Lekarze Chirurg naczyniowy Warszawa

Chirurg stomatolog

Dental Art Studio
Magazynowa 11/3
02-652 Warszawa

Jestem bardzo zadowolony, pełen profesionalizm. Pani doktor fachowo wytłumaczyła i profesjonalnie wykonała zabieg.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lekarz Gustaw Baranowski

lekarz Gustaw Baranowski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Dent-a-Medical S.A. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Duchnicka 3
01-796 Warszawa

Świetny chirurg, który dokonał niemożliwego! Moja ósemka to był istny cud natury, którego usunięcia nie chciał podjąć się inny chirurg. Korzeń był tak wygięty, że praktycznie uniemożliwiał ekstrakcję. Po wizycie u dr Baranowskiego w Klinice Formmed okazało się, że jednak da się to zrobić! Pan dr jest aniołem, spokojnym głosem mówi co robi, a przede wszystkim wie co robi! Bezboleśnie i skutecznie usunął ósemkę i wszystko odbyło się bez problemu. ...
Opinia dodana przez: MagdaB

dr n. med. Włodzimierz Piwowar

Chirurg dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Wspaniały człowiek, profesjonalista jako lekarz i cudowny ciepły człowiek. Dziękujemy Panie Doktorze
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg plastyczny
                                       dr Janusz Greese Łyko

dr Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny

CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4
00-019 Warszawa

O zmniejszeniu piersi myślałam już od wielu lat, ale decyzję podjęłam teraz. Jednocześnie pojawiły się wskazania zdrowotne, moje 70J dawało mi nieźle w kość.Objawy, które się nasiliły spowodowały, że uznałam iż jest to odpowiedni czas. Do Pana Doktora Janusza Greese trafiłam po kilku wcześniejszych wizytach u innych lekarzy i po pierwszym z NIm spotkaniu wiedziałam, że to jest Lekarz, którego szukałam. Ponieważ do zabiegu przygotowałam się i podjęłam decyzję mając ...
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       lekarz Marek Janisz

lekarz Marek Janisz

Chirurg ogólny, USG

Diagnostyka I Leczenie Chorób Piersi. USG Piersi
ul. Grójecka 194
00-761 Warszawa

Odwiedzam Pana Doktora od kilku lat. Szczerze polecam. Jest profesjonalny, punktualny, tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i cierpliwie odpowiada na pytania. Bardzo ciepły i przyjazny człowiek. Usunął mi zmiany w piersi kilka lat temu, od tej pory systematycznie bada mnie i jestem spokojna o zdrowie. Jego klinika jest na najwyższym poziomie. Personel nawet przypomina telefonicznie o kolejnym terminie wizyt kontrolnych. Ceny są przystępne. Polecam dla profilaktyki albo leczenia.
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Adam Zieliński

dr n. med. Adam Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

Kolejny bardzo dobry lekarz, na którego udało mi się trafić w Warszawie. Podobnie jak inni polecam jego wiedzę i fachowe rozwiązania, a także zwyczajne ludzkie ciepło.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Nelson Aponte Navas

Chirurg ogólny, Urolog

Centrum Medicover Puławska
Puławska 278
02-819 Warszawa

Jestem po pierwszej wizycie u dr.Nelsona w dniu dzisiejszym i na prawdę polecam osobom nieśmiałym i skrępowanym. Wizyta w pogodnej i pełnej zrozumienia atmosferze. Wiele moich wątpliwości zostało wyjaśnionych. Badanie wykonane z pełnym profesjonalizmem, Pan doktor ujmująco przyjaźnie nastawiony do pacjenta, wprowadza nadzieję rozwiązania wszelkich dolegliwości zdrowotnych. Diagnoza oparta o moje wcześniejsze badania daje pewność pacjentowi na całkowite poprawienie komfortu życia. Polecam kontakt z dr Nelsonem, sympatycznym i doświadczonym urologiem. ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. stom. Agnieszka Jaworska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Interdental AT Agnieszka Jaworska
ul. Reymonta 34 m 18
01-842 Warszawa

Z wyznaniem grzechu wyznam że kiedyś chodziłem ja moja cała rodzina do innego dentysty, lecz gdy miałem bardzo poważny problem z wrastającą, krzywo rosnącą ósemką ( tzw przekleństwo dentystów ) oraz leczeniem kanałowym szóstki Pani Doktor wytłumaczyła mi wszystko co będzie robiła, krok po kroku, natychmiast idealnie mnie znieczuliła, a samo leczenie to czysta przyjemność, bardziej skupiłem się na ciepłej rozmowie niczym z wieloletnią przyjaciółką, wszelkie problemy z zębami usunięte ...
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg plastyczny
                                       lekarz Artur Broma

lekarz Artur Broma

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

METAMORFOSIS - Chirurgia Jednego Dnia
Gawińskiego 11
00-070 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu powiększania piersi u Pana Doktora. Doktor podjął się naprawy po poprzednim nieudanym zabiegu. To była skąplikowana operacja i bałam się co do efektów, po poprzednim zabiegu, który był nieudany i przez rok przeżywałam koszmar. Piersi wyglądały fatalnie. W sumie przeszlam 3 operacje w poprzedniej klinice w Białymstoku, a Doktor sprawił ze dziś czuję się wspaniale, a moje piersi są piękne. Doktor Artur Broma wzbudził ...
Opinia dodana przez: Pacjentka z Białegostoku
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Protetyk
                                       lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

Protetyk, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny UŚMIECH ZDROWIA
Łowicka 23
02-502 Warszawa

Nie muszę sie długo zastanawiać, 5/5 pod każdym możliwym względem :) Wizyta bardzo konkretna, dr odpowiedział na wszystkie moje pytania i upewnił się, że plan leczenia jest dla mnie jasny. Bardzo szanuję takie podejście do pacjenta!
Opinia dodana przez: Patryk
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Agnieszka Miszkurka

lek. dent. Agnieszka Miszkurka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 1, lok. U9
01-887 Warszawa

Pani stomatolog z dobrym podejściem do dzieci. Drugi rok przychodzę z synem (teraz 9lat) i każda wizyta zakończona była uśmiechem zamiast płaczem. Dr. Miszkurka potrafi w taki sposób opowiadać o zębach i ich leczeniu, że nawet dziecko słucha z zaciekawieniem i potem łatwiej znosi ewentualny zabieg. 2 wypełnienia założone przez P. Doktor trzymają się bez problemów i są niemal niewidoczne
Opinia dodana przez: Patrycja

Maciej Bękarski

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

Bardzo dobry fachowiec, a oprócz tego spokojny, miły i cierpliwy człowiek. Miałam wycinany woreczek żółciowy i przepuklinę w szpitalu Bródnowskim, wszystko wykonane wzorowo. Pan Doktor wykazywał zainteresowanie moim przypadkiem, informował mnie o wszystkim na każdym etapie mojego leczenia. Czułam, ze jestem w „dobrych rękach”. Wszystkim pacjentom życzę takiej opieki, a Pana Doktora serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Magdalena Potembska-Eberhardt

lek. med. Magdalena Potembska-Eberhardt

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Diagnostyki Medycznej "Tarchomed"
Myśliborska 91 A
03-185 Warszawa

Byłam dzisiaj na wizycie u Pani Doktor, jestem zauroczona. Tak jestem Panią Doktor zauroczona. Podejście do pacjenta super. Na takich lekarzy czekamy. Pani Doktor DZIĘKUJĘ do zobaczenia w maju 2019 r.
Opinia dodana przez: Weronika
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Protetyk
                                       dr Paweł Fudalej

dr Paweł Fudalej

Protetyk, Stomatolog

Centrum Stomatologiczne
Słowackiego 25/2
01-592 Warszawa

Czy ktokolwiek lubi w ogóle chodzić do stomatologa?! Nie wydaje mi się. Sprawa jednak się zmienia, kiedy jesteś w rękach profesjonalistów. Dlaczego polecam gabinet Pana Doktora? Bo to miejsce napawa mnie zawsze optymizmem - przed każdą wizytą! Najprawdopodobniej wpływa na to przyjazna atmosfera, obsługa na najwyższym poziomie oraz "bezbólowe" wizyty. W Warszawie jest wiele dentystów. Trafić na NAJLEPSZEGO to COŚ. Ja wybierając Doktora Pawła trafiłam i szczerze polecam wszystkim jeszcze ...
Opinia dodana przez: Julkaa

lekarz Marek Stawniak

Chirurg ogólny, Ortopeda

Rehasport Clinic
al. Rzeczypospolitej 5 (Szpital Medicover)
Warszawa

Doskonały lekarz. Od wielu lat leczy mojego tatę (a nie jest on łatwym pacjentem):) Z ogromną cierpliwością i życzliwością podchodzi do pacjenta. Wszystko szczegółowo tłumaczy. Jego diagnozy są zawsze trafione, a leczenie skuteczne. Zarówno podejście jak i sposób leczenia jest holistyczny. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Maciej Kisiel

Chirurg naczyniowy

damiana
Warszawa

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem maksymalną dla mnie wiedzę medyczną. Teraz rozumiem w czym jest problem i wiem co mogę zrobić. Lekarz konkretny i bardzo sympatyczny. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Ireneusz

lek. med. Maria Niemirowicz-Szczytt

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Pani doktor zdobywała doświadczenie medyczne w rym chirurga w szpitalu Bielańskim w Warszawie, często w wymagających okolicznościach. Poznałem Panią doktor wiele lat temu i dziś cenię Ją za wewnętrzny spokój, rzetelność, nie uleganie wpływom, lecz sukcesywnej nauce i zdobywanym doświadczeniom. Pan dr Maria jest osobą wrażliwą wsłuchujący się w pacjenta i umiejącą wytłumaczyć co i jak. Pozdrawiam i polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Mariusz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Protetyk stomatologiczny
                                       lek. dent. Maria Stenka

lek. dent. Maria Stenka

Protetyk stomatologiczny, Implantolog

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Warszawa

Witam bardzo polecam pania dr jest po prostu super jako specjalista usuwala mi osemke i pozniej robila implant wszystko bylo super nic nie bolalo rozladowala moj stres przez zarty bylo super pozniej tez nic mnie nie bolalo ,jak przyszedlem zestresowany zaproponowala mi gaz rozweselajacy ale nie bylo takiej potrzeby :) Krys
Opinia dodana przez: krzysztof

dr n. med. Marcin Tchórzewski

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Każdemu polecam żeby ma swojej drodze spotkał takiego człowieka , lekarza Empatyczny kompetentny, przemiły człowiek jest świetny w swoim fachu.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Marek Trzaskowski

BUD-GAZ Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sp.zo.o.
Kasprzaka 25
01-224 Warszawa

Polecam dr Trzaskowskiego. Bardzo konkretny. Zabieg wykonany super profesjonalnie (usunięcie znamienia na skroni). Nie ma żadnego śladu.
Opinia dodana przez: pacjent