Lekarze Alergolog

lekarz Renata Dyduch-Niziorska

Przedsiębiorstwo nr 2
Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Mam doświadczenie z leczenia do 18 roku życia. Lekarka z powołania, pomoże zawsze pacjentowi. Lecząc się u niej jest pewność, że dziecko jest w dobrych rekach.
Opinia dodana przez: Kamil

Monika Płodziszewska

Gabinet lekarski
01-157 Warszawa

Kompetentna fachowa szkoda że nie ma prywatnego gabinetu lekarskiego.Uważam że takich lekarzy jest za mało w instytucie.
Opinia dodana przez: Bożena
serdecznie polecam,pani doktor poswiecila mi duzo czasu i uwagi.swietny lekarz

dr hab. Magdalena Kownacka

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Zdrowa Rodzina
Żeromskiego 13
22-200 Włodawa

Bardzo dobry lekarz, znający się na rzeczy.

Urszula Świderska-Netczuk

Alergolog, Medycyna estetyczna

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska, Gabinet Medycyny Estetycznej
Zahajkowska 8C
21-560 Międzyrzec Podlaski

cudowna Pani Doktor. Profesjonalna, cierpliwa, naprawdę znająca się na tym co robi! W 100% mogę polecić. Oby więcej takich lekarzy!!
Opinia dodana przez: lidia

dr Grzegorz Przybylski

Alergolog, Pulmonolog

Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii
Bydgoszcz

Wnikliwy, rozumie i czuje chorego. Często w ferworze dużej ilości chorych jednak poświęca tyle czasu ile potrzeba. Odkrył u mnie astmę i chyba dobrze leczy ponieważ od 2 lat nie używam antybiotyków

dr n. med. Anna Wójtowicz

Pediatra, Alergolog

CITY CLINIC
Popularna 62A
02-473 Warszawa

Pani Doktor opiekuje się trójką moich dzieci i jako pediatra i alergolog jest cudowna! Ciepła, spokojna i poświęca tyle czasu na wizycie ile potrzeba, słucha rodziców. Polecam jako mama
Opinia dodana przez: Nela

lekarz Alicja Podemska

Specjalistyczna Poradnia Dentystyczna
ulica Paderewskiego 5
56-400 Oleśnica

pani doktor jest wspaniała,zrobiła mi testy,miałam próbę na wentylację płuc.Dostałam leki do wdychania.Po trzech dniach czułam się jak ryba w wodzie,bez kaszlu i duszności.Szczerze polecam.

Wiesława Lasik-Lesniak

Alergolog dziecięcy

Jasło

swietny specjalista i przemila osoba z rewelacyjnym podejsciem do dzieci.wizyta prywatna -ok.40zł:)

dr Fiona Kowalska

NZOZ Świnoujście
Świnoujście

Polecam i jestem zadowolony z wizyty u pani doktor. kompetentna i miła
Opinia dodana przez: Jan Kowalski
super lekarz pod każdym względem, szeroka wiedzy, świetne podejścia do człowieka, empatyczny, wszechstronny, ogromne doświadczenie i pewność, konkretny
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Krzysztof Pałgan

Internista, Alergolog

NZOZ Pracownia Rezonansu Magnetycznego "DIAGNOSTA"
Kornela Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek, lekarz i profesionalista.Dziękuję ,że taki lekarz istnieje . Nasza służba zdrowia musi być bardzo dumna z Pana prof.Krzysztofa Pałgan.Wielki szacunek temu lekarzowi.
Opinia dodana przez: Renata

lek. med. Edward Marciniak

Gabinet Prywatny
ul Firmowa 2a
Rudno

korekta danych do prof dr Marciniaka Gab Prywatny , Firmowa 2 a Rudno k Nowej Soli , tel 683553351
Opinia dodana przez: edyta

lekarz Piotr Wojnowski

Jana III Sobieskiego 66
43-300

Panu Doktorowi zawdzięczam życie. Dosłownie. Jestem wdzięczna za pomoc. Trafiłam do p. Dr dwa lata temu jak okazało się, że mój nowotwór się pogorszył. Mielofibroza. Porządnie sprawdził moje dokumenty z 10 lat leczenia, odpowiedział na wszystkie pytania. Pokierował na badania. A potem na konsultację przeszczepową do Katowic. I tak dzięki niemu jestem już prawie pół roku po przeszczepie szpiku i walczę o zdrowie 💪 jeśli ktoś szuka dobrego, kompetentnego lekarza ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Beata Madujska-Tomczak

Traugutta 27A
82-300 Elbląg

Uważam ze pani doktor to skarb.leczymy naszego synka u pani doktor.chodz wizyty nie należą do tanich.to ci sie nim iw zrobi dla dziecka.z tego co słyszałam wyleczyla wielo osób.polwcam 1000%
Opinia dodana przez: marta
Polecam dr Elżbietę , jest kompetentną osobą z dużą wiedzą, leczyłam się juz u niej kilka razy i zawsze trafiała od razu z diagnozą ponadto zleca badania dodatkowe , jest miła, słucha pacjenta a nie tak jak niektórzy bez wywiadu przechodzą do 'oglądania' i mają więcej do powiedzenia. Polecam w 100 % :)
Opinia dodana przez: Lola

lekarz Krzysztof Kowal

Al. Piłsudskiego Józefa 12/35
15-445 Białystok

Dr Krzysztof Kowal to wspaniały lekarz, konkretny, zdecydowany, świetny specjalista. Leczę się u niego od kilku lat (choruję na astmę oskrzelowa) i od kiedy los szczęśliwie zetknął mnie z Panem Kowalem wiem jak obchodzić się z moją chorobą. Cierpliwość, wyrozumiałość i przede wszystkim przeogromna wiedzą pana doktora to jego atuty. Nie wyobrażam sobie innego lekarza do którego mogłabym udać się ze swoją chorobą, a proszę mi wierzyć, że w poszukiwaniu ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Grzegorz Osmenda

ulica Podkowińskiego 2/24
31-321 Kraków

Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Z profesjonalnym podejściem w którym priorytetem jest pacjent. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Grażyna Michalak

Przychodnia
Tulipanowa 8
95-060 Brzeziny

To znakomity lekarz z prawdziwego zdarzenia. Nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Kompetencja, wiedza i sympatyczne podejście do pacjenta, zwłaszcza malutkiego :-)
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Anna Szaflarska-Popławska

Alergolog, Gastrolog

ul. Słoneczna 7
86-031 Osielsko

Bardzo wspaniała Pani Profesor, super podejście do pacjenta i jego rodziny. Jednym słowem takich lekarzy jest naprawdę mało. Dziękuję
Opinia dodana przez: Genowefa