Lekarze Chirurg dziecięcy Toruń

ten lekarz uratował mi nogę po wypadku. jedyne co pamiętm to uśmiech, który "powiedział " , że wszystko będzie dobrze. bardzo w porządku człowiek, podobno jego żona jest świetnym ginekologiem

dr n. med. Piotr Raginia

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Promental Centrum Psychiatrii
Sz. Chełmińska 84-86
87-100 Toruń

niedawno rwałem 8 i nie byłem zbyt odważny. doktor pomarudził ponarzekał że źle ułożona chwycił 20 sekund i po wszystkim .żadnych komplikacji. polecam i dziękuję
Opinia dodana przez: zbigniew

lekarz Marek Borkiewicz

Prywatne Centrum Chirurgii Winczakiewicz, Borkiewicz
ul. Kołątaja 10a
87-100 Toruń

Chciałbym polecić Pana doktora każdemu kto chciałby się na prawdę dowiedzieć na co się choruję, Po raz pierwszy spotkałem się z tak fachowym lekarzem. Pan doktor bardzo profesjonalnie podszedł do mojej wizyty wytłumaczył mi wszystko co mi dolega. Nie naciągał na jakieś drogie zabiegi tylko zasugerował na początku standardowe leczeni. Chciałbym żeby każdy lekarz tak właśnie traktował swoich pacjentów. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Adam Sadowski

Prywatne Centrum Chirurgii Winczakiewicz, Borkiewicz
ul. Kołątaja 10a
87-100 Toruń

Znakomity specjalista, skrupulatnie bada i wyjaśnia. Od lat jestem pod opieką. Przyjmuje także w Ciechocinku.
Opinia dodana przez: ASz

lekarz Edward Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Novamed Jackowiak Krajewski Sp. J.
Broniewskiego 4/2
87-100 Toruń

Wspaniały lekarz, ma czas dla pacjenta, dokładnie bada, w razie wątpliwości zleca dodatkowe badania. Pan Doktor dwukrotnie mnie operował w odstępie 10 lat. Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta. Jestem pełna zaufania i szacunku do Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Jarosław Radziński

Chirurg onkolog

Toruń

Jestem b. zadowolona z leczenia i czasu poświęconemu choremu. Cierpliwie tłumaczy i jest bardzo sympatyczny.Polecam gorąco

lekarz Joanna Madej

Chirurg dziecięcy

Toruń

Lekarz z powołania, świetne podejście do pacjenta ,bardzo miła i wyrozumiała . Byliśmy z problemem stulejki u 5 latka zabieg zrobiony w trybie ekspresowym , syn tylko zdążył powiedzieć ała i było już po wszystkim. Polecam Panią Doktor i dziekuje .
Opinia dodana przez: Anna

Chirurg onkolog

87-100 Toruń

Chcę bardzo przeprosić pana doktora za poprzednią opinię . Nie znam lekarzy, nie wiedziałem, ze podpisany na wypisie rakarz prowadzący to inna osoba , która mnie operowała . Opinia dotyczyła dr Tomasza Staniuka

dr Jan Mazur

Chirurg dziecięcy, Ortopeda

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

Bardzo dobry lekarz ,opowiedział dokładnie wszystko ,dziecko zostało zbadane również bardzo dokładnie jestem bardzo zadowolona .Pan Doktor bardzo miły oraz uprzejmy nastawiłam się na krzyki i płacz dziecka a tu niespodzianka -niesamowite podejście do dzieci!Polecam!
Opinia dodana przez: ewa

Andrzej Gronowski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Jaśminowa 7
87-100 Toruń

Byłam dzisiaj umówiona do doktora Gronowskiego na usunięcie górnej ósemki. Niestety po wejściu do gabinetu, lekarz obejrzał miejsce po czym stwierdził, ze skoro zęba nie widać (nie przebił się przez dziąsło) to zęba w ogóle nie ma. Na wiadomość, ze mam ze sobą płytę ze zdjęciem gdzie widać wszystko, lekarz odpowiedział, ze nie chce niczego oglądać. Zapytałam wiec to może udałoby się usunąć dolna ósemkę, która nachodzi na siódemkę i ...
Opinia dodana przez: Weronika

dane nieaktualne
Toruń

NIE POLECAM!!! OSTRZEGAM WSZYSTKICH. KOLONOSKOPIA BEZ ZNIECZULENIA FARMAKOLOGICZNEGO. BÓL NIEWYOBRAŻALNY!! ZA KWOTĘ 500 ZL KOLONOSKOPIA BEZ ZNIECZULENIA FARMAKOLOGICZNEGO!!
Opinia dodana przez: Mateusz Gostkowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

87-100 Toruń

super lekarz,mam do niego zaufanie. Bylam operowana przez doktora,wszystko poszlo dobrze. Potrafi pożartować,jest miły i bardzo go lubię.

lekarz Krzysztof Tura

Chirurg ogólny, Ortopeda

Prywatny Gabinet Lekarski
ul Klonovica 19
87-100 Toruń

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Operował mojego tatę. Wypisał go do domu po operacji wymiany biodra, gdzie w dniu wypisu okazało się że tata nagle ma problemy z mówieniem. Pan Tura nie widział za bardzo problemu, ale stwierdził że jeszcze jedną dobę go przetrzyma i zobaczy. Następnego dnia wypisał go do domu, chociaż okazało się że mowa się nie polepszyła i doszły spuchnięte nogi i ręce. Okazało się że czymś ...

lekarz Ryszard Adamski

Ortopeda, Chirurg ogólny

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

Lekarz Ryszard Adamski, jako orzecznik PZU spóźnił się na wyznaczone mi badanie ok. godzinę i następnie przyznał mi 0 % uszczerbku na zdrowiu, pomimo, że miałam obrzęk głowy, bóle, zawroty, wymioty, mdłości, krótkotrwałą utratę przytomności po upadku na ulicę (biegły sądowy stwierdził: wstrząśnienie mózgu) oraz wciąż odczuwany ból w prawym przedramieniu. Jest to niekompetentny lekarz i chyba ma satysfakcję jak kogoś skrzywdzi. Odradzam wizytę u tego pana.
Opinia dodana przez: Grace

dr hab. n. med. Waldemar Jędrzejczyk

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Szosa Chełmińska 16
Toruń

Polecam! Moja znajoma miala operacje usuwania zylakow. Jest bardzo zadowolona z przebiegu i rehabilitacji. Pytanie do poprzedniej osoby ktora wystawila opinie: dlaczego tak niska ocena tylko 1 z mozliwych 5?

lekarz Piotr Hubert

Chirurg naczyniowy

dane nieaktualne
Toruń

Wspaniały specjalista.. Ponad to przemiły,ciepły człowiek... Jestem pacjentka dr Huberta od kilku miesięcy, teraz jestem po zabiegu i jestem bardzo zadowolona pod każdym względem... Indywidualne podejście,troska o pacjenta i przeogromna wiedza to jest wszystko czego szukałam w dobrym lekarzu. Polecam z czystym sumieniem!
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Hanna Urbańska

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

Bardzo sympatyczna kobieta. Zyskała zaufanie mojego syna, który nie chciał mieć drugiego zabiegu u innego lekarza. Konkretna i znająca się na rzeczy, z dobrym podejściem do nastolatka. Jesteśmy zadowoleni i dziękujemy Pani doktor.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Stanisław Kęsy

Chirurg ogólny, Urolog

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Bardzo dobry specjalista. Badanie poprzedzone szerokim i profesjonalnym wywiadem z pacjentem na temat dolegliwości i historii choroby. Brałem Symlosin przez 10 lat. Po badaniu wielkości prostaty zaproponował zaniechanie leku, który obciąża organizm niepotrzebnie. Mam pełne zaufanie do kompetencji tego specjalisty. Żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu na temat mojej choroby. Badanie urologiczne kompleksowe i chcąc mieć obraz choroby jest ingerencją, ale proszę mi powiedzieć, jak to zrobić bez badania ...

lekarz Wojciech Muszyński

Ortopeda, Chirurg ogólny

87-100 Toruń

Do pana dr Muszyńskiego trafiłam na początku stycznia (oczywiście do przychodni NFZ) z urazem kolana. Pan doktor podszedł do mnie bardzo miło i sympatycznie. Chodziłam do dr co tydzień na kontrolę. Przy 3 kontroli dowiedziałam się że niestety muszę mieć zrobioną artroskopię. Po zabiegu pan dr wytłumaczył mi co dokładnie było z moim kolanem, i co mi zrobił, oraz bardzo się interesował stanem zdrowi jak leżałam na oddziale. Dzięki panu ...
Opinia dodana przez: madziulatorun

lekarz Anna Perdzyńska

Chirurg dziecięcy, USG

Toruń

Pani doktor strasznie nie uprzejma!!!. Gdy zapytałam na co mam zwrócić szczególną uwagę u dziecka pół rocznego,aby zareagować dość szybko i uniknąć najgorszego usłyszałam,że nasza miła Pani doktor nie będzie recytować mi całej książki!!! Wiec tyle można się dowiedzieć płacą 100zł. Nigy mnie już tam nie zobacza i nikomu nie polecam.
Opinia dodana przez: anonim