Lekarze Alergolog Warszawa

Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

lekarz Małgorzata Głowacka

Alergolog, Dermatolog

Warszawskie Centrum Alergologii "Alergo-Med"
ulica Lewicka 4

Wilczycka 14A
02-488 Warszawa

lekarz Dorota Piórkowska

Alergolog, Laryngolog dziecięcy

Gabinet Lekarski (wizyty domowe)
Warecka 4/6 m.81
00-040 Warszawa

Do Pani doktor poszłam z moim synem. Uważam że dr Piórkowska jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem, bardzo nam pomogła. Polecam
Opinia dodana przez: koniki

Jolanta Kidoń

Alergolog

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Bardzo rzetelny lekarz. P. doktor dokładnie zebrała wywiad, wystawiła skierowanie na badania kontrolne krwi i testy alergiczne (poprzednie były z przed 3 lat) i skierowanie na tele-poradę. Podczas niej zrecenzowała wyniki, wyjaśniła zawiłości i zaproponowała odczulanie. Podczas kolejnej umówionej już przez nią wizycie pozostało zaaplikować synowi pierwszą tabletkę na odczulanie pod jej okiem z obowiązkiem obserwacji na ew. działania niepożądane. Dostaliśmy kolejna receptę na 3 miesięczna kurację i po 30 ...
Opinia dodana przez: Bartek

lekarz Elżbieta Świderska-Sikorska

Pulmonolog, Alergolog

Próchnika 8/89
01-585 Warszawa

Wspaniała Pani doktor trafiłem do niej jakieś 40 lat temu zajęła się mną jak własnym dzieckiem dzięki niej byłem 2 razy w sanatorium raz z bratem zaleczyla mi astmę bo z tej choroby nie da się wyleczyć następnie pomogła mojemu synowi a był na granicy Serdecznie Dziękuję i życzę zdrowia
Opinia dodana przez: Marci

dr n. med. Jarosław Górnicki

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Centrum Medyczne Medrun
al.Niepodlełosći 107/109
02-626 Warszawa

Bardzo uprzejmy i kompetentny - podchodzi do leczenia kompleksowo i stara się dobrać leki w zależności od stanu pacjenta (nie przepisuje zbyt silnych leków, jeśli nie są potrzebne). Bardzo komunikatywny i opanowany. Analizuje badania i interakcje z innymi chorobami - polecam.

lekarz Agnieszka Siemieniuk

SZPZLO Warszawa
ulica Strusia 4 / 8
04-564 Warszawa

Polecam Panią Doktor w 100%. Niezwykle profesjonalna a przy tym życiowa i pomocna. Każdemu życzę takiej Pani Doktor w swojej przychodni :)
Opinia dodana przez: Katarzyna

Monika Płodziszewska

Gabinet lekarski
01-157 Warszawa

Kompetentna fachowa szkoda że nie ma prywatnego gabinetu lekarskiego.Uważam że takich lekarzy jest za mało w instytucie.
Opinia dodana przez: Bożena

dr n. med. Anna Wójtowicz

Pediatra, Alergolog

CITY CLINIC
Popularna 62A
02-473 Warszawa

Pani Doktor opiekuje się trójką moich dzieci i jako pediatra i alergolog jest cudowna! Ciepła, spokojna i poświęca tyle czasu na wizycie ile potrzeba, słucha rodziców. Polecam jako mama
Opinia dodana przez: Nela

dr n. med. Joanna Mazurek

Alergolog, Internista

CITY CLINIC
Popularna 62A
02-473 Warszawa

Dr Joanna Mazurek jest lekarzem wybitnym. Miałam problemy skórne i tylko Ona mi pomogła. Leczyłam się u innych lekarzy łącznie z profesorami. Profesjonalnie podchodzi do choroby. Nareszcie jestem w "dobrych" rękach. Edyta Krassowska
Opinia dodana przez: Edyta Krassowska

lek. med. Renata Korzepska-Gawryluk

Pediatra, Alergolog

Centrum Medicover Elektronowa
Elektronowa 2B
Warszawa

Wielokrotnie byłem u Pani na wizycie z dziećmi. Jest bardzo wyważona i uprzejma, aczkolwiek trochę zachowawcza. W mojej opinii godna polecenia.

lekarz Aleksandra Kindracka

Alergolog, Pediatra

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A
03-138 Warszawa

Byłem kilkakrotnie u Pani Doktor z moimi dziećmi i zawsze byłem niezwykle zadowolony z wizyty, zarówno pod względem kompetencji i uprzejmości osoba godna polecenia.

lekarz Ewa Jarząbska

Pulmonolog, Alergolog

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Pani doktor jest niewyle miłą i uprzejmą osobą, ale jak trzeba to potrafi udzielić i reprymendy. Posiada ogromną wiedzę z zakresu swoich specjalizacji. Chodziłam do Pani doktor już jako dziecko, kiedy jeszcze pracowała w Dziekanowie Leśnym, a gdy dorosłam bylam jej pacjentką w Szpitalu Bielańskim i obecnie w poradni na Kochowskiego. Wszystkim niezdecydowanym, bardzo polecam. Joanna Ch.
Opinia dodana przez: asia ch3

mgr Rafał Skoczek

Seksuolog, Alergolog dziecięcy

PSYCHOLOG SEKSUOLOG Rafał Skoczek
Ul Egejska 7
Warszawa

Seksuolog, z którym miałem przyjemność pracować, był bardzo profesjonalny i empatyczny. Słuchał uważnie moich problemów i odpowiedział na wszystkie moje pytania w sposób zrozumiały i pomocny. Dzięki jego wiedzy i wsparciu udało mi się rozwiązać wiele kwestii dotyczących mojego życia seksualnego. Gorąco polecam jego usługi!
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Jacek Waśniewski

Alergolog, Internista

Conrada 15
Warszawa

Wspaniały lekarz! Leczę się u Doktora kilka lat i dzięki Niemu mogę normalnie funkcjonować nawet wtedy, gdy jest silne pylenie !
Opinia dodana przez: Bogna

lekarz Jerzy Szewczyk

Alergolog

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Leczę się u doktora Szewczyka juz kilka lat i szczerze go polecam. Kompleksowo podchodzi do problemu, tłumaczy chorobę. Wiem co mi dolega, jakie sa rokowania, czego mogę się spodziewać. Godny polecenia w 100%!
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Robert Kuszyński

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Lecznictwo Zamknięte
Niekłańska 4/24
03-924 Warszawa

Syn leżąc w szpitalu na Niekłańskiej był przez jakiś czas pod opieką pana Kuszyńskiego. Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Miły i kompetentny, z podejściem do dzieci. Nie wiem jakim jest alergologiem.

lekarz Piotr Przekora

Alergolog dziecięcy

LUX MED Onkologia – Szpital Fieldorfa
gen. A.E. Fieldorfa „Nila” 40
04-125 Warszawa

Mistrz pediatrii! Zawsze trafna diagnoza a zastosowane leczenie momentalnie przynosi efekty. Wysoka kultura osobista.
Opinia dodana przez: Natalia