Lekarze Anestezjolog

lekarz Andrzej Eychler

Anestezjolog, USG

Pułtuska 27
Wyszków

wspaniały lekarz moć wzorem dla młodych adeptó tej szuki

dr Mirosława Mandat

Anestezjolog, Ginekolog

42-580 Wojkowice

Wizyta lekarska jest przyjemna. Pacjent dobrze poinformowany.Lekarz zawsze uśmiechnięty.

dr n. med. Krystyna Madeła

Anestezjolog, Neonatolog

Różana 12
58-371 Boguszów-Gorce

NIESAMOWITA PANI DOKTOR!OD KILKU LAT LECZY 3 MOICH DZIECI . DIAGNOZY SĄ ZAWSZE TRAFNE. SZCZEGÓLNIE NAJMŁODSZY SYN UWIELBIA PANIĄ DOKTOR NIE PRZEPISUJE ANTYBIOTYKÓW TYLKO GDY JEST KONIECZNOŚĆ ...POLECAM NIE MA LEPSZEGO LEKARZA

Jacek Wichłacz

Gabinet Lekarski
plac 1 Maja 23 64-630 Ryczywół
94-800 Chodzież

Doktor Judym:) Człowiek o wielkim sercu i kompetencjach. Nie przejdzie obojętnie koło żadnego potrzebującego pomocy człowieka. Robi wszystko co w jego mocy, porusza wszystkie swoje kontakty by pomóc pacjentowi. Z całego serca godny polecenia. Takich lekarzy więcej potrzeba.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Mariusz Mioduski

Anestezjolog, Wizyty domowe

DSK
Lublin

Panie Doktorze bardzo dziękuję za Pana podejście i pełen profesjonalizm zarówno przed zabiegiem,jak i później na sali operacyjnej. Jest Pan wielkim i cudownym człowiekiem o niespotykanym podejściu do pacjenta i jego choroby. Bardzo gorąco polecam Pana Doktora. Panie Doktorze dziękuję za operację i czuwanie nade mną podczas zabiegu.

lekarz Krzysztof Dąbrowski

Anestezjolog, Pediatra

Czecha 15
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Brakuje skali gwiazdek dla takich lekarzy jak Pan Krzysztof! Profesjonalista, który ma czas wysłuchać/dopytać małego pacjenta oraz rodzica do końca i postawić słuszną diagnozę, zaplanować leczenie a nawet wskazać rehablilitację w celu szybszego powrotu do zdrowia. W świetle "pandemi" potrafi przyjąć bez zbędnych fanaberii. Polecam wszystkim i dziękuję Panu serdecznie za leczenie moich dzieci.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Tomasz Ścibich

ul. Odległa 19
44-270 Rybnik

Córka mając zabieg stomatologiczny Pan Tomasz i Pani asystentka wykazali się pełnym profezjonalizmem. Wszystko wytłumaczone, przekazywane na bieżąco. Opieka po wybudzeniu również na najwyższym poziomie. Po wypisie przekazane wszelkie informacje, bardzo bogata wiedza na temat przyjmowanych dotychczas leków. Podany nr telefonu z informacją że można dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Dariusz Olejnik

Ginekolog położnik, Anestezjolog

"ŻYJMY ZDROWO" Iwona Olejnik - Pastorini
Szpitalna 8
74-320 Barlinek

Polecam z calego serca mily ,sympatyczny wszystko bardzo dokladnie wytlumaczone pelen profesjonalizm jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Jolanta
Pan doktor był bardzo miły, badanie było moim zdaniem dokładne. Wynik badania został omiówiony. Mogę śmiało polecić, zwłaszcza że cena badania jest umiarkowana.

dr n. med. Mariusz Czechowski

Anestezjolog

Szpital Zakonu Bonifratrów pw. Aniołów Stróżów
Katowice

Lekarz z wlasciwym podejsciem do pacjenta i jego rodziny.

lekarz Paulina Orłowska

Madalińskiego 57/10
02-544 Warszawa

Wspaniała Pani Doktor z niezwykle empatycznym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Wszystko wyjaśniła w najmniejszych nawet szczegółach, wnikliwie przeprowadziła wywiad przed zabiegiem, bardzo cierpliwa i ciepła, oddana pacjentowi, z ogromną wiedzą medyczną. Jestem zauroczona Panią Doktor i bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Krzysztof Sys

Medicon
ulica Gagarina 1
26-600 Radom

Bardzo dobry lekarz i tak po ludzku człowiek. Poświęcił się w ratowaniu mamy w Szpitalu na ul. Aleksandrowicza w Radomiu. Wyprowadził moją mamę do żywych po dwutygodniowej intubacji. Mama wciąż wymaga opieki lekarskiej i rehabilitacji, ale już teraz chociaż wciąż przebywa na oddziale OIT chcę z całego serca podziękować za wszystko co zrobił oraz całemu personalowi Szpitala na Oddziale OIT. Z całego serca dziękuję Syn Marianny
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Teresa Skubis

Parkowa 23
41-303 Dąbrowa Górnicza

Pani Teresa uratowala mi zycie zostalam przyjeta na oddzial intensywnej terapii z. ahn1 .Cudowna energiczna osoba .

lekarz Barbara Siwińska

Anestezjolog, Internista

Grota-Roweckiego 9c
63-101 Śrem

Lekarz z dużym doświadczeniem, zdecydowanie polecam.

lekarz Elżbieta Wichlińska

SPZOZ w Gostyniu
pl. Karola Marcinkowskiego 8/9
63-300 Gostyń

mila,wrazliwa,sympatyczna Pani Doktor.doskonale pedejscie psychologiczne do rodziny ciezko chorego pacjenta!potrafi przygotowac na kazda ewentualnosc,......zachowujac niesamowity spokoj wewnetrzny!godna polecenia
Opinia dodana przez: lidia

lekarz Grażyna Gąś

Anestezjolog, Lekarz medycyny ratunkowej

Zakład Opieki Specjalistycznej
Iglasta 2
27-200 Starachowice

Wpisuję na listę bardzo dobrych lekarzy panią doktor Gąś,gdyż pomogła mojej kuzynce,chorej onkologicznie,przetrwać najcięższe chwile w zwycięskiej walce z chorobą.Znam także opinie pacjentów i ich rodzin z oddziału paliatywnego w Starachowicach-zdecydowanie pozytywne.Polecam chorym tę lekarkę jako życzliwą ,pomocną dłoń i fachowca w dziedzinie opieki nad ciężko chorymi w różnym wieku.
Mało się o Anestezjologach mówi a szkoda!!!!

Małgorzata Binkuńska

Gabinet lekarski
58-160 Świebodzice

Pani Małgorzata znieczulała mnie w szpitalu do zabiegu cięcia cesarskiego , polecam !! Miła uprzejma , z wieloletnim doświadczeniem. Profesionalizm!!
Opinia dodana przez: Martunia11325

Irena Schubert

LUX MED
ulica Szernera 3
03-305 Warszawa

Pani doktór wprowadzała mnie w stan narkozy do kolonoskopii. Bardzo kompetentna, bardzo miła. Jak ukochana babcia i nie trzeba było się niczego bać. Bardzo starannie się opiekowała przed i po zabiegu. (cena wizyty to opłata za znieczulenie ogólne)

lekarz Maciej Konopiński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Radiologica" Oddział Choroszcz
plac Z.Brodowicza 1
16-070 Choroszcz

rewelacja, znieczulenie palce lizać. Miły ,uprzejmy, przystojny, tak powinna wygladac ostatnia osoba która sie widzi przed snem.Polecam