Lekarze Białystok

Lekarz rodzinny

,, Gin-Med "
ulica Siewna 2
15-183 Białystok

Zgadzam się z opinia "anonima". Taki lekarz zdarza się niezwykle rzadko - empatyczny, dbający o dobro pacjenta.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Artur Weremijewicz

Chirurg dziecięcy

Waszyngtona Jerzego 22 A/44
15-274 Białystok

Dzieci na oddziale bardzo lubią Pana doktora.Konkretny lekarz, można porozmawiać i usłyszeć odpowiedź.Jak to mój syn stwierdzil: mamo,Pan doktor jest na chillu taki ,wyluzowany :) Super ze szpital ma takiego człowieka.Pozdrawiamy i dziekujemy.
Opinia dodana przez: Beata Huryn

lekarz Marcin Juchimiuk

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych
ulica Fabryczna 27
15-471 Białystok

Bardzo dobry lekarz! Życzliwe podejście do pacjenta, duża doza humoru, pogoda ducha- pomagają przetrwać trudne chwile. Polecam.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Elżbieta Kuchlewska

Rehabilitant dziecięcy

Centrum Medyczne Hansa-Rehabilitacja
15-732 Białystok

WYJĄTKOWO KOMPETENTNA,ŻYCZLIWA,NIE WYJDZIE Z GABINETU NIE UDZIELAJĄC POMOCY OSTATNIEMU PACJENTOWI,ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA,NIGDY NIE ZMĘCZONA,UDZIELI WSZYSTKICH MOŻLIWYCH INFORMACJI.TO WYJĄTKOWY LEKARZ.

lekarz Małgorzata Piszcz

Otolaryngolog

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Zgadzam się z przedmówczynią. O doktor Piszcz można napisać TYLKO dobrą opinię. Wiem coś o tym bo z córeczką byłyśmy już u dwóch specjalistów laryngologii. Do doktor Piszcz chodzimy od około pół roku. Dzięki niej uniknęłyśmy zabiegu, na który córka była kierowana. Nie dość, że jest dobrym specjalistą to jej podejście do dziecka jest unikalne...Doskonałe podejścia do dziecka mają też panie (byłyśmy u dwóch)wykonujące badania słuchu. Profesjonalizm, cierpilwość i empatia ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

Marta Karpik

USK w Białymstoku
15-276 Białystok

Polecam wszystkim . Prawdziwy lekarz Daję ocenę bardzo dobrą, tylko dlatego, że nie ma celującej Gdyby każdy taki był służba zdrowia wyglądałaby inaczej.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Mariusz Pułka

4DENT
Radzymińska 2A lok.3A
15-863 Białystok

Polecam z czystym sumieniem. Każda wizyta przebiega w dobrej atmosferze. Lekarz wszystko wyjaśni, dokładnie zbada.
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Agnieszka Jabłko

Lekarz medycyny ratunkowej

ulica Przyjazna 27
15-666 Białystok

Pani doktor z ogromną wiedzą medycyny estetycznej, bardzo profesjonalna, tłumaczy wszystko przed zabiegiem również o możliwych komplikacjach.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Łukasz Rydzewski

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku
ulica Poleska 89
15-278 Białystok

Bylam pacjentką Pana Doktora na Sanitarnym Oddziale Ratunkowym. Jestem pełna podziwu dla kompetencji, trafności diagnozy i szacunku do ludzi. Mogę śmiało stwierdzić, że jest to postawa godna do naśladowania. Zostałam objęta fachwą opieką, za co z całego serca bardzo dziękuję. Życzę służbie zdrowia więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: URSZULA

lek. dent. Mariusz Zajkowski

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, Karedent "S.C.
ulica Bukowskiego 1/U-3
15-066 Białystok

Polecam. Miła i fachowa obsługa. Leczenie protetycze wykonane bardzo dobrze. Pełen profesjonalizm. Doktor poleci najlepsze rozwiązanie. Jeszcze raz polecam.
Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Zbigniew Zosiuk

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Rybnika 40
15-655 Białystok

Pełnia kompetencji i zaufania, specjalista w każdym calu. Poświęcony czas na leczenie oraz empatia godna podziwu, w dzisiejszych czasach wręcz niespotykana. Godny wszelkiego polecenia.
Opinia dodana przez: Edward

lekarz Przemysław Pawłowski

Pawłowscy Spółka Partnerska Lekarzy
Konstantego Ciołkowskiego 3A
15-245 Białystok

Dr habilitowany Przemysław Pawłowski - zawdzięczam mu dalsze życie. Przed 30laty na skutek odwarstwienia siatkówki straciłem prawe oko. Pomimo dwóch operacji w najlepszej w kraju warszawskiej klinice, oka nie udało się uratować. Gdy w maju 2021 zauważyłem te same objawy w oku lewym, uświadomiłem sobie że to już mój koniec. Jako ślepiec nie chciałbym dalej żyć. Pomimo najczarniejszych myśli po telefonicznej konsultacji z lekarzem rodzinnym, syn zawiózł mnie na izbę ...
Opinia dodana przez: Włodzimierz

lekarz Grażyna Hajdul-Zielik

Lekarz medycyny pracy

Gabinet Vision Express
Świętojańska 15
15-277 Białystok

Gabinet bardzo dobrze prowadzony.Lekarze specjaliści w zasięgu ręki.SUPER

dr Dorota Antonowska

A-dent
Mickiewicza 86
Białystok

Lubię ludzi którzy traktują swoją pracę z zaangażowaniem,cały czas się dokształca,zawsze ma w gabinecie jakieś nowinki,zrobi wszystko żeby pacjenta nic nie bolało i wyszedł zadowolony,a zarazem ceny nie zwalają z nóg.Bardzo ale to bardzo polecam tego stomatologa,dzięki niej przestałem się bać tego działu medycyny.

lekarz Elżbieta Malinowska

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, Karedent "S.C.
ulica Bukowskiego 1/U-3
15-066 Białystok

Bardzo kompetentna lekarka, leczę u niej moją córeczke w Centrum Medycznym Warszawska, Pani Doktor jest bardzo miła i uprzejma, ma świetne podejście do dzieci, poświęca dużo czasu na badanie i bardzo dokładnie tłumaczy problemy zdrowotne pacjenta. Polecam

prof. Anna Wasilewska

Nefrolog dziecięcy

Białystok

Panią doktor znaleźliśmy w kryzysowym momencie życia naszej córki. Przejechaliśmy do niej 500km i nie żałujemy. Pani doktor fachowo i dokładnie wytłumaczyła nam co się dzieje z naszym dzieckiem. Zaszokowana dotychczasową pomocą nefrologa wzięła się za naszą córkę i zdiagnozowała do końca. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani. Wspaniala kobieta.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Eugenia Leszczyńska

Rehabilitant

Interhem Poradnie Specjalistyczne
Choroszczańska 24
15-732 Białystok

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Wykorzystuje nowoczesne metody rehabilitacji, polecam wszystkim potrzebującym postawienia na nogi.
Goraco polecam!profesjonalista a jednoczesnie bardzo mily czlowiek !

dr n. med. Adam R Markowski

Gastrolog

Centrum Medyczne ,, Medrex "
ul. Stary Rynek 2/101
15-030 Białystok

Jest kompetentny,wnikliwy,uważny,cierpliwy,a przy tym miły,pogodny,życzliwy. Pacjent jest człowiekiem, a nie przypadkiem... za to bardzo doktorowi dziękuję. Elżbieta Urban

lekarz Maciej Romanowski

Humana Medica Omeda Sp. Z O.O.
ulica Fabryczna 39
15-483 Białystok

Miałam kontuzję kolana, bardzo bolesna. Trafiłam do Pana doktora Romanowskiego i nie żałuję, zlecił przeswietlenie i rezonans, dokładnie poinformował, co należy zrobić, wdrożył leczenie, pokazał, jak mam ćwiczyć w domu aby efekty leczenia utrzymaly się jak najdłużej, zlecił wizyty kontrolne, a wszystko na NFZ.