Lekarze Chirurg naczyniowy Warszawa

lekarz Tomasz Gawałkiewicz

Kolendrowa 48
05-077 Warszawa

Szanowni Państwo. Pan doktor przyjmuje w szpitalu Wolskim przy ul. Kasprzaka 17. Trafiłem tam z podejrzeniem zakrzepicy, które okazało się niestety trafne. Pan doktor bardzo szybko i bardzo sprawnie się mną zajął oraz po badaniach wszystko ładnie opisał jak i również odpowiedział na "milion" moich pytań bardzo rzeczowo i konkretnie. Każdemu z czystym sumieniem polecam trafić na Pana Tomasza. Bardzo pomocny człowiek i nikogo na pewno nie zostawi bez opieki. ...
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Maciej Ledóchowski

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Warszawa Czerniakowska
Czerniakowska 231
00-416 Warszawa

Bardzo przyjazne i profesjonalne podejście do pacjenta. Kontakt przed jak i po operacji kompletny, także z rodziną. Po operacji nie było żadnych komplikacji. Aby jak najwięcej lekarzy miało takie podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Andrzej Ziemski
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Mariusz Żmijewski

dr n. med. Mariusz Żmijewski

Chirurg ogólny, Onkolog

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Prawdziwy lekarz z powolania. Pomogl mojemu mezowi nawet kosztem swojego prywatnego czasu. Pan doktor jest kompetentnym, doswiadczonym lekarzem. Dokladnie zapoznal sie z problemem, skrupulatnie analizowal wyniki badan , opisal przyczyne w szerszym kontekscie laczac stan zdrowia meza nie tyko z choroba, ale i stylem zycia jak rowniez praca zawodowa. Wytlumaczyl w jakiej kolejnosci i w jaki sposob trzeba pracowac nad poprawa zdrowia (sylwetki) meza. Jestesmy oboje bardzo wdzieczni panu doktorowi.

dr n. med. Piotr Gastoł

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

BArdzo dobry lekarz. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania

lek. dent. Jarosław Piesiewicz

Chirurg stomatolog

Przewoźników 6
03-691 Warszawa

Bardzo polecam Pana Piesiewicza, wspaniały chirurg, przede wszystkim bardzo sympatyczny, super podejście do pacjenta. Szybko i bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Ewelina O.

dr hab. n. med. Maciej Skórski

Chirurg naczyniowy

Al. Jerozolimskie 31
Warszawa

Profesjonalne podejście, pełna kultura i troska o dobro pacjenta.Badanie doppler tętnic szyjnych przeprowadzone bez pośpiechu z dużą dokładnością.Wyczerpująco odpowiada na pytania w sposób dla pacjenta zrozumiały. Serdecznie polecam.

dr n. med. Alfred Warczyński

Grzybowska 5 lok. 1416
00-132 Warszawa

Super specjalista . Dzięki jego trafnej diagnozie moja ciocia widzi .Polecam.Polecam.Polecam.!

Wiesław Lasota

Chirurg onkolog

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)
02-776 Warszawa

Człowiek o ogromnej wiedzy, doświadczeniu, rozsądny, a przy tym ciepły , wyrozumiały i miły człowiek. Podziwiam jego opanowanie w krytycznych sytuacjach i empatyczne podejście do cierpiącego człowieka.

lekarz Adam Ciesielski

Capri 2/22
02-762 Warszawa

Lekarz z sercem i kompetencjami. Podejście do pacjenta i empatia. Polecam wszystkim potrzebującym lekarza o tej specjalności chirurgii.
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Aleksandra Wojda-Bayer

Prywatny Gabinet Lekarski
Platynowa 6 l. 121
00-808 Warszawa

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Wszystko tłumaczy i objaśnia. Budzi zaufanie. Polecam bardzo serdecznie
Opinia dodana przez: Iwo

lekarz Wojciech Trusiński

Chmielna 7/11
00-021 Warszawa

Najwspanialszy lekarz jakiego znam , robił mi laparoskopowo zabieg woreczka żółciowego. Dziękuję i polecam . Pułtusk oddając takiego lekarza bardzo dużo stracił, ja też nad tym ubolewam .Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: halina

lekarz Anita Borodzicz

Sonaty 6/430
02-744 Warszawa

Dr Anita Borodzicz jest chirurgiem pracującym w Poradni Chirurgicznej w Pruszkowie. Na zakrzepicę leczę się już kilkadziesiąt lat ale z taką opieką się jeszcze nie spotkałam. Pani Doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania, ponieważ oprócz fachowej wiedzy troszczy się również o swoich pacjentów. Jest osobą niezwykle miłą co w dzisiejszych czasach, w państwowej służbie zdrowia, nie jest zbyt częstym zjawiskiem.
Opinia dodana przez: Krystyna

Jerzy Polański

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Profesorsko- Ordynatorska
00-851 Warszawa

Rewelacyjny fachowiec. URATOWAL MOJEMU Ojcu zdrowie i zycie. Polecam wszystkim. PAN Profesor specjalizuje sie w resekcjach wątroby i taki zabieg mial moj Tata. Nie było żadnych powikłań. Jestesmy wszyscy razem w domu i bardzo jesteśmy wdzięczni
Opinia dodana przez: Sylwek

Leszek Zając

Centrum Medicover - Wołoska
Warszawa

Pan doktor dokonywal duzego zabiegu na mej mamie, mama jest mu gleboko wdzieczna i pelna podziwu dla jego ogromnego talentu, zyczliwosci, precyzji i kompetencji! Skladamy serdeczne podziekowania dla Pana doktora i polecamy wszystkim jako zaslugujacego na najwyzsze uznanie i szacunek! Mama smiga po zyciu jak nowo narodzona:-) DZIEKUJEMY!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Anna Marchocka

Chirurg dziecięcy

Odkryta 36a/137
03-140 Warszawa

Życzliwa, uprzejma i przemiła Pani doktor. Operowała syna w Szpitalu Dziecięcym im. Kopernika. Wytłumaczyła wszystko dokładnie przed i po operacji, interesowała się stanem syna, życzę każdemu aby jeśli dziecko będzie musiało mieć operację aby trafiło na takiego lekarza jak Pani doktor
Opinia dodana przez: Violetta

lekarz Andrzej Zielinski

Chirurg naczyniowy

Dr Szczyt Klinika Chirurgii Plastycznej
Królewicza Jakuba 37
02-956 Warszawa

polecam zdecydowanie i pod każdym względem.

lekarz Ireneusz Ziobrowski

Fleminga Aleksandra 40E
03-176 Warszawa

Wybitny chirurg, wspaniały człowiek i wspaniały gospodarz kliniki. Na początku kwietnia br. Pan doktor Ziobrowski przeprowadził u mojego męża operację usunięcia części jelita w związku z rakiem jelita grubego. Operacja została przeprowadzona w sposób perfekcyjny. Wynik operacji: R0, czyli cała tkanka rakowa wycięta. W przypadku dużego miejscowego zaawansowania, jak niestety miało to miejsce w przypadku mojego męża, na dodatek jak wynika z histopatologii, wcale nieoczywistego (dopiero badanie mikro pokazało rzeczywisty ...
Opinia dodana przez: Bożena

dr n. med. Jan Moczkowski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Bardzo przyjemny i miły. Leczył moja córkę, super podejście do dziecka niepełnosprawnego, z całego serca polecam.

lekarz Robert Niezgoda

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

SP ZOZ Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Księżycowa 5
01-934 Warszawa

Cudowny czlowiek dziekuje Mu za zycie synka ktory w kwietniu skonczyl 5 lat dzieki Temu czlowiekowi.Dziekujemy Filipek razem z mama 💓
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Małgorzata Hulisz-Secomska

Chirurg stomatolog

Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki
ul. Boya-Żeleńskiego 6 lok.82
00-621 Warszawa

Wspaniała Pani Doktor. Profesjonalna i z poczuciem empatii co rzadko zdarza się w dzisiejszuch czasach. Dziękuję, że ją spotkałam.