Lekarze Audiolog

lekarz Halina Więckowska

Prosta 2/14 lok. 78
Warszawa

bardzo troskliwa, kompetentna, zaangażowana poza tym sympatyczna... Lekarz z powołania i prawdziwy fachowiec!
Opinia dodana przez: paweł

lekarz Anna Masior-Bulanowska

Pawia 3/44
41-200 Sosnowiec

Ja byłam dwa razy, Jutro idę na kontrolę. Leki dobrała skrupulatnie po wynikach z wymazu i prześwietleniu zatok. Pamiętała sama o lekach osłonowych i innych wspomagających leczenie. Zaleciła płukanie zatok antybiotykiem- od niej dowiedziałam się, że mogę to robić w domu a nie jak wcześniej w szpitalu gdzie można złapać niejedną bakterię. Cieszę się, że do niej trafiłam bo wcześniej miałam już dwie nietrafione wizyty u innych lekarzy.
Opinia dodana przez: Gosia

dr n. med. Marzanna Puchała

NZOZ Audiologiczny
Dworcowa 4
66-400 Gądków Wielki

Jest to osoba bardzo kompetentna, uprzejma i empatyczna.Zostałam wysłuchana cierpliwie i z dużym zaangażowaniem, a co najważniejsze diagnoza została postawiona prawidłowo, a leczenie nieuciążliwe i skuteczne. Każdemu polecam wizytę u Pani Puchały.

lekarz Małgorzata Nowaczyńska

"Nowy Słuch" Ośrodek Diagnostyki Niedosłuchu - Aparaty Słuchowe
ulica Polna 16 C/D
22-400 Zamość

Z czystym sumieniem polecą Panią doktor. Antybiotyki przepisuje tylko kiedy to konieczne, przed przepisaniem wykonuje wymaz z gardła. W ciągu dwóch wizyt zrobiła więcej niż po 6 wizytach u lekarza rodzinnego, który przepisywał nietrafione antybiotyki lub leki przeciwhistaminowe i sterydy na alergię, której nie mam. Ma nieszablonowe podejście do każdego pacjenta. Przede mną jeszcze długa droga do pełnego wyzdrowienia, ale zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Łukasz

dr hab. n. med. Alicja Sekula

Wizyty Domowe
Grunwaldzka 66
60-311 Poznań

Zostałem fatalnie potraktowany od samego początku, przyszedłem na oddział gdzie pani "doktor" jest ordynatorem ze skierowaniem pilnym, zostałem skrzyczany pomimo, że miałem silne nudności i zawroty głowy, po całym tygodniu czekania zwolnił się dla mnie termin. Po jednodniowym pobycie w szpitalu zostałem wypisany, ponieważ w ich badaniach nic nie wyszło, na koniec zostałem chamsko pouczony, że powinienem udać się do psychiatry bo nie mam ŻADNYCH schorzeń LARYNGOLOGICZNYCH to słowa pani ...
Opinia dodana przez: Mateusz

dr n. med. Beata Paradowska

Laryngolog, Foniatra

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Kompletny brak informacji i zainteresowania na temat planowego przyjęcia na oddział laryngologii w szpitalu przy Unii Lubelskiej,odwlekanie bez końca-zabieg usunięcie polipów z nosa.Niech pani doktor się zdecyduje gdzie chce pracować bo w szpitalu jest chyba tylko poro aby zachęcić do prywatnych zabiegów.odpowiadając tym z prywatnych zabiegów to wiedzcie ,że za takie pieniądze to powinna opiekować się wami u was w domu a nie, przjmować na dyżurze w szpitalu bo zabiera ...

dr n. med. Anna Dąbrowska

Foniatra, Audiolog

Prywatny Gabinet Lekarski
płk. Starzyńskiego 2 lok. 315
70-506 Szczecin

Profil jest zdublowany. Polecam doktor Dabrowską, to jedna z najwybitniejszych lekarzy w Szczecinie a nawet i Polsce. Wstyd, że Medincus szczeciński pozwolił jej odejść.
Opinia dodana przez: p

dr n. med. Marian Wodyk

Kosmetyczno Lekarska Spółdzielnia Pracy Izis Lecznica Nr 10
Marszałkowska 55/73
00-678 Warszawa

Leciwy, doświadczony doktor laryngolog, który bez problemu zdiagnozował chorobę uszu oraz przepisał odpowiednie środki lecznicze. Dodatkowo zatroszczył się o przeprowadzenie kompetentnego wywiadu, jak i badania kontrolnego nosa. Otrzymałam wyczerpujące informacje dotyczące leczenia. Na wizytę zostałam przyjęta bardzo szybko, zapamiętam ją jako przeprowadzoną fachowo, a Pana doktora Mariana Wodyk jako człowieka życzliwego, doświadczonego profesjonalistę w swojej specjalizacji. Z czystym sumieniem polecam. Jedyny minus wizyty, to koszt 100zł.

lekarz Rafał Bieszczanin

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Mennicza 20
43-400 Cieszyn

Zostałam wysłana do pana Bieszczanina przez inną panią larygolożkę, żeby po pierwsze ocenił mój obraz z tomografii, a po drugie potwierdził, czy nadaję się do operacji przegrody nosowej. Czekałam miesiąc na wizytę u niego, żeby odmówił obejrzenia płytki z tomografią, poprzerywał mi i bez żadnych podstaw (bo nie dał mi opowiedzieć o swoim przypadku) próbował negować wszystko, co powiedziałam. Na dzień dobry: Lekarz: W czym problem? Ja: No więc od ...
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Anna Geremek-Samsonowicz

Otolaryngolog, Audiolog

NZOZ Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Aleje Jerozolimskie 30
00-024 Warszawa

profesjonalistka, zaangażowana, solidny lekarz, właściwe podejście do pacjenta, niestety niektórzy rodzice są "mądrzejsi" od P. Doktor, ale tak się zdarza
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Teresa Babiżewska

Gabinet Laryngologiczny
Polna 6a
09-100 Płońsk

Bardzo kompetentna, uprzejma pani doktor. Przeprowadziła kompleksowe badania, bez pośpiechu, potem spokojnie wytłumaczyła sposób leczenia. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Grażyna Pieróg

Prywatny gabinet laryngologiczny
Akacjowa 26
75-640 Koszalin

Nie polecam, żona leczyła się u tej Pani przez pół roku bez jakiego kolwiek skutku, jak pytała co jej dolega to odpowiedź zawsze była ta sama "coś tam jeszcze jest", u innego lekarza efekt był po pierwszej wizycie a na drugiej zakończyło się leczenie.
Opinia dodana przez: Bart

Tomasz Szymczak

Diament
Hierowskiego 41
43-100 Tychy

Od 2004r mam zawroty głowy,dolegliwość jest bardzo uciążliwa śpię tylko na lewą stronę ,leczyłam się u neurologów byłam również w szpitalu i nic ,dopiero zainteresowanie się moją chorobą Pana doktora przynosi efekty, jestem wdzięczna ,dziękuję bardzo .
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Danuta Zielińska

Bema 15
64-920 Piła

Nie polecam tego lekarza Arogancka,niemiła,brak jakiejkolwiek empatii.Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak niemiłym podejściem do pacjenta.

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Morawski

Klinika Otolaryngologii AM w Warszawie
Berka Joselewicza 15 lok. 4
42-200 Częstochowa

Godny polecenia. Profesjonalista .Bardzo uprzejmy .Nie ma problemu z kontaktem .Jeśli nie może odebrać telefonu oddzwania.Bardzo polecam Pana profesora
Opinia dodana przez: Aleksander

dr n. med. Beata Miaśkiewicz

ulica Wojska Polskiego 7
98-300 Wieluń

Pani doktor operowała mnie w Kajetanach. Ogromna wiedza, a zarazem wielka kultura osobista. Cierpliwa i wyrozumiała dla przestraszonych własną chorobą pacjentów. Tuż przed operacją rozmawia osobiście i stara się przygotować psychicznie pacjenta do operacji. To działa! Operuje znakomicie. Przed wypisaniem ze szpitala dokładnie i rzeczowo tłumaczy, co wolno, a czego nie, żeby wrócić do zdrowia. Życzyłbym całej polskiej służbie zdrowia takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Zyta Szumlańska

Audiolog, Alergolog

Przychodnia "Narutowicza"
Narutowicza 24
88-100 Inowrocław

Wspanialy lekarz. Rzetelna, życzliwa, sympatyczna i przyjazna. Wiele lat jestem pacjentką Pani doktor i zawsze chętnie do Niej wracam z problemem laryngologicznym. Lekarz z powolania. Gorąco polecam. Agnieszka
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Elżbieta Teresińska

Logopeda, Laryngolog

Gabinet Ireneusz Mikołajewicz
Kostki Napierskiego 6c
70-783 Szczecin

Pani Teresińska jest bardzo niekompetentną lekarką. Byłam u Niej kilkukrotnie z dzieckiem 2,5 roku z objawami tj. zatkany nos ( jedna dziurka), zielona i smierdząca wydzielina z nosa. Zbadała dziecko, zajrzała do nosa i diagnoza - "bakterie z kału w nosie" dlatego smierdzą- jestem mikrobiologiem, dla mnie to bzdura, ale chcialam dziecku pomóc i pomyślałam, że nie jestem lekarzem laryngologiem, może takie cuda sie zdarzają. Faszerowała dziecko antybiotykami zwykłymi i ...
Opinia dodana przez: MAGDA

lekarz Leszek Walczak

Laryngolog - Foniatra
Leszno, ul. Belgijska 21
64-100 Leszno

Niestety nie polecam. Trafiłem do Pana doktora dwukrotnie i obie wizyty były tragiczne. Nie zbadano mnie nawet przez chwilkę, nie zajrzano w uszy, gardło, nos czy krtań, w gabinecie spędziłem może 3 minuty. Poświecono tylko lampeczką. Nie zapisano niczego konkretnego. Płukanie uszu? Bardzo ciepła woda, a na końcu bardzo bolesne grzebanie patyczkiem w uchu, przez co powstał krwiak i skutki odczuwałem przez kilka dni. Całe szczęście obiło się bez przebitej ...

lekarz Danuta Żabicka

al. Niepodległości 59
Inowrocław

W mojej opinii dobry lekarz. Zaangażowana i poświęca wiele czasu nad chorym. Nastawiona pozytywnie.