Lekarze Anestezjolog

Nefrolog, Anestezjolog

Centrum Dializ MCD
Okrężna 34
13-200 Działdowo

Najlepszy w Polsce fachowiec od przetok i bardzo dobry nefrolog polecam wszystkim jego usługi Remigiusz z Nowego Miasta Lub.

lekarz Arkadiusz Owczarek

Anestezjolog, Laryngolog

Gdyńska 8c
85-713 Bydgoszcz

Zdecydowanie polecam! Miły, bardzo uprzejmy, kontaktowy i dobry fachowiec. Rzetelnie tłumaczy rozpoznanie i sposób leczenia. Przyjdziesz do Niego z gardłem, a zajrzy ci wszędzie. Tzn. od szyi w górę. :) I nawet uszy wyczyści. Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana.

dr n. med. Małgorzata Złotorowicz

OIT w CMKP im. prof. W.Orłowskiego
Warszawa

Zgadzam się z moimi przedmówcami w 100%. Nie ma słów by wyrazić wdzięczność, kochanej pani doktor.W moim przypadku naprawiła poważne błędy chirurgów. Ciężką walką darowała mi nowe życie (miałam 7% szansę).Dziękuje z całego serca. M.

dr Marek Zuber

Klinika Chirurgii Endoskopowej Sp.z o.o.- PORADNIE
Bankowa 2
44-240 Żory

Rzeczowy, konkretny specjalista. Wytłumaczył, odpowiedział cierpliwie na zadane pytania (i to z uśmiechem na twarzy:). Mniej się przy nim bałam. Przy znieczuleniu mówił co będzie w danej chwili robił...profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta. Dziękuję

dr n. med. Michał Daab

Górnoślaskie Centrum Zdrowia Dziecka
Katowice ul.medyków
Katowice

Bardzo dziękuję za uratowanie życia mojemu synowi Szymonowi za słowa wsparcia i otuchy w tej ciężkiej chwili jutro minie dwa lata od wypadku Szymon wrócił do zdrowia wszystkiego dobrego Panie Doktorze jest Pan Wspaniałym Człowiekiem
Opinia dodana przez: Kasia
Unikam internetu i opinii których nie można wypowiedzieć w oczy jednakże postawa Pana Doktora sprawia że mam wewnętrzną potrzebę podziękowania w taki oto sposób. Panie Doktorze nigdy nie zapomnę tego co pan dla mnie zrobił,cesarka była dla mnie ciężkim przeżyciem ale pan ją odczarował. Sprawił że czułam się jak podczas porodu a nie zabiegu. I pamiątkę jaką mam ja oraz moja młodsza córeczka Julcia jest bezcenna. Szczęśliwa Mama Majci i ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Katarzyna Kubuśka-Kotys

Blacharska 8H/1
53-206 Wrocław

PAni doktor pełna pozytywnej energii, wiedzy i empatii. Rzeczowo wyjaśniła problem i wskazała co mam robić. Polecam serdecznie

lekarz Gabriel Kwinta

Anestezjolog, Internista

Żegocina

zdarzył się cud, mianowicie zaprowadziłem swoją teściową do anestezjologa, bo bardzo mi przeszkadzała. Lekarz pierwsza klasa. Dziś moja teściowa Krysia M. śpi spokojnie i nie brzęczy mi za uszami ;) Wielka ulga ! Pozdrawiam, Andrzej.
Opinia dodana przez: Andrzej -(

lekarz Piotr Bobrek

Kazimierza Wielkiego 43 lok. 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Cudowny lekarz, fantastyczne podejście do dziecka, wszystko tłumaczy, zaraża swoim spokojem i opanowaniem. Zagaduje dziecko i jest niezwykle delikatny. Jak tylko zobaczyłam Pana doktora i zamieniłam z nim pierwsze zdanie, wiedziałam że dziecko jest w najlepszych rękach! Polecam wszystkim tak wspaniałego lekarza! Panie Doktorze, dziękuję za wspaniałą opiekę nad moim dzieckiem! Mama Majki z Gorzowa Wielkopolskiego.

dr n. med. Jacek Krysa

Dziecięcy Szpital Kliniczny
Lublin

Pan doktor Jacek Krysa jako anestezjolog jest wysokiej klasy specjalistą z powołania. Znieczulał moją córkę do zabiegu usunięcia trzeciego migdałka w CM Sanitas . Ma bardzo dobre podejście do dzieci jak i do rodziców. W trudnej sytuacji potrafi rozluźnić atmosferę mało kiedy można spotkać takiego lekarza z którym można porozmawiać i pożartować.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Andrzej Rzewuski

ENEL MED S.A.
ulica Gilarska 86c
03-589 Warszawa

Wspaniały lekarz i człowiek... Swoim poczuciem humoru i podejściem do pacjenta potrafi rewelacyjnie rozładować napięcie przed zabiegiem. Pierwszy raz miałam styczność z Panem Doktorem, ale zdecydowanie zasługuje na słowa uznania i moje WIELKIE DZIĘKUJĘ!!!!!!! :-)
Opinia dodana przez: Monika

Sylwestra Baj

Anestezjolog, Ginekolog

22-200 Włodawa

Świetny lekarz ! Mila, uprzejma,kompetentna, potrafi wszystko wytłumaczyć. Polecam w pełnej świadomości !!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna
Wspaniały lekarz i specjalista. Człowiek w pełni oddany pacjentowi, pracy i nauce. Kochamy go za uratowanie nam syna. Jesteśmy Szczęściarzami że trafił pod opiekę Pana Profesora i jego załogi. DZIEKUJEMY
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Marek Suchorzewski

Hospicjum im. św. o. Pio
Puck

Należę do grupy pechowców, którzy poznali co to znaczy cierpieć z powodu zapalenia nerwu trójdzielnego. Ból niewyobrażalny... Wizyty u trzech kolejnych specjalistów nie przyniosły poprawy. Potwornie cierpiałem przez od około miesiąca, gdy zdarzył się - rzec można - cud. Trafiłem do gabinetu Pana Doktora Marka Suchorzewskiego specjalizującego się m.in. w dziedzinie leczenia bólu. Po krótkim czasie od zastosowania zaleconego przez Pana Doktora leczenia ból zaczął ustępować. Byłem niezmiernie szczęśliwy, wróciła ...
Opinia dodana przez: Eugeniusz

Jerzy Brzeźny

Anestezjolog, Chirurg ogólny

Graniczna 7/2
57-350 Kudowa-Zdrój

Dobry lekarz i człowiek. Wyróżnia się, pacjentów traktuje z szacunkiem. Fajna atmosfera w gabinecie.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Małgorzata Jarocka

Szpital Ogólny w Wysokiem Mazowieckiem
ulica Szpitalna 5
18-200 Wysokie Mazowieckie

Lekarz godny polecenia. Od prawie 3-ech lat mam z Panią Doktor do czynienia w Klinice Bólu w Białymstoku i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję, nigdy nie pogania, cierpliwie odpowiada na pytania i wyjaśnia szczegółowo wszystkie aspekty związane z moim leczeniem. Tylko dzięki Jej pomocy jestem w stanie w miarę normalnie funkcjonować po wypadku samochodowym.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Izabela Gralak-Wdowik

Psychiatra, Anestezjolog

ulica Spacerowa 10
26-800 Białobrzegi

Pani Iza leczy mnie już od półtora roku i nigdy nie byłam bardziej zadowolona z żadnego innego lekarza. Na wizytach czuję się bardzo bezpiecznie, zrelaksowana. Pani Iza jest wspaniałą, bardzo kompetentną psychiatrą. Doskonale rozumie problemy, daje przydatne rady i przepisuje leki w punkt. Poprzedni lekarz, który mnie prowadził wypisywał mi leki, przez które samoistnie pojawiały mi się siniaki na ciele, a i mój stan psychiczny się nie polepszał. Pani Izabella ...
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Rafał Koba

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
ulica Curie-Skłodowskiej 9
41-800 Zabrze

Pragnę wyrazić wielkie podziękowanie i szacunek dla Pana dr Rafała Koba. Jego wiedza uniwersytecka oraz wiedza medyczna szeroko pojęta a przede wszystkim indywidualne podejście do pacjenta jest na bardzo wysokim poziomie medycznym i intelektualnym nie jest zamknięty na inne dziedziny wiedzy mające wpływ na zdrowie człowieka.
Opinia dodana przez: Edward
Najlepszy lekarz jakiego poznałem,zawsze ma czas dla pacjenta,wszystko wytłumaczy,zawsze trafiona diagnoza w 100% polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Adam

dr n. med. Ewa Uszok-Gaweł

Centralny Szpital Kliniczny
Katowice

Chylę czoła przed ogromem wiedzy i doświadczenia. Doktor Ewa niezwykłą życzliwością pomaga zapomnieć o strachu. Wspaniale nawiązuje kontakt z pacjentem. Poznanie tak cudownej osoby to prawdziwy zaszczyt. Życzę pani doktor wszystkiego co dobre i piękne. Nieustająco ! Pozdrawiam i otulam serdecznością. Wiktoria
Opinia dodana przez: Wiktoria