Lekarze Chirurg ogólny Wrocław

lek. med. Przemysław Otlewski

Chirurg ogólny, Urolog

Prywatny Gabinet Urologiczny we Wrocławiu
Aleja Wiązowa 7
53-127 Wrocław

Pan doktor dokładnie słucha i wyjaśnia gdzie leży problem i jak można go pokonać. Bardzo dobry lekarz z powołania. Polecam bardzo wszystkim.

dr n. med. Adam Domanasiewicz

Angelus Silesius Centrum Medyczne
Plac. ks. Stanisława Staszica 10 B
50-221 Wrocław

Cudowny Lekarz z podejsciem prawdziwego Specjalisty w swojej dziedzinie.Jestem dozgonnie wdzięczna za uratowanie mojej córce dłoni .Pan Doktor Adam Domanasiewicz czyni Cuda ,Jest Światowej Skali Specjalistą .Dziekuje serdecznie że trafilam w tak Cudowne Ręce .Z całego serca .
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Aleksander Biały

lek. med. Aleksander Biały

Chirurg ogólny, Urolog

Szpital i Prywatna Przychodnia Lekarska dr Stefan Skrocki
Grunwaldzka 69
50-357 Wrocław

W grudniu 2019 dowiedziałem się o mojej chorobie, a już na początku stycznia Pan doktor wiedząc, że liczy się każdy dzień podjął się niełatwej operacji usunięcia nerki, co było priorytetem dla dalszego leczenia. Z kartą DILO poszukując terminu takiej operacji to ,w najlepszym wypadku, oczekiwanie ok. 4 miesiące i to z wielkim znakiem zapytania czy mnie zakwalifikują do niej. Dziękowałem losowi, że spotkałem właśnie jego bezinteresownego i tak pomocnego. Jestem ...
Opinia dodana przez: Zygmunt

Maciej Ławiński

Chirurg stomatolog

Piastowska 55 / 5
Wrocław

Potwierdzam PEŁEN PROFESJONALIZM Pana Doktora Macieja Ławińskiego. W zrozumiały sposób opisał problem i natychmiast, bezboleśnie udzielił fachowej pomocy. Doskonały chirurg któremu ufam, a ze wsparciem Jego asystentki Pani Ani wizyta w gabinecie stomatologicznym staje się bezstresowa. ZDECYDOWANIE POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Ilona Ka

lekarz Czesław Kalinowski

Ortopeda, Traumatolog

Mediconcept
Krzycka 94
Wrocław

Fantastyczny specjalista, godny polecenia z ludzkim podejściem do pacjenta,oby takich lekarzy było więcej

lekarz Dariusz Houdail

Jelenia 8 / 19
Wrocław

Niespotykana dzisiaj życzliwość i kompetencja. Znakomity lekarz. Gorąco polecam. Jego podejście do pacjenta, stosunek do chorego człowieka dał mi nadzieję, że są prawdziwi lekarze.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Jacek Umiński

płk. Becka 10
Wrocław

Miałem dzisiaj wykonaną gastroskopię i kolonoskopię przez doktora Umińskiego. Życzliwie z właściwym podejściem do pacjenta. Tak to powinno wyglądać wszędzie. Polecam
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Grzegorz Markowicz

Ortopeda, Chirurg ogólny

Poradnia Stomatologiczna "PORANNA"
Poranna 31A
53-026 Wrocław

Pan Markowicz wydaje mi się bardzo odpowiedni jeśli ktos szuka doświadczonego specjalisty od medycyny estetycznej w dodatku takiego, którego wiedza jest poświadczona certyfikatami. Bazując na wlasnym doświadczeniu szczerze go polecam.
Opinia dodana przez: stonka

prof. dr hab. n. med. Zdzisław Paździoch

Chirurg plastyczny, Ginekolog położnik

T.Marciniak
wejherowska 145/15
55-435 Wrocław

Cudowne połączenie niespotykanych na codzień kompetencji - polecam

Małgorzata Baziuk

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ESDENT NZOZ
Pomarańczowa 8
54-058 Wrocław

Świetnie wyposażony gabinet. Bardzo dokładnie przeprowadzone wyrywanie pokruszonego zęba trzonowego. Bez Roentgena i mikroskopu w zębodole byłoby to bez szans. Zagoiło się szybko i bez komplikacji. Dziękuję !

Wiesław Tupikowski

Chirurg onkolog

onkologia
Wrocław

Pan doktor bardzo sprawnie i szybko załatwił igłową biopsję i od razu skierował do odpowiedniego oddziału. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Piotr Czopnik

I Klinika Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej
M. Skłodoskiej-Curie 66
Wrocław

Bardzo kompetentny lekarz. Uratował życie mojemu mężowi. Uprzejmy i troskliwy o swoich pacjentów. Wytłumaczył nam cały przebieg leczenia.

lekarz Janusz Gnus

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital Wrocław
Kamieńskiego 73a
51-124 Wrocław

Kompetentny, uprzejmy, ogromny szacunek do pacjenta. Profesjonalista w swojej dziedzinie. Operacja naczyń w stanie poważnym - diagnoza i prowadzenie pozabiegowe a najwyższym poziomie.

lekarz Janusz Ćmikiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Śniadeckich 30 / 1
Wrocław

Lekarz idealny, dużo czasu poświęca małemu pacjentowi. Wszystko jasno tłumaczy. Ma podejście do dzieci. Zawsze odbiera telefony. Przeprowadził zabieg u mojego synka, dzięki temu jest już zdrowy. Polecam
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Karolina Kondratyk

Klinika Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia
Marii Curie-Skłodowskiej 50/52
50-369 Wrocław

Bardzo miła lekarka, broni się niebywałym podejściem do pacjenta, kompetencją i cierpliwością, pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Magdalena Świąder-Ziętara

Chirurg stomatolog, Protetyk

Centrum Skrzat
Rumiankowa 55 / 2C
54-512 Wrocław

Od czsu kiedy zdecydowałem się leczyć zęby u p. doktor, skończyły się moje z nimi problemy. Najpierw kompleksowe leczenie, a teraz przeglądy raz w roku i ew. drobne zabiegi. Pani Doktor jst wyjątkowa, ma niesamowite umiejętności i jeszcze coś co czyni że leczenie jest nadwyraz skuteczne.

dr n. med. Krzysztof Pakulski

Chirurg szczękowo twarzowy, Laryngolog

Klinika stomatologiczna Dent Innovation
Ołtaszyńska 92C/4
53-034 Wrocław

W 2021 roku operacyjne usunięcie ósemki. Po zabiegu sparaliżowane, tak jakby trzymało dalej znieczulenie. Polecone u doktora płatne lasery nic nie pomogły. Zostałam pozostawiona sama sobie. Lekarz powiedział, że to się zdarza i minie. Upłynęło już 2,5 roku a ból narasta i paraliż nie minął :(

Grażyna Mróz

Chirurg stomatolog

Nowodworska 53B
Wrocław

I would like to share my experience from a visit at dentist, dr Grażyna Mróz that works in LuxMed at pl. Dominikański 3, Wrocław. I visited her after I had received a recommendation from another LuxMed dentist at ul. Legnicka, two weeks earlier. When I went into her room, the doctor asked me which tooth I had the problem with. I answered honestly, I couldn't remember if it was left ...

lekarz Cezary Czekalski

Ośrodek Profilaktyki i Lecznictwa Wojnów Sp z o.o.
ulica Strachocińska 83
51-511 Wrocław

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i bardzo miła osobowość. Z CAŁEGO SERCA POLECAM!
Opinia dodana przez: MAREK

dr n. med. Waldemar Balcerzak

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

NAJLEPSZY LEKARZ NA ŚWIECIE!!!!DO TEGO DOBRY ,SERDECZNY CZŁOWIEK!!!! MISTRZ W USUWANIU TARCZYCY!!!!! Nie spotkałam nawet w opowieściach lekarza,który zainteresował się dlaczego pacjenta nie ma na oddziale a miał być...który operował tak długo ,aż był pewien,że nic nie zostało...który przyjechał o 21.30 ,bo coś się działo niepokojącego po operacji...Przyjechał do mnie!Dodam tylko ,że widział mnie przed tym wszystkim jeden raz kiedy przyszłam z paskudną diagnozą! DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE!
Opinia dodana przez: monika