Lekarze Chirurg naczyniowy Warszawa

Chirurg stomatolog

time for Dentist
Olbrachta 126
Warszawa

Najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia. Do tego specjalista w dziedzinie implantów. Poza tym przesympatyczna osoba. Polecam wszystkim !
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Kamila Murzynowska

Chirurg stomatolog

Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska
ulica Nowy Świat 58 A
00-363 Warszawa

Polecam!!!!!! Naprawdę godny polecenia specjalista, bardzo miłe podejście, cierpliwość, fachowośc i poczucie humoru w tych najgorszych momentach! Bezboleśnie i profesjonalnie.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Paweł Krowiak

Protetyk stomatologiczny, Chirurg stomatolog

Kartezjusza 2 lok.307
01-480 Warszawa

Profesjonalista w każdym calu! Fachowo, kompleksowo i bardzo przyjacielsko. Nie sadziłem ze usunięcie zęba może przebiegać tak gładko i profesjonalnie
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Anna Nielepiec-Jałosińska

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy

Rakietników 25/16
02-495 Warszawa

Z całego serca polecam - miły kontaktowy lekarz z ogromną wiedzą. Bardzo dokładnie zrobione usg.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Krzysztof Sikorski

Poznańska 21 lok. 29
00-685 Warszawa

Super lekarz. Najlepszy na jakiego udało mi się trafić. Bardzo pracowity, a na dodatek wyjątkowo skromny. Pacjent jest dla niego najważniejszy.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Piotr Olender

BORAMED Sp. z o.o
ulica Bora Komorowskiego 21/307
03-982 Warszawa

Bardzo ,bardzo serdecznie pozdrawiam Pana Profesora. Proszę Państwa , właśnie to Pan Profesor razem ze Swoim Tatą uratowali mi życie w 2001 r. w Szpitalu M.S.W. kiedy przywiozła mnie karetka nieprzytomnego do szpitala a czas liczył się w minutach Panowie podjęli błyskawiczni decyzję i po słusznej diagnozie przeprowadzi bardzo poważną operację (ropne zapalenie otrzewnej , wycięcie części jelita grubego i wyprowadzenia jelita na zewnątrz czyli STOMII) Dzisiaj dzięki, wiedzy i ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Natalia Krześniak

Wojciechowskiego 39/121
02-495 Warszawa

Bardzo dobra lekarz - specjalista. Pomogła mi w krytycznej sytuacji związanej z obrzękiem limfatycznym ręki po mastektomii
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Mariusz Gregorczyk

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Mój mąż miał operowaną przez Pana doktora jednocześnie dwie przepukliny brzuszną i pachwinową w szpitalu Lux-med. Fachowo i profesjonalnie. Mąż bardzo szybko wrócił do formy. Polecam serdecznie Pana doktora Gregorczyka tym wszystkim, którzy chcą szybko i profesjonalnie pozbyć się przepukliny.
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Halina Hofman-Stefanek

Chirurg dziecięcy

Wincentego 40/25
03-526 Warszawa

Super podejście do małego pacjęta. Ciepła i miła lekarka.

dr n. med. Tadeusz Witwicki

Dr Witwicki - chirurgia plastyczna
Francuska 42
03-906 Warszawa

W grudniu miałam robioną operacje na odstające uszy w znieczuleniu miejscowym. Podczas operacji panowała bardzo miła atmosfera. Panie które pomagały przy operacji jak i Pan doktor cały czas ze mną rozmawiali i dzięki temu nie stresowałam się tak bardzo. Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona i osobiście polecam dr Witwickiego za profesjonalizm.

lek. stom. Przemysław Warszawa

Chirurg stomatolog, Stomatolog

FALDENT
ul. Derkaczy 57 B
04-969 Warszawa

Lekarz na 6-tkę! ale nie wiem czemu nie ma takiej w rankingu? Świetny specjalista i świetny człowiek, czyli dałabym dwie szóstki, a właściwie sześć szóstek. Wreszcie trafiłam w dobre ręce.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Zbigniew Nowecki

Chirurg onkolog

Klinika onkologiczna
Warszawa

The Professor is the best Dr I have met in Poland. He removed a tumor from my chest. He was excellent. Precise, calming, caring but most of all a true healer who goes 100% plus for his patients. No other dr or group of drs compare to this man. A true gift to medicine.
Opinia dodana przez: John Lazi

Paweł Wojtyński

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

Warszawa

Pan Dr Paweł Wojtyński to specjalista najwyższej klasy. Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta pozwala czuć się osobie potrzebującej jego pomocy bardzo bezpiecznie. Jego niekwestionowana wiedza, zaangażowanie i empatia dla drugiej osoby budzi ogromny szacunek. To wspaniały i bardzo skromny człowiek. Jestem wdzięczna losowi za to, że trafiłam w ręce tego lekarza ponieważ nadal ma to bezpośredni wpływ na jakość mojego życia.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Jarosław Dubicki

Atutowa 9 (Tarchomin) lok. 3
Warszawa

O doktorze mówią Złota Rączka.Ta opinia chyba wystarczy.Po usuniętych brodawkach nie mam nawet śladu.

dr n. med. Marek Molski

Marszałkowska 84/92
01-514 Warszawa

Dr Marek Molski podjął się trudnego i ryzykownego leczenia przewlekłego owrzodzenia i zakażenia kości, z którym przez 17 lat nie poradzili sobie inni lekarze. Byłam leczona w ramach usług NFZ na oddziale ortopedycznym w Otwocku. Dzięki dr Molskiemu uniknęłam amputacji i noga jest wyleczona. Polecam go z całym przekonaniem.
Opinia dodana przez: Dominika Ferens

lek. dent. Tomasz Chyb

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ul. Uniwersytecka 1
02-036 Warszawa

Pan Tomasz to wspaniały Lekarz ,pełen empatii z profesjonalnym podejściem. Moim zdaniem to perfekcjonista .
Opinia dodana przez: Sylwester

dr n. med. Dariusz Wąsowski

Torakochirurg, Chirurg ogólny

Centrm Onkologii-Instytut
W.K. Rendgena 5
02-781 Warszawa

Żeby wszyscy ludzie byli tacy uprzejmi i życzliwi jak ten Pan doktor polecam tego człowieka zarówno młodym pacjentom jak i starszym ludziom dziękuję jeszcze raz Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Kinga Kowalczyk

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Instytut Reumatologii - Klinika Rehabilitacji
al. Dzieci Polskich 20 (Somed)
04-736 Warszawa

Najlepszy specjalista do jakiego mogliśmy trafic,pani doktor operowala synka ze spodziectwem.Bardzo profesjonalna osoba,przemiła, sympatyczna,jak zresztą wszyscy na oddziale urologii w CZD.Dziekujemy

dr Elżbieta Zawadzka

Chirurg dziecięcy

szpital Bielański
Warszawa

Do Pani Doktor Zawadzkiej trafiłem ze swoim synkiem, którego czekała operacja. Już wcześniej, w trakcie wizyt kontrolnych (zanim jeszcze decyzja o operacji była podjęta) byłem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Doktor i jej kompleksowego podejścia do pacjenta. Bardzo spodobała mi się też jej bezpośredniość: Pani Doktor ma świetny sposób bycia, nie owija niczego w bawełnę i wali prosto z mostu w bardzo sympatyczny sposób (choć jeśli ktoś jest roztrzęsioną mimozą, niech ...

lek. med. Alberto Puerto Cardozo

Chirurg onkolog, Proktolog

Instytut Onkologii im. M.Skłodowskiej Curie
Wawelska
Warszawa

Lekarz godny polecenia, uprzejmy, sympatyczny kompetentny przy tym i bardzo skromny. Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Eliza