Lekarze Anestezjolog

lekarz Mariola Zielińska

Pediatra, Anestezjolog

ul. Morawska 15 A
61-615 Poznań

Bardzo dziekuje pani doktor za profesjonalną opiekę w czasie mojego pobytu w szpitalu. Polecam z calego serca.
Opinia dodana przez: Marcela

lekarz Andrzej Imieliński

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Super anestezjolog, przełamuję barierę strachu u pacjenta. Super podejście, pełen uprzejmości i pełen profesjonalizm. Polecam
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Danuta Kępińska

Anestezjolog

Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu Szpitalnictwo
ulica Lubańska 11/12
59-900 Zgorzelec

Wspaniały lekarz, indywidualne podejście do pacjenta, cierpliwie tłumaczy bardzo rzeczowo, swoją osobą wnosi u pacjenta duże poczucie bezpieczeństwa, ogromne doświadczenie, kompetencje i kulturę osobistą.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Anestezjolog
                                       dr n. med. Hanna Kucia

dr n. med. Hanna Kucia

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Bezbłędna. Prawdziwy fachowiec. Przyjemny kontakt. Serdeczna, Dr Kucia profesjonalnie wykonuje swoją pracę, bardzo fachowa diagnoza, skuteczna.
Opinia dodana przez: Agnieszka Szulc

Przemiła pani, godna zaufania

lekarz Anna Jarecka-Kołodziej

Ogrodowa 44 lok. 40
Brzesko

super lekarz i czlowiek. polecam wszystkim to wspanialy fachowiec

lekarz Agata Skrzypek

Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 2
Batorego 9
35-005 Rzeszów

Bardzo miła osobowość, uprzejma, sympatyczna, profesjonalne podejście. Wspaniały lekarz POLECAM
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Marianna Rojek

Samodzielny Publiczny Zakład Opiki Zdrowotnej w Łapach
ulica Korczaka 23
18-100 Łapy

Pani doktor jest wspaniałą,miłą i i ciepłą osobą,która powoduje że zabieg wcale nie musi okazać się straszny wręcz przeciwnie.Jej profesjonalizm i podejście do pacjenta rozwiewa wszelki niepokój i strach związany ze znieczuleniem i samym zabiegiem .Pani Doktor jest super.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Artur Bińczak

Iwaszkiewicza 50 lok. 8
74-100 Gryfino

Pisze w imieniu mojej mamy ponieważ to ten pan dr akurat znieczulał moją mamę do Cholecystektomi laparoskopowej w Szpitalu Powiatowym w Pyrzycach i akurat moja mama jest zadowolona,ponieważ pan dr ma komfortowe i profesjonalne podejście do pacjenta ,staranie przeprowadza wywiad przed operacją i nie wali tzw "zlewki" podczas trwania operacji tylko czuwa nad pacjentem i jego bezpieczeństwem.Serdecznie polecam pana dr !

lekarz Beata Hawryluk

Jasna 6a
09-400 Płock

Miła , mająca czas i cierpliwość , profesjonalne przygotowanie do operacji i znieczulenie bez komplikacji. Polecam z całego serca

lekarz Barbara Grabska-Jastrzębska

Anestezjolog

Regionalny Szpital Specjalistyczny im.Dr W.Biegańskiego w Grudziądzu, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Brodnicy
Brodnica ul.Wiejska 9
87-300 Brodnica

Pani doktor opiekowała się bliską mi osobą podczas jej pobytu na oddziale intensywnej opieki. Nigdy wcześniej i nigdy później nie spotkałam się z osobą tak kompetentną i oddaną pacjentowi. Dzięki niej ta bliska mi osoba zaczęła nowe życie.

Jacek Litke

KAiIT
Szczecin

Życzę wszystkim takiego lekarza. Miło spotkać Takiego Człowieka w naszych czasach. Dziękuję

dr n. med. Zbigniew Kaszyński

Instytut Stomatologii
Pomorska 251
93-646 Łódź

Miałam przyjemność z tym lekarzem przy zabiegu w królewskiej. Dr Zbigniew przygotowywał mnie do znieczulenia ogólnego i naprawdę jest bardzo dobrym specjalistą. Szczegółowy, dobrze przygotowany wywiad to zawsze podstawa przy takich zabiegach!
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Bohdan Maciej Szumski

Szpital Wojewódzki
Łomża

Poznałam doktora w czasie pobytu męża na intensywnej terapii w Grajewie. Ma tam dyżury. Wytłumaczył mi i całej mojej rodzinie na czym polega choroba męża. Był jedynym lekarzem którego zrozumiałam a z wieloma wtedy rozmawiałam. jedyny potraktował mnie z kulturą, rozmawiał w pokoju i poprosił zebym usiadła i odpowiadał cierpliwie na wszyskie moje pytania bez nerwów jak inni. dziękuję.
Wspaniała, oddana lekarka. To jest opinia wielu rodzin pacjentów.
Pan Prof.Piotrowski to wspaniały człowiek.Dziękuję Mu z całego serca za uratowanie życia mojemu synkowi.Pan Profesor to prawdziwy Anioł na ziemi!DZIĘKUJĘ PANIE PROFESORZE.Aneta

lekarz Elżbieta Zdanowska

ulica Wojska Polskiego 3
72-351 Pogorzelica

Profesjonalna, kompetentna,sympatyczna.Mialam 2 zabiegi na twarz z medycyny estetycznej,jestem super zadowolona.Polecam każdemu.Napewno skorzystam z wizyt u Pani dr.Zdanowskiej.
Opinia dodana przez: Danuta

Adam Karolik

Położna, Ginekolog położnik

Gabinet Ginekologiczny
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Lekarz godny zaufania , nie pozostawia pacjentki samej sobie. Dba i przejmuje sie , pozatym sympatyczny człowiek.
Opinia dodana przez: marta

lekarz Bożena Lanckorońska

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Lekarka bardzo profesjonalna, uprzejma, mądra a do tego ma niesamowity dar i powołanie do bycia lekarzem. Gorąco polecam. Świetny lekarz i człowiek.
Opinia dodana przez: iza

lekarz Przemysław Godek

ul. Konstantego Klemensa Gucwy 1
33-300 Nowy Sącz

Wspaniały lekarz! Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak oddanym pacjentowi lekarzem. Pan Doktor nam- rodzinie pacjenta- ogromnie pomógł, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Bez Pana Doktora byłoby ciężko.... Dziękujemy!