Lekarze Limanowa

Bardzo miła,kompetentna i profesjonalna osoba.

lek. dent. Krystyna Fąfara

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia Lekarska Ogólna - Rojek,Marczuk,Jedynak,Marchewka,Cina Spółka Jawna
Matki Boskiej Bolesnej 10.
34-600 Limanowa

Pani dr. leczy moja rodzine juz bardzo dlugo.Wyleczyla zab z którym wszyscy wysylali do chirurga. Nie boi sie wyzwań,jest zdecydowana,kompetentna,pewna siebie,nie podejmuje zadań co do których nie widzi dobrych rokowań.Wie co robi.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Jacek Widomski

Matki Boskiej Bolesnej 10.
34-600 Limanowa

Lekarz z powołania. Wielki szacunek dla za podejście do pacjenta.

lekarz Mateusz Zaczyk

34-600 Limanowa

Polecam dr. Zaczyka rozwiązał mój problem mimo to że inny ginekolog zlekceważył :) dostałam przepisane leki od doktora
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Joanna Rejowska

Laryngolog

Ogrodowa
Limanowa

lekarz godna polecenia, miła i do tego naprawdę zajmuje się pacjentem... polecam;)

lekarz Marek Ziobro

Onkolog, Radioterapeuta

34-600 Limanowa

Polecam gorąco. Cud sprawił, że Pan dr prowadził moją chemię przedoperacyjną w szpitalu w Brzozowie w 2020 roku. Walczylam o życie podczas bardzo agresywnej chemioterapii. Dr Ziobro był ze mną w ciągłym kontakcie telefonicznym. Robił badania przyjmował w każdym czasie - nie tylko w przychodni. Wszystko bezinteresownie. Zawsze dokładnie badał i robił wywiad. Kompetentny z dużą wiedzą. Jestem przekonana, że żyję dzięki niemu... Owszem - nie zaprzyjaźnia się z pacjentem, ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Tadeusz Adam Leśniak

UL.NARUTOWICZA 7
34-600 Limanowa

cudowny, ciepły człowiek. Wielu lekarzy traci z czasem ludzkie odruchy, z całą pewnością nie on:)

lekarz Olga Martinczak

Psychiatra

ulica Piłsudskiego 4
34-600 Limanowa

Uważam panią doktor za bardzo dobrego specjalistę oraz kobietę o wysokiej kulturze osobistej.Trafiłam do pani doktor po dość trudnych przejściach,które wpędziły mnie w stan depresji i brak chęci do życia.Na pierwszej wizycie zostałam ciepło przejęta i przede wszystkim tak naprawdę wysłuchana.Przyznam ,że z każdą kolejna wizytą pani doktor stawia mnie na nogi bo odpowiednio dobrała leki jak również jej serdeczne podejście daje chęci do normalnego funkcjonowania. Polecam wszystkim i bardzo ...
Opinia dodana przez: Agnieszka
Jest wspaniałym diagnostykiem, podczas pierwszej wizyty po zapoznaniu się z Twoimi problemami zdrowotnymi i objawami choroby zdiagnozuje dokładnie co Ci dolega. Polecam go. A co do sposobu Jego zachowania, nie interesuje mnie to, ważne że mi pomaga.

lekarz Piotr Król

Neurolog

34-600 Limanowa

Bardzo rzetelny, wnikliwy a przy tym uprzejmy lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie bada i tłumaczy. Najlepszy lekarz. Polecam
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Mariusz Lupa

Internista, Kardiolog

Limanowa

Moja żona po operacji guza mózgu , z niedowładem prawej strony została skierowana do ośrodka rehabilitacyjnego RehStab w Limanowej . Lekarzem pierwszego kontaktu jest dr Lupa . Jest to sumienny i odpowiedzialny lekarz , który cały czas poświęca pacjentowi . Przede wszystkim dba o jego stan zdrowia. Jeżeli będę miał kiedyś problemy z serduszkiem to na pewno się do niego zwrócę. Polecam Leszek
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Paweł Sowa

Psychiatra

ul. Jana Pawła II 7
34-600 Limanowa

Zupełnie nie rozumiem nieprzychylnych komentarzy. W mojej ocenie Pan doktor jest niespotykanie ciepłym i empatycznym człowiekiem. Zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba i wysłucha ze wszystkim. A już ostatnie o co można go posądzić to brak kultury, o co został tu oskarżony. Mam wrażenie, jakbym czytała o innym lekarzu. Ja żadnych problemów z wizytami nie miałam, diagnozy były trafione a leczenie skuteczne. Będę polecać tego lekarza każdemu.
Opinia dodana przez: Pacjentka z Krk

lekarz Jacek Migdał

ul. Zygmunta Augusta 10/17
34-600 Limanowa

Nie polecam. Nie zdiagnozował mi zerwanego więzadła krzyżowego. Mimo moich próśb o rezonans magnetyczny gdyż kolano "mi latało" usłyszałem że nie jest konieczny, a ja przecież nie mam 20 lat więc coś musi mnie już boleć. Poszedłem oczywiście prywatnie już po 3 miesiącach jak kolano się zblokowało do innego ortopedy i usłyszałem na pierwszej wizycie "jak można było nie zdiagnozował całkowite zerwanie acl". Tym oto sposobem doprowadziłem kolano do jeszcze ...

lekarz Andrzej Gwiazdowski

ul. Generała Zygmunta Berlinga 13
34-600 Limanowa

Wspaniały lekarz.z dobrym podejściem do pacjenta .Wybitny chirurg. Przeprowadził u mnie zabieg laparoskopowego wycięcia pecherzyka żółciowego..Dolegliwosci ustąpiły.Wczesniej mimo objawów byłem leczony na zwyrodnienie kręgosłupa .Polecam.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Lidia Papież

Internista, Endokrynolog

Laboratorium Analityki Medycznej w Limanowej
Józefa Piłsudskiego 10
34-600 Limanowa

Szczerze polecam! Od lat leczę się u Doktor Papież i zawsze byłam zadowolona z wizyty. Wszystkie leki idealnie dobrane oraz kontakt z pacjentem super. Dziwie się tym kilku komentarzom, którzy ludzie piszą bo z tego co wiem ma duże doświadczenie w tej dziedzinie i dużo kobiet się u niej leczy. A zawsze się znajdzie jakaś dobra duszyczka co wypisze różne rzeczy w internecie i uważa, że wie lepiej od specjalisty.
Opinia dodana przez: Klaudia
Bardzo niemiły, gburowaty lekarz. Gdybym nie zadawał pytań, prawdopodobnie nic poza "dzień dobry" bym nie usłyszał. Po wizycie odniosłem wrażenie, że moja przypadłość jest dla niego kompletnie obca,a ma ja około 20 % mężczyzn, być może opuścił na studiach ten wykład. Odradzam tego lekarza.

lekarz Jan Cina

ulica Piłsudskiego 4
34-600 Limanowa

Zdecydowanie nie polecam Pana doktora Ciny. Traktuje pacjenta zdawkowo, nie chce wypisywać skierowań , gdy ewidentnie pacjent ma takie zalecenia po wizycie w SOR. Jest gburowaty ,leczy czytając z oczu pacjenta -nie chce mu się badać!!!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Bartosz Grochowski

34-600 Limanowa

Pan doktor bardzo nieprzyjemny, opryskliwy. Na pytanie o zażywanie leku odpowiedział opryskliwie i ze zniecierpliwieniem. Zero podejścia do pacjenta. Brak podstawowej kultury (dzień dobry, do widzenia). Gdy napomknęłam, co mi powiedział fizjoterapeuta to zostałam okrzyczana, że rehabilitanci się nie znają. Uraz jest to ma boleć i puchnąć. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Marcin Bębenek

Prywatny Gabinet Lekarski
Marka 15
34-600 Limanowa

Niekompetentny, arogancki. Leczyłam zęby prawie cztery lata, po ściągnięciu aparatu zęby były nadal krzywe, wyglądały jak przed założeniem aparatu. Po półtorej roku noszenia ortodonta powiedział, że na kolejnej wizycie będzie pobierał wyciski, i tak co wizytę przez kolejne dwa lata łudziłam się, że za miesiąc ściągam aparat i kończę leczenie u tego ortodonty. Po dziewięciu miesiącach od ściągnięcia powinnam udać się na wizytę kontrolną, jednak zdecydowałam, że po takim leczeniu, ...

lekarz Kazimierz Trojnarski

Internista, Alergolog

NZOZ Centrum Stomatologiczne "Korona"
Żwirki i Wigury 3
34-600 Limanowa

Arogancki i bardzo nieuprzejmy pan. Nie wiem na ile kompetentny ale napewno potrafi podnieść ciśnienie.
Opinia dodana przez: Wiesław