Lekarze Anestezjolog

lekarz Piotr Gonciarz

Szpital Kielecki
Kielce, ul. Kościuszki 25
25-316 Kielce

P. dr był przy mojej operacji w szpitalu św. Aleksandra. Bardzo uprzejmy i rzeczowy człowiek. Bałam się operacji a więc był ciągle przy mnie wspierał mnie i uspokajał. Bez jego podejścia było by mi bardzo trudno. Bardzo dziękuje za okazane wsparcie i zrozumienie!
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Krzysztof Piekarewicz

Szpital
al. Niepodległości 9
19-100 Mońki

Bardzo jestem zadowolona z opieki Pana Doktora jak i zarówno pań pielęgniarek na oddziale, dostaję profesjonalną pomoc.

lekarz Mirosława Matejuk

Braci Załuskich 3a lok. 27
01-773 Warszawa

Miałem operację cholecystektomii. Pani doktor mnie znieczulała. Najpierw spotkanie przed operacją i ponowny wywiad. Wszystko było w jak najlepszym porządku, mimo, że miałem obawy, bo mam uczulenie na lidokainę. Chwila moment i spałem, potem normalne przebudzenie. Żadnych problemów, żadnych efektów ubocznych.
Opinia dodana przez: Marcin
Jestem bardzo zadowolony z tego lekarza. Bardzo miły, potrafi pożartować, wytłumaczył wszystko dokładnie, wdrożył odpowiednie leczenie. 2 dni po wizycie stan zdrowia szybko się poprawił, po 40 stopniowej gorączce nie zostało śladu. Lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Marek Mizianty

ulica Garncarska 1
31-115 Kraków

Kierownik Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Anestezjolog z bogatym doświadczeniem i wzorowym indywidualnym podejściem do pacjenta. Doskonały kontakt. Doktor dobiera znieczulenie po długich konsultacjach i badaniach. Miałem wykonywane znieczulenie podpajęczynówkowe, podczas operacji nie odczuwałem żadnego bólu. Leczyłem się w Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie (oddział w Krakowie). Dziękuję z całego serca za opiekę i przegotowanie do operacji. Polecam i życzę wszystkim takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Krzysztof Wencel

Struga 4/8
41-300 Dąbrowa Górnicza

Wspaniały, uśmiechniety, kompetentny lekarz z powołania. Pełen empatii i pozytywnej energii. Zawsze chętny do pomocy.

lekarz Waldemar Kukiełko

Polna 1
12-221 Ruciane-Nida

bardzo kompetentny,wiedza i trafność diagnozy celna.Poświęca dużo czasu pacjentowi i udziela szczegółowych zaleceń dalszego leczenia. Bardzo polecam.

lekarz Jerzy Wiatrow

Internista, Anestezjolog

Niedziałkowskiego 4a
Choszczno

Bardzo dobry nefrolog i diabetolog. Szkoda tylko że nie przyjmuje już w szpitalu tylko prywatnie. Od wielu lat leczy moich rodziców. Wykazuje dużo cierpliwości, zrozumiale tłumaczy , a przede wszystkim poświęca tyle czasu i potrzeba. Gorąco polecam .

lekarz Kornelia Staś-Rzendkowska

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Mikołowska 53
40-065 Katowice

leczyła mnie 16 lat lecz odeszła z Ligoty Katowice i nie wiem gdzie teraz przyjmuje ale nie narzekałem na panią doktor poświęcała mi czas mimo i leczyła mimo bólu ale takiego że szło funkcjonować zanim podiołem leczenie byłem załamany i rozdarty z bólu pani dr. doprowadziła że mogłem funkcjonować a teraz jak jej niema stałem się królikiem doświadczalnym dla pani kierownik poradni Pysz........... ból znowu mi nie daje żyć miejscami ...
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Stanisław Bajdel

Anestezjolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego
ulica Strzelecka 9
40-073 Katowice

Jestem wręcz zaskoczona serdecznością i troskliwością Pana Doktora. Mimo niedzieli i nagłego wezwania wizyta odbyła się natychmiast, otrzymałam trafną diagnozę i skuteczne leczenie. Mogę w pełni polecić innym osobom.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Elżbieta Gogol-Mykietyn

Szpital Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza
ul. Prądnicka 35-27
31-202 Kraków

Lekarz z poswiecenia.ogromna fachowosc .w swoja prace wklada nie tylko wielkie umiejetnosci ale takze cale serce.ta opinia jest szczera i tylko w ten sposob moge podziekowac za wspaniala opieke medyczna dla p.dr gogol-mykietyn.polecam wszystkim potrzebujacym dobrej opieki medycznej. Dziekuje.
Opinia dodana przez: malgorzata

lekarz Agnieszka Marcinowska-Kaliszczak

Filipowicza 8/10
30-611 Kraków

Zdecydowanie polecam Panią doktor Agnieszkę Marcinowską-Kaliszczak. Super profesjonalne podejście do pacjenta. Obecnie przyjmuje w prywatnej praktyce zajmującej się bólami kręgosłupa. Adres mailowy: rugpoli.pl
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Agata Józefowicz

Anestezjolog

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Witam, jestem po operacji usunięcia tarczycy, miałam wole wieloguzkowe obojętne. Do operacji przygotowywała i usypiała mnie anestezjolog doktor Agata Józefowicz. Wspaniała, ciepła osoba, pełna empatii. Przed operacją, wszystko wyjaśniła, cierpliwie i w jasny sposób udzielała odpowiedzi na moje pytania i obawy.Właściwie mnie uspokoiła, gdyż strasznie się bałam samego znieczulenia i reakcji mojego organizmu na nie. W czasie operacji czuwała nad moim bezpieczeństwem. Po wybudzeniu czułam się naprawdę dobrze. P. doktor ...
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Alina Nowicka

Centrum Dializ Freseniue Nephrocaare
Poznańska 125a, IV pieto bloku A
63-300 Pleszew

Swietny specjalista bardzo, dobre podejscie do pacjenta, przesympatyczna ......................................................................................................................

lekarz Dorota Grosser

Internista, Anestezjolog

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
ul. Ludwika Rydygiera 1
64-920 Piła

Kompetentna, rzeczowa, nastawiona na pacjenta, w razie pytań wszystko tłumaczy, można powiedzieć ze lekarz z powołania

lekarz Mirosław Stempniewski

Lawendowa 77A/28
15-642 Białystok

Bardzo w porządku konkretny facet w trudnej sytuacji z koronawirusem byl ze mną w kontakcie nawet po opuszczeniu szpitala

lekarz Joanna Tyczka

ulica Szamarzewskiego Augustyna 82/84
60-569 Poznań

Wspaniała osoba z niezwykłym podejściem do pacjenta. Przed operacją pani dr przeprowadziła ze mną rzetelny wywiad i udzieliła wszelkich niezbędnych informacji na temat planowanych zabiegów. Jej obecność na sali operacyjnej to połączenie profesjonalizmu z poczuciem bezpieczeństwa, jakiego pacjent, w trudnym dla siebie momencie, potrzebuje.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Bogdan Włodarczyk

Przychodnia Lekarska ELMED Skłodowskiej
Skłodowskiej 3/25
12-100 Szczytno

wszystko super,pełne zaufanie.Kompleksowość podejścia na 100%.Zaufanie do kompetencji na 100%.Poświęcony czas na 100%.
Opinia dodana przez: melania

lekarz Zbigniew Cholewa

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

ZOZ Dąbrowa Tarnowska
ulica Szpitalna 1
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Bardzo kompetentny i staranny w stawianiu diagnozy a także metodyki leczenia . W moim przypadku znaczna poprawe osiągnął po dwóch dniach od zastosowaniu metody systemu transdermalnego
Opinia dodana przez: jerzy47

lekarz Andrzej Woźniak

Zakład Medyczny "Diagmed Plus" we Włocławku
ul. Stefana Okrzei 66
87-800 Włocławek

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan doktor jest godny polecania, zawsze uśmiechnięty i uprzejmy :) Kompetentnie wyjaśnił na czym polega znieczulenie podpajęczynówkowe. Cierpliwe odpowiadał na wszystkie pytania i wyjaśniał wątpliwości. Serdecznie polecam wszystkim tego lekarza :)
Opinia dodana przez: Edyta