistycznej
Waryńskiego 53
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Jestem pacjentem Pani Doroty od wielu lat. Jako jedyny lekarz z wielu podjęła długo terminowe leczenie (astma/alergia) które na dzień obecny w znacznym stopniu poprawiło mój stan zdrowia. Zdecydowanie polecam. Jest to bardzo miła osoba z dużym doświadczeniem.

lekarz Witold Doroszewski

Szarych Szeregów 8 lok. 18
85-829 Bydgoszcz

Świetny Specjalista!!! Pan Doktor posiada wszechstronną wiedzę medyczną, dokładnie objaśnia chorobę i leczenie, ponadto jest bardzo sympatycznym człowiekiem z poczuciem humoru. Serdecznie polecam! :):):)

Jan Czaban

Internista, Alergolog

Niezwykła profesja, dokładność, dbałość o pacjenta i rzetelność. Dr Czaban z niezwykłą uprzejmością wita każdego pacjenta i dokładnie bada oraz tłumaczy przebieg choroby oraz leczenia. Jak dla mnie - najlepszy alergolog!!!!
Opinia dodana przez: Anka

lekarz Grażyna Stasiak

Tuwima 22/26
90-020 Łódź

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor jest nie tylko kompetentna, ale także uprzejma i cierpliwa. Pacjentowi poświęca bardzo dużo czasu. Chętnie, rzeczowo i jasno przekazuje informacje. Ma podejście holistyczne. Nie skupia się tylko na dolegliwościach alergicznych, lecz zwraca uwagę na wszystkie zgłaszane przez pacjenta.

lekarz Marta Gruchała-Niedoszytko

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Pomorska 96
80-333 Gdańsk

Bardzo kompetentna lekarka. Leczę się u niej od kilku lat. Zdiagnozowała chorobę a właściwie bardzo nietypową przyczynę choroby. Wnikliwie analizuje co mówię i wyciąga wnioski. Polecam !!!!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Aleksandra Kindracka

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A
03-138 Warszawa

Byłem kilkakrotnie u Pani Doktor z moimi dziećmi i zawsze byłem niezwykle zadowolony z wizyty, zarówno pod względem kompetencji i uprzejmości osoba godna polecenia.

lekarz Anna Bartczak

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A
60-214 Poznań

Polecam z czystym sumieniem ! Bardzo dobry lekarz / specjalista i bardzo dobry kontakt z pacjentem . Nigdy nie spotkałam tak kontaktowego, ciepłego i życzliwego lekarza. Lekarz wspaniały i oddany swojej pracy. Polecam i każdemu życzę trafić w takie ręce. pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Urszula Nowotny

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Frycza Modrzewskiego 2
31-215 Kraków

Holistyczne podejście do leczenia , trafna diagnoza , bardzo spostrzegawczy lekarz - czuć ogromne doświadczenie

dr Tadeo Luteo

Tadeo
Frankowska
09-009 Kraków

bardzo dobry lekarz, właściwie najlepszy

lekarz Paweł Ciszewski

Plac mjr Ponurego 16
27-215 Wąchock

Bardzo dobry przyjemny lekarz naprawdę z powołania. Moje dziecko leczone jest od 7miesięca życia u Pana doktora. Godny polecenia ..naprawdę
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Monika Bławat

Gabinet pediatryczno- alergologiczny
Piwna 22
84-300 Sierakowice

Doktor Bławat. Polecam z całego serca. Wie co robi. Za każdym razem trafia w punkt i dziecko jest wyleczone. Zawsze uśmiechnięta,miła, uprzejma do rany przyłóż 🙂
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Małgorzata Czarny-Działak

Pulmonolog, Alergolog

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

U Pani doktor leczę się od lat, jest niezwykle kompetętną lekarką. Wszystkim szczerze polecam, rewelacyjne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Michał
Chciałabym podziękować Panu, Panie Doktorze. Byłam u Pana w CSK. Nie mam co prawda alergii, ale Pan Doktor wskazał mi właściwią drogę postępowania. Pan Doktor powiedział, że powinnam udać się do laryngologa. Mówiłam, że byłam leczona u wielu lekarzy tej specjalności (co najmniej 4!) i żaden nie widział problemu. Dopiero na moją błagalną prośbę Pan Doktor polecił mi konkretną osobę w Łodzi. Wskazał, że osobiście nie zna tego lekarza, ale ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Ewa Kosturkiewicz-Lysy

ulica Górników 15
32-700 Bochnia

Fantastyczny lekarz i człowiek. ZAWSZE POŚWIĘCA NA WIZYTĘTYLE CZASU ILE POTRZEBA, dla wyjaśnienia rodzicom i dziecku tego, co się dzieje. Do problemów syna podchodzi ZAWSZE KOMPLEKSOWO - a do nas uprzejmie i z humorem! Przez głowę przemknęła mi myśl, że nie powinienem pisać tej recenzji - bo teraz wszyscy będą chcieli chodzić do naszej Pani Doktor :-) P.S. My jesteśmy u Pani doktor ledwie 6 lat, ale nasza trzydziestokilkuletnia sąsiadka, ...