Lekarze Anestezjolog

dr n. med. Piotr Bartczak

Asnyka 7-9
Kalisz

Mogę szczerze polecić. Ciąża poprowadzona prawidłowo. Poświęca dużo czasu każdej pacjentce...odpowiada na każde pytanie...zleca dużo badań. Gdy pojawiło się zagrożenie dla płodu- wypisywał skierowanie do szpitala lub L4. Jedyny żal jaki czuję do Pana Doktora- to, że wyjechał na urlop wtedy, kiedy miałam termin rozwiązania.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jacek, Kil

Szpital Pediatryczny
Sobieskiego 93
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry , kompetentny lekarz. Poświęca czas pacjentowi i jeśli są pytania na wszystkie chętnie odpowiada. Jako człowiek miły i sympatyczny z dużą dozą empatii. Usypiał mnie trzy razy i jeśli będę musiał być jeszcze kiedyś usypiany bądz znieczulany to wybiorę tego własnie lekarza.
Jest lekarzem o wysokiej kompetencji zawodowej gdzie kompleksowość podejścia a także staż zawodowy w połączeniu z umiejętnością zawodową kwalifikują owego lekarza do najwyższej lekarskiej oceny. Poświęca swój czas nie tylko na tłumaczenie stanu choroby ale także na to jak owa choroba wpływa na moje życie osobiste i sytuację rodziną. Moja ocena robi lekarza godnego z całą pewnośćią polecenia innym.
Opinia dodana przez: Ewa

Piotr Wróblewski

Siemianowice Śląskie

Bardzo dobry, opanowany lekarz, dokładnie tłumaczy chorobę oraz jak trzeba z nią postępować, napewno godny polecenia

lekarz Jan Iżykowski

Panaceum
Opole

Personel wraz z lekarzami nie jest wart złamanego grosza oraz sekundy spędzonej w tej klinice! Panuje udawana troskliwość o pacjentów! Lekarze oraz asystentki traktują dzieci jak przedmioty trzymając je przy zabiegu za ręce i nogi aby się nie wyrywały.Zabiegi pod znieczuleniem ogólnym prowadzone są bez obecności rodziców przy zamkniętych drzwiach ! Personel oraz lekarz anestezjolog Iżykowski mają odrębne zdania i zalecenia na dany zabieg stomatologiczny ! (więcej informacji udzielę na ...
Opinia dodana przez: ola

lekarz Mariusz Końka

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy
59-220 Legnica

Nie wiem skąd jakiekolwiek pozytywne opinie o tym lekarzu, jest humorzasty i krzyczy na współpracowników co słyszą pacjenci. Wypisał źle leki, pomimo wyników które miał dostarczone, z powodu pogarszającego się samopoczucia udałem się do innego lekarza który złapał się za głowę i powiedział że przy moich wynikach i mojej chorobie te leki są niedozwolone, po zmianie leków przez innego lekarza nastąpiła duża poprawa i dobrze czuję się do dziś. A ...
Opinia dodana przez: Marian

lekarz Beata Gaszek

SPZOZ Gostyń
plac K. Marcinkowskiego 8/9
63-800 Gostyń

bardzo konkretna Pani doktor swietny fachowiec miła i spokojna .Tylko jej powierzyłbym swoje życie. Najlepszy anestezjolog w Gostyniu .

dr n. med. Eugeniusz Frączyk

Żorska 48
Orzesze

Wspaniały lekarz. Uprzejmy ale zarazem ciepły. Mówi prawdę ładnie opakowaną. Wiecho.
Opinia dodana przez: Wiecho

lekarz Romuald Witkowski

Szpital Powiatowy
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Super lekarz naszej Julki choruje na SMA zawsze służy pomocą wspomaga równiez rodziców w trudnych chwilach

lekarz Maciej Wawrzyczek

Drozdów 84
40-530 Katowice

Doktora mojej mamie poleciła moja babcia, która była bardzo zadowolona. Mamę poprowadził przez zagrożoną ciążę młodszej siostry, która urodziła się wcześniakiem i ma się dobrze. Ja również już prawie od 2 lat jestem zapisana do Pana Doktora i nie narzekam. Wiadomo, że takie wizyty nie zawsze są łatwe, szczególnie dla młodych osób. Na szczęście Doktor potrafi odpowiedzieć na każde moje pytanie i na spokojnie wytłumaczyć problem. A ostatnio to nawet ...

lekarz Ryszard Mrozik

MEDPHARMA
83-200 Starogard Gdański

Podchodzi do pacjenta kompleksowo.Jest skromny, POTRAFI SŁUCHAĆ i jak mało który lekarz jest otwarty na to, co sugeruje pacjent. BARDZO POLECAM.
Opinia dodana przez: Mariusz1959
Gdyby nie Pani doktor, jej zaangażowanie i dziesiątki godzin przy moim mężu to byłabym wdową. Neurochirurdzy powiedzieli, że należy spodziewać się wszystkiego. Pani doktor nie mówiła za dużo, ale przez dwie doby była u męża co 15 -20 minut.

dr n. med. Marek Malewski

Śrem

Super doktorek lubi pżartować, jak i czasem jest przybity, ale każdy ma gorsze i lepsze dni więc trzeba mu wybaczyć. Jeżeli chodzi o tatusiów w gabinecie to nie miałam z tym żadnych problemów wprost przeciwnie żartował z moim mężem.Prowadził mi 3 ciąże każda była zagrożona od ok 23 tygodnia i dzięki niemu mam 2 wspaniałe córeczi i synka. Jak się coś działo to dzwoniłam do niego nawet w nocy i ...

dr n. med. Jakub Jaworek

Anestezjolog

Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
41-100 Siemianowice Śląskie

Bardzo nieuprzejmy i chamski człowiek. Wydaje mu się, że jest bogiem i może wszystko. Zapomina, że wszyscy jesteśmy ludźmi.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Paweł Jackowski

Chełmońskiego 1
63-101 Śrem

lekarz z prawdziwego zdarzenia ,prowadzi ciąże ,interesuje sie ciężarną do samego porodu i po porodzie ,zawsze odpowiada na wszystkie pytania i ma bardzo dużo cierpliwości naprawde polecam dr. Jackowskiego

lekarz Danuta Krahl-Seretna

Anestezjolog, Internista

Daszyńskiego 17
67-200 Głogów

Niestety pani Dr.nie ma zwyczaju pracować we wczesnych godzinach porannych, i pomimo pełnionego dyżuru ,odsyła do lekarza rodzinnego nawet jeśli chodzi o stwierdzenie zgonu.Godna pożałowania postawa nie wspominając o etyce lekarskiej.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Janusz Zbieg

Anestezjolog, Neurolog

Ciołkowskiego 10 lok. 4
44-109 Gliwice

Dobry lekarz, uprzejmy, potrafi słuchać. Trafność diagnozy oraz dobranego leczenia. Dziękuję

lekarz Krzysztof Ciesielski

Na Stoku 77
Poznań

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Podchodzi do pacjetow z sercem nie patrzac na finanse ,jak to inni lekarze robia a nie koniecznie sa dobrymi lekarzami

Andrzej Sekulak

Chirurg ogólny, Anestezjolog

NZOZ Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna
Rydułtowy

Pan Doktor Sekulak to lekarz godny zaufania, rzetelny i kompetentny, pełen empatii dla pacjenta jak i odwiedzających go najbliższych, spokojnie tłumaczy przebieg leczenia tak by pacjent i najbliższa mu osoba była w stanie zrozumieć jak postępuje leczenie. Bardzo uprzejmy i rzeczowy. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Aleksander Wiecek

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Długosza 22
Nowy Sącz

zdecydowany,zrownowazony,budzi zaufanie' Specjalizowal sie i dlugo pracowal w I Kl.Chirurg. w Krakowia