Lekarze Anestezjolog

Jest lekarzem o wysokiej kompetencji zawodowej gdzie kompleksowość podejścia a także staż zawodowy w połączeniu z umiejętnością zawodową kwalifikują owego lekarza do najwyższej lekarskiej oceny. Poświęca swój czas nie tylko na tłumaczenie stanu choroby ale także na to jak owa choroba wpływa na moje życie osobiste i sytuację rodziną. Moja ocena robi lekarza godnego z całą pewnośćią polecenia innym.
Opinia dodana przez: Ewa

Piotr Wróblewski

Siemianowice Śląskie

Bardzo dobry, opanowany lekarz, dokładnie tłumaczy chorobę oraz jak trzeba z nią postępować, napewno godny polecenia

lekarz Jan Iżykowski

Panaceum
Opole

Personel wraz z lekarzami nie jest wart złamanego grosza oraz sekundy spędzonej w tej klinice! Panuje udawana troskliwość o pacjentów! Lekarze oraz asystentki traktują dzieci jak przedmioty trzymając je przy zabiegu za ręce i nogi aby się nie wyrywały.Zabiegi pod znieczuleniem ogólnym prowadzone są bez obecności rodziców przy zamkniętych drzwiach ! Personel oraz lekarz anestezjolog Iżykowski mają odrębne zdania i zalecenia na dany zabieg stomatologiczny ! (więcej informacji udzielę na ...
Opinia dodana przez: ola

lekarz Mariusz Końka

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy
59-220 Legnica

Nie wiem skąd jakiekolwiek pozytywne opinie o tym lekarzu, jest humorzasty i krzyczy na współpracowników co słyszą pacjenci. Wypisał źle leki, pomimo wyników które miał dostarczone, z powodu pogarszającego się samopoczucia udałem się do innego lekarza który złapał się za głowę i powiedział że przy moich wynikach i mojej chorobie te leki są niedozwolone, po zmianie leków przez innego lekarza nastąpiła duża poprawa i dobrze czuję się do dziś. A ...
Opinia dodana przez: Marian

lekarz Beata Gaszek

SPZOZ Gostyń
plac K. Marcinkowskiego 8/9
63-800 Gostyń

bardzo konkretna Pani doktor swietny fachowiec miła i spokojna .Tylko jej powierzyłbym swoje życie. Najlepszy anestezjolog w Gostyniu .

dr n. med. Eugeniusz Frączyk

Żorska 48
Orzesze

Wspaniały lekarz. Uprzejmy ale zarazem ciepły. Mówi prawdę ładnie opakowaną. Wiecho.
Opinia dodana przez: Wiecho

lekarz Romuald Witkowski

Szpital Powiatowy
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Super lekarz naszej Julki choruje na SMA zawsze służy pomocą wspomaga równiez rodziców w trudnych chwilach

lekarz Maciej Wawrzyczek

Drozdów 84
40-530 Katowice

Doktora mojej mamie poleciła moja babcia, która była bardzo zadowolona. Mamę poprowadził przez zagrożoną ciążę młodszej siostry, która urodziła się wcześniakiem i ma się dobrze. Ja również już prawie od 2 lat jestem zapisana do Pana Doktora i nie narzekam. Wiadomo, że takie wizyty nie zawsze są łatwe, szczególnie dla młodych osób. Na szczęście Doktor potrafi odpowiedzieć na każde moje pytanie i na spokojnie wytłumaczyć problem. A ostatnio to nawet ...

lekarz Ryszard Mrozik

MEDPHARMA
83-200 Starogard Gdański

Podchodzi do pacjenta kompleksowo.Jest skromny, POTRAFI SŁUCHAĆ i jak mało który lekarz jest otwarty na to, co sugeruje pacjent. BARDZO POLECAM.
Opinia dodana przez: Mariusz1959
Gdyby nie Pani doktor, jej zaangażowanie i dziesiątki godzin przy moim mężu to byłabym wdową. Neurochirurdzy powiedzieli, że należy spodziewać się wszystkiego. Pani doktor nie mówiła za dużo, ale przez dwie doby była u męża co 15 -20 minut.

dr n. med. Marek Malewski

Śrem

Super doktorek lubi pżartować, jak i czasem jest przybity, ale każdy ma gorsze i lepsze dni więc trzeba mu wybaczyć. Jeżeli chodzi o tatusiów w gabinecie to nie miałam z tym żadnych problemów wprost przeciwnie żartował z moim mężem.Prowadził mi 3 ciąże każda była zagrożona od ok 23 tygodnia i dzięki niemu mam 2 wspaniałe córeczi i synka. Jak się coś działo to dzwoniłam do niego nawet w nocy i ...

dr n. med. Jakub Jaworek

Anestezjolog

Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
41-100 Siemianowice Śląskie

Bardzo nieuprzejmy i chamski człowiek. Wydaje mu się, że jest bogiem i może wszystko. Zapomina, że wszyscy jesteśmy ludźmi.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Paweł Jackowski

Chełmońskiego 1
63-101 Śrem

lekarz z prawdziwego zdarzenia ,prowadzi ciąże ,interesuje sie ciężarną do samego porodu i po porodzie ,zawsze odpowiada na wszystkie pytania i ma bardzo dużo cierpliwości naprawde polecam dr. Jackowskiego

lekarz Danuta Krahl-Seretna

Anestezjolog, Internista

Daszyńskiego 17
67-200 Głogów

Niestety pani Dr.nie ma zwyczaju pracować we wczesnych godzinach porannych, i pomimo pełnionego dyżuru ,odsyła do lekarza rodzinnego nawet jeśli chodzi o stwierdzenie zgonu.Godna pożałowania postawa nie wspominając o etyce lekarskiej.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Janusz Zbieg

Anestezjolog, Neurolog

Ciołkowskiego 10 lok. 4
44-109 Gliwice

Dobry lekarz, uprzejmy, potrafi słuchać. Trafność diagnozy oraz dobranego leczenia. Dziękuję

lekarz Krzysztof Ciesielski

Na Stoku 77
Poznań

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Podchodzi do pacjetow z sercem nie patrzac na finanse ,jak to inni lekarze robia a nie koniecznie sa dobrymi lekarzami

Andrzej Sekulak

Chirurg ogólny, Anestezjolog

NZOZ Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna
Rydułtowy

Pan Doktor Sekulak to lekarz godny zaufania, rzetelny i kompetentny, pełen empatii dla pacjenta jak i odwiedzających go najbliższych, spokojnie tłumaczy przebieg leczenia tak by pacjent i najbliższa mu osoba była w stanie zrozumieć jak postępuje leczenie. Bardzo uprzejmy i rzeczowy. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Aleksander Wiecek

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Długosza 22
Nowy Sącz

zdecydowany,zrownowazony,budzi zaufanie' Specjalizowal sie i dlugo pracowal w I Kl.Chirurg. w Krakowia

lekarz Marek Lenart

Ginekolog położnik, Anestezjolog

pl. Żeromskiego 5 lok. 1
47-100 Strzelce Opolskie

Będąc w szpitalu po poronieniu, gdzie mialam bole brzucha, krew mi leciala i ogolem złe samopoczucie, lekarz przyszedł i powiedzial, ze mam sie spakować i przenieść do innego pokoju, bo musze zwolnić dla innej pacjentki miejsce. Ja sie pytam co to jest za traktowanie pacjentów ? I dla jakiej pacjentki ? Dla takiej co chodzi do niego prywatnie i mu płaci to moze miec lepsze warunki ? (Bylam wtedy w ...
Opinia dodana przez: Kompozytorka2401

lekarz Jolanta Doktorowicz

Dworcowa 22 (I p.) lok. 3
41-902 Bytom

Do Pani Doktor chodzę od 2 lat. Od samego początku wykazywała zainteresowanie i zaangażowanie, pomagała, udzielała rad, jest też bardzo miłą, ciepłą osobą. Wykonywała wszystkie badania wedle standardów, nic nie pomijała, nie pobierała opłat za konsultacje. Zawsze do dyspozycji, nawet telefonicznej. Teraz prowadzi moją ciążę, wcześniej zaleciła mi leczenie, które ma mnie doprowadzić do normy po antykoncepcji i nieco wspomóc "zajście". Udało się w drugim cyklu, a dzięki wsparciu i ...
Opinia dodana przez: Wdzięczna Pacjentka