Lekarze Alergolog

Alergolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Najlepszy lekarz jakiego spotkaliśmy. Zawsze kiedy potrzebowaliśmy pomoc nie odmawiał.Dzieki profesorowi mam zdrowe dzieci. Z całego serca polecam.

dr n. med. Alicja Tomorowicz

Gabinet Laryngologiczny
Wojskowa 4 lok.3,4
15-270 Białystok

Pani doktor bardzo kompetentna nakreśliła od razu problem i sposoby jego rozwiązania. Na wizytę zostałam przyjęta w tym samym dniu w którym zadzwoniłam się umówić, nie czekałam w żadnych kolejkach. Pani doktor tłumaczy wszystko jasno i służy pomocą i nr tel w razie jakichkolwiek wątpliwości. Super, naprawdę jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam wszystkim w 100%.

lekarz Urszula Jędrys-Kłucjasz

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Srebrna 39
97-400 Bełchatów

Bardzo dobry lekarz. Od 2 lat moje dziecko jest pod opieką p. Doktor.,w tym czasie brało antybiotyk tylko raz a choruje dosyć często . Poprzedni lekarz przepisywał jeden za drugim.

dr Małgorzata Wróbel-Rajzer

Pulmonolog, Alergolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologiczno - Pulmonologiczny Dr n. med. Małgorzata Wróbel - Rajzer
ul. Karpacka 24 lokal 4b
Bielsko-Biała

Wspaniała Pani Doktor. Polecam każdemu. Mnie wyprowadziła z astmy oskrzelowej i wielokrotnie ratowala mi zdrowie, a nawet życie, kiedy inni lekarze zawodzili. Pomocna i bardzo mądra lekarka. Dzięki jej radom i wsparciu mam zdrowe dzieci, mimo że sama jestem alergikiem i astmatykiem. Szkoda tylko ze tak późno na nią trafiłam. Dziękuje Pani Doktor!!!!
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Urszula Marciniak

Alergolog dziecięcy

ul.Uczniowska 29
Wrocław

Pirwszy mój kontakt z panią dr. Marciniak miałam w 1999r była ordynatorem oddziału alergologi w klinice na Wrońskiego, trafiłam tam z dwójka dzieci które, od dwóch lat miesiąc w miesiąc brały antybiotyki- bezskutecznie, a miejscowi nieudolni lekarze traktowali nas jak .... .Po dwu tygodniowym pobycie na oddziale i wielu badaniach postawiono diagnoze. Pani doktor pokazała nam tyle dobroci i serca ze bez zastanowienia postanowilismy leczyć się dalej u pani dr.prywatnie ...

dr n. med. Teresa Szymczyk

Gabinet Chirurgii Dziecięcej
Kielecka 12/16
45-319 Opole

Zanim trafiliśmy do Pani doktor wydeptaliśmy mnóstwo ścieżek z synem chorym na AZS. Tylko dzięki wsparciu dr Szymczyk udało nam się wyjść na prostą. Cierpliwie wyjaśnia wszystkie wątpliwości, współpracuje z rodzicami, nie neguje wypracowanych metod leczenia ( również tych naturalnych). W razie pogorszenia możemy liczyć na kontakt telefoniczny i wsparcie. Czujemy się bezpieczni i zaopiekowani. Wszystko to na NFZ. Bardzo dziękujemy. Rodzice Miłoszka.
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Beata Kardaszewicz

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
Al.NMP 67a/4
Częstochowa

Witam, byłam u tej Pani na wizycie po wizytach u kilku lekarzy za granicą, którzy zlekceważyli problem alergii. Pani doktor jest bardzo miła, tłumaczy wszystko dokładnie, poświęca wystarczająco dużo czasu. Otrzymałam leki oraz wytyczne jak dalej postępować. Nie wiem czy będę u niej kontynuować leczenie, gdyż mieszkam na stałe za granicą, ale jeśli tam znowu zlekceważą mój problem to na pewno przyjadę do niej na testy i dalsze leczenie. Dodam ...

Bernard Panaszek

Alergolog, Internista

Prądzyńskiego 14 lok. 1a
Wrocław

Znakomity specjalista,wspaniały człowiek.Potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt zarówno z pacjentem jak i rodziną otaczającą chorego.Emanuje niezwykłym ciepłem,a ponadto człowiek o wysokiej kulturze osobistej czego brakuje dziś lekarzom.Dziękuję Panie Profesorze za wszelką dobroć. Z wyrazami największego szacunku Urszula Panek

prof. dr hab. n. med. Grzegorz Chrząszcz

Alergolog dziecięcy, Diabetolog

PRYWATNY GABINET MEDYCZNY
81-109 Mikołów

Bardzo miły, sympatyczny, młody lekarz. Moja córeczka mimo powarznej choroby jaką jest cukrzyca typu 1 odwiedza pana doktora z uśmiechem.

lekarz Halina Kaczmarz

Internista, Alergolog

Goszczyńskiego 5
37-700 Przemyśl

Wizyta w mojej ocenie pozytywna. Pani doktor wysłuchała mnie a jak zadawałam pytania to wszystko zrozumiale tłumaczyła. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, z uprzejmością i szacunkiem. Polecam

Jolanta Pełka

Przychodnia Specjalistyczna "MEDYK" - Poradnia alergologiczna
98-300 Wieluń

U pani doktor leczę się od 11 lat. Leczę się ja, mój syn a ostatnio na wizytę wzięłam również tatę-osobę starszą. Za każdym razem pani doktor podchodzi do wizyty profesjonalnie, poświęca czasu tak dużo jak trzeba. Ratuje mi życie (w dosłownym tego słowa znaczeniu) pod kątem astmy a dziecku (kiedy skończył tylko 1,5 roku a ma 13 lat) zawsze pomogła jako pediatra i alergolog. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Dorota Sroczyńska-Chomicz

Alergolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarze Specjaliści" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Konrada Wallenroda 15
20-607 Lublin

Nie mam zastrzeżeń do leczenia u Pani Doktor.Kompetentna i dokładna.Są dobre efekty terapii.Pani Doktor nie jest gadułą ale odpowie na każde zadane pytanie dotyczące leczenia.Mnie to bardzo odpowiada,że jest konkretna i rzeczowa.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Robert Nowy

Empatia Ośrodek Psychoterapii
ul. Mickiewicza 31
Poznań

Jestem zadowolony.Bardzo dobry lekarz.Polecam,pomógł mi.

Jerzy Bortkiewicz

Internista, Alergolog

Gabinet Lekarski Internistyczny i Alergologiczn
14-200

Polecam ;) już kilka lat bywam w gabinecie doktora i jeszcze nie wyszłam z niego nigdy wkur***na tylko z uśmiechem na twarzy ;)
Opinia dodana przez: odczulająca się

dr Wiesława Szczepanek

Alergikus
kamionkowska 39
03-824 Warszawa

super odczulenie alergii w alergikus to strzał w dziesiatkę poleciła mi ją znajoma i pomogło a syn po kilku wizytach cudem ozdrowiał i brak jakiejkolwiek reakcji na kota na którego był uczulony

lekarz Marek Teneta

Pulmonolog, Alergolog

Krakowska 50
Krosno

Rozpoznał u mnie poważną chorobę serca , której nie rozpoznali lekarze u których wcześniej byłem, skierował , gdzie trzeba. Jestem po leczeniu operacyjnym, dochodzę do siebie. Dziekuję doktorowi. Zawsze Pana polecę.

lekarz Krzysztof Godek

Tumska 10
62-200 Gniezno

Leczę dzieci u Pana doktora od 10 lat. Jestem bardzo zadowolona , zawsze trafia z diagnozą, zawsze umie im pomóc, moje dzieci go bardzo lubią. Zawsze uprzejmy poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam wszystkim rodzicom

Beata Ignasiak

Alergolog, Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska Rejon Numer 1" Sp. z o.o.
ulica Katowicka 34
41-600 Świętochłowice

Na wizytę z synemn 5 letnim czekałam 3 godziny po czym Pani doktor wyszła i przeczytal 6 kolejnych nazwisk ale w śród nich dalej nas nie bylo.Po zapytaniu Pani pielęgniarki jak długo będziemy jeszcze czekać usłyszałam to Pani doktor decyduje. Nie wiem jakie prawa i znajomości ma ta Pani ale to jest jakaś kpina i totalny brak szacunku do pacjenta wydaje jej się że ona jest ponad wszystkimi bo jest ...

dr n. med. Barbara Nowak

Alergolog, Dermatolog

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Pani doktor jest najlepszym dermatologiem z jakim dotychczas się spotkałam. Podejście do pacjenta profesjonalne, potrafi idealnie dobrać leczenie które z miesiąca na miesiąc przynosi coraz lepsze efekty. Wierzę, że dzięki Pani doktor wyleczę trądzik do końca <3
Opinia dodana przez: Oliwia

lekarz Joanna Orlicz-Widawska

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Po prostu rewelacja! Wyleczyła moje wnuki z alergii. Mnie też wyprowadziła na prostą! Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek! Polecam z czystym sumieniem z całego serca!!
Opinia dodana przez: roman