Lekarze Chirurg naczyniowy Warszawa

dr n. med. Mariusz Kęcik

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Prosta 2/14 lok. 78
Warszawa

Dr usuwał mi małą zmianę z brzegu powieki. Zabieg przeprowadzony profesjonalnie. Efekt jak najbardziej dobry. Pan doktor chętnie rozmawia z pacjentem, tłumaczy wątpliwości. Polecam!
Opinia dodana przez: Olga

Sławomir Jędras

Instytut Medycyny Estetycznej
00-550 Warszawa

Pan Doktor jest super specjalistą , poinformował mnie dokładnie oraz wytłumaczył bardzo rzeczowo na czym będzie polegał zabieg. Jestem bardzo zadowolona. Naprawdę godny polecenia!
Opinia dodana przez: danuta

lekarz Dariusz Nalej

Urolog, Chirurg dziecięcy

CONTI - MEDICA NZOZ
Wronia 29/31
00-846 Warszawa

Zawdzięczam Panu doktorowi życie serdecznie dziękuję wspaniały lekarz ...............................

dr n. med. Zbigniew Biejat

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Al. KEN 19, Warszawa Kabaty
Warszawa

Pan doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Nie poprzestał na pytaniu "Co pani dolega" (jak inny chirurg naczyniowiec, u którego byłam wcześniej), lecz przeprowadził dokładny wywiad, zadał wiele pytań, bardzo starannie zbadał obie nogi (choć w jednej żylaki zostały usunięte kilka lat temu i moim zdaniem moje problemy dotyczyły zasadniczo drugiej nogi), dokładnie wyjaśnił mi co się dzieje i co należy zrobić, podając kilka alternatywnych możliwości działania. Przy tym ...
Opinia dodana przez: Hanna

dr n. med. Zenon Truszewski

Chirurg dziecięcy

Falck Medycyna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Obozowa 20
01-161 Warszawa

Pan doktor jest świetnym specjalistą, ma super podejście do dziecka i fachową wiedzę. Stosuje nowoczesne leczenie i zajmuje się pacjentem od początku do końca. Zdecydowanie polecam tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Piotr Myrcha

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Krasińskiego 16 lok. 50
01-581 Warszawa

Lekarz rzeczowy, udziela wyczerpujących informacji o przebiegu leczenia i zaleceniach. Kompleksowe podejście do pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Lech Oppeln-Bronikowski

LUX MED Sp. z.o.o.
ulica Racławicka 132B
02-634 Warszawa

Bardzo kompetentny Pan Doktor. Z ogromną cierpliwością wytłumaczy (zrozumiałym dla pacjenta językiem) przebieg samego zabiegu a także etapy dalszego leczenia. Empatyczna osoba, doskonale wyczuwa obawy pacjenta i potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości. Zaufałam Panu Doktorowi w przypadku usuwania znamiona w pobliżu miejsc intymnych i była to bardzo dobra decyzja. Rany po zabiegu pięknie wracają do zdrowia, a blizna goi się prawidłowo i estetycznie.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Rafał Drabiński

Chirurg dziecięcy

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "MEDITRANS"
ulica Poznańska 22
00-685 Warszawa

super lekarz , uratował życie mojemu 18-to miesięcznemu synkowi ,było to ponad 23lata temu ale takich ludzi się nie zapomina - kompetentny , rzeczowy ,uprzejmy ,,fachowiec w swoim zawodzie,,

lekarz Piotr Roczniak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Falck Medycyna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Obozowa 20
01-161 Warszawa

Wspaniały człowiek i lekarz.Super kompetentny, cierpliwy i konkretny.Bardzo dziękuję za wszystko co Pan zrobił i robi dla mnie.
Opinia dodana przez: irena
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Paweł Świercz

dr n. med. Paweł Świercz

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

Niedawno byłam u dr Pawła Świercza i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jego wiedzą i uprzejmością. Lekarz przyjął mnie ciepło i poświęcił wystarczająco czasu, bym mogła dowiedzieć się wszystkiego na temat leczenia. Polecam!
Opinia dodana przez: Krystyna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Kardiochirurg
                                       dr n. med. Zygmunt Kaliciński

dr n. med. Zygmunt Kaliciński

Kardiochirurg, Chirurg dziecięcy

Centrum Medyczne SOLMEDIS
02-643 Warszawa

Świetne podejście do dzieciaków, zadaniowość w codziennych pomiarach ciśnienia, motywacja do leczenia. Fantastyczny lekarz. Polecam Pana doktora. Dziękuję za opiekę nad moimi synami.
Opinia dodana przez: Wanda

lek. stom. Iwona Nasterska

Chirurg stomatolog

Ivodental
Pod Strzechą 7 lok.12
02-796 Warszawa

Bardzo polecam dr Iwonę Nasterską, jest to świetny chirurg, implantolog, periodonta. Przekazuje bardzo klarowne informacje odnośnie stanu zębów. Naprawdę warta polecenia.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Krzysztof Kuśmierski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Dworkowa 15 A/9
05-077 Warszawa

Wspaniały lekarz, który z życzliwością podchodzi do pacjenta i jego rodziny. Ma złote ręce i wiele odwagi.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Sławomir Sławski

Mostowa 20/22/6
00-260 Warszawa

Polecam wszystkim usługi dr. Sławskiego. Rzekłbym, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, profesjonalizm, odpowiednia diagnoza, brak jakichkolwiek uwag. Z czystym sumieniem polecam.
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Krzysztof Nowosad

dr n. med. Krzysztof Nowosad

Chirurg ogólny, USG

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i w dobrym kontakcie z pacjentem.Biopsja gruboigłowa była praktycznie bezbolesna.
Opinia dodana przez: Bogna

Grażyna Lupa

Chirurg ogólny, Protetyk

Anielewicza 4 lok. 31
00-547 Warszawa

Bardzo dobry lekarz, fachowa konsultacja, cierpliwość i wyrozumiałość. Cechy które trudno spotkać u zwykłych lekarzy.

lek. med. Janusz Czernel

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Al. KEN 19, Warszawa Kabaty
Warszawa

Bardzo dobry specjalista, szeroka wiedza i umiejetności manualne

Jakub Włodarski

Chirurg naczyniowy

Warszawa

Byłem operowany w grudniu 2018 w WIM. Pan doktor bardzo profesjonalny z duzym doswiadczeniem. Do tego bardzo rzeczowy i przyjazny do pacjenta. Rozpoznał moj przypadek i dokonal trafnej diagnozy o embolizacji tet. Bardzo polecam fachowosc, podejscie i nastawienie p.doktora do pacjenta. Naprawde bardzo dobry chirurg naczyniowy. Sam oddzial w WIM jest rewelacyjny - poczawszy od skladu lekarskiego, pielegniarek i siostr na ddziale a skonczywszy na salach operacyjnych, SIN, salach chorych. ...
Opinia dodana przez: Andrzej

dr Konrad Małachowski

Chirurg ortopeda

Praktyka Lekarzy Rodzinnych "ORLIK" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ostrobramska 101
04-041 Warszawa

Lekarz z powołania, wiek nie ma znaczenia. Kocha swoją pracę i są efekty, przynajmniej w moim przypadku. Polecam.

lekarz Paweł Skoneczny

Lipowa 5/20
00-316 Warszawa

Doktor Paweł Skoneczny, to wybitny lekarz, chirurg złotej ręki i profesjonalnej, specjalistycznej wiedzy, dokonujący operacji chirurgicznych na poziomie mistrzowskim, lekarz, któremu można zaufać. Potrafi skutecznie ratować chorego, nawet w sytuacjach zaniedbań innych lekarzy-których wbrew pozorom nie jest mało. Jego praktyka chirurgiczna, wysoki poziom medycznej wiedzy i wielka troska o kondycję pacjenta-wszystko to czyni Jego praktykę chirurgiczną skuteczną i bezpieczną. Sama niedawno znajdując się w trudnej sytuacji zdrowotnej, na szczęście znalazłam ...
Opinia dodana przez: Ewa