Lekarze Anestezjolog

lekarz Renata Urbanowicz

Jerzy Zdzisław Urbanowicz Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ulica 28-go Lutego 3
78-400 Szczecinek

Bardzo mocna pani doktor w działaniu. Rodzinne podejście do pacjenta z empatia i szacunkiem.Polecam od serca !
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Małgorzata Maksymowicz

Okulista, Anestezjolog

Przychodnia Lekarska Chylonia
Wejherowska 59
81-049 Gdynia

Byłem u p. Dr. po raz pierwszy. Wystarczyła jedna wizyta aby zostać dokładnie przebadany .Pani doktor spokojnie i fachowo wytłumaczyła mi jakie objawy u mnie występują. Nie irytowało Ją moje dopytywanie. Przepisała stosowne szkła.Wizyta ta bardzo mnie uspokoiła i wiem że to będzie "mój" Lekarz okulista na lata! Dziękuję Pani Doktor.
Opinia dodana przez: EDMUND

lekarz Beata Lorek

Anestezjolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Nr 2 im. dr. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach
ulica Bytomska 41
41-400 Mysłowice

Wysoka empatia i świetny kontakt z pacjentem a do tego pełny profesjonalizm. Dziękuję Pani Doktor za atmosferę zarówno przed jak i po zabiegu. Pozdrawiam serdecznie!

lekarz Radosław Wojnicz

Brzoskwiniowa 16
86-031 Żołędowo

świetny specjalista w zakresie akupunktury, po zabiegach tego lekarza nareszcie, chociaż na jakiś czas, ulga w bólach kręgosłupa
Opinia dodana przez: Zdzisław

lekarz Beata Świt

Anestezjolog

Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956r. 194
61-485 Poznań

SUPER LEKARZ! Dzięki Pani doktor Beacie ŻYJĘ! ...i też SUPER... Pozdrawiam Pani doktor byłem Pani pacjentem - nieżywym!- a w Sylwestra 2010r. Pani przywróciła mnie do naszego Świata - DZIĘKUJE BARDZO!
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Janusz Kmiecik

Chirurg ogólny, Anestezjolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie
ulica Młyńska 2
63-700 Krotoszyn

Brak słów aby wyrazić słowa podziękowania,wielki szacun Panie idoktorze . pozdrawiam, życzę dobrego wypoczynku !!
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Wojciech Wojtkiewicz

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Wyszyńskiegp 4
13-200 Działdowo

Lekarz Wojciech Wojtkiewicz był obecnym przy moim cesarskim cięciu w miniony piątek , znieczulał mnie do zabiegu zresztą nie pierwszy raz… i nie pierwszy raz mogę wyrazić o nim swoją także pozytywną opinie. Jest to człowiek o ogromnym sercu, ze 100% powołaniem, empatyczny profesjonalista dzięki któremu człowiek nabiera sił i motywacji. Oby więcej takich lekarzy. Z całego serca dziękuję Doktorze za profesjonalną opiekę, motywację oraz precyzję. Będę wychwalać pod niebiosa.
Opinia dodana przez: Luiza

lekarz Roman Piątek

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Najlepszy anestezjolog na świecie:*** Dziękuję Panu bardzo za opiekę, za zainteresowanie, za rozmowę po badaniu... Przy Pana obecności czułam się w 100% bezpiecznie. Pozdrawiam serdecznie (pacjentka z Gastro-Med w dn. 28.07).

lekarz Tomasz Mosiołek

NZOZ SZPITAL SPECJALISTYCZNY ARTMEDIK
ulica Małogoska 25
28-300 Jędrzejów

anestezjolog bardzo dobry, znający się na wykonywanej pracy. przed operacją wszystko mi wytłumaczył, uspokajał, rozwiał wszystkie wątpliwości
Opinia dodana przez: Jas_to_ja

lekarz Rafał Rosa

32-108 Łętkowice

Pacjenci z Koniecpola składają podziękowania za wspaniałą i miłą obsługę,zawsze pomocna dłoń,żadnych problemów,z czystym sumieniem polecam każdemu,nawet w trudnych sytuacjach wszystko jest załatwione na najwyższym poziomie.👍
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Beata Wites

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej
ul. Zofii Nałkowskiej 10
43-100 Tychy

Pani Dr bardzo serdeczna, fantastyczne podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm. Udziela informacji i odpowiada z cierpliwością na pytania, a po zabiegu interesuje się pacjentem.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Kazimierz Nocoń

Anestezjolog, Lekarz rodzinny

Wiejski Ośrodek Zdrowia w Paniówkach
Zwycięstwa 44
44-177 Paniówki

Swietny kompetentny lekarz ,rzetelny ,poswiecajacy w pelni czas pacjentom .Wspanialy czlowiek z najwyzszym profesjonalizmem a przy tym mily i dobry czlowiek .Serdecznie dziekuje za opieke.
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Artur Korecki

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Olsztyn

Specjalista najwyższej klasy. Rzetelny, kompetentny i, co rzadko się zdarza, bardzo uprzejmy. Gorąco polecam wszystkim.

lekarz Paweł Panieński

NZOZ Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego Panaceum
ulica Poznańska 30
64-300 Nowy Tomyśl

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam, porozmawiał, wytłumaczył, mimo że moje dziecko nie miało już żadnych szans na przeżycie jak trafiliśmy na niego!!!

lekarz Grażyna Okulus

SPZOZ
ulica Szpitalna 37
05-300 Mińsk Mazowiecki

Super człowiek o nieskazitelnej opinii Antoni Z okazji imienin wszystkiego co najlepsz co może Ciebie spotkać życzy Antoni
Opinia dodana przez: Antoni

lekarz Barbara Włodarczyk

Strawczyńska 23
01-473 Warszawa

Bardzo spokojna, rzeczowa, kompetentna i miła pani doktor. Miałam zabieg w Endoterapia PFG Warszawa i bardzo polecam!

lekarz Beata Błaszczyk

Meissnera 9/38
03-982 Warszawa

Pani Doktor jest cudowna, miła, uprzejma z sercem na dłoni do pacjentów. Kobieta Anioł z Ogromnym Sercem!!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Dorota Seweryn-Kulawik

Anestezjolog

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
ul. Raciborska 26
40-074 Katowice

Znakomity lekarz o wysokiej kulturze osobistej .Empatia, życzliwość i zaangażowanie to tylko niektóre cechy Pani Doktor.To lekarz z powołaniem,czego teraz trudno doświadczyć.Profesjonalistks,dla której pacjent jest podmiotem sensu largo.
Opinia dodana przez: Boźena Cz- K

lekarz Beata Łada-Kaźmierska

Królewiecka 146
82-300 Elbląg

Bardzo przyjazna osoba i profesjonalny lekarz . Dziękuje za opiekę na szli operacyjnej. Komunikacja z pacjenetem oraz wszystkie działania sa potrzebne pacjentowi w tak teudnej chwili jak zabieg operacyjny.
Opinia dodana przez: kr

lekarz Grzegorz Zieliński

Anestezjolog, Pediatra

ulica Focha 69/71/21
42-217 Częstochowa

Genialny lekarz same plusy, wcześniej chodziłam z moim synkiem do dr. Krzysztofa Śmicha i chorował cały czas, obecnie widać dużą poprawę. Dziękuję doktorze.