Lekarze Chirurg onkolog Gdańsk

lek. med. Przemysław Konczalski

lek. med. Przemysław Konczalski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

Wspaniały i empatyczny, bardzo dokładny. Troszczy się o pacjenta. Dziękuję. Najlepszy na świecie. Przyjmuje też w pięknym miejscu Garden Clinic w Gdansku więc wszystko idealnie.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Maciej Śledziński

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18
80-214 Gdańsk

Bardzo dziekuję Panu Doktorowi za operację i za zainteresiwanie i opiekę po operacji. Bardzo dobry lekarz. Lekarz z powołania. Wszystko dobrze wyjaśni, wytłumaczy, bez pośpiechu, bez stresu, uśmiechnięty i pomocny. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Anna Munder

lekarz Grzegorz Szreder

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

wybitnie uzdolniony manualnie . Operował męża i syna. bardzo miły i komunikatywny. serdecznie polecam

lekarz Mariusz Pona

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz kompetentny wybitny specjalista otwarty trafne diagnozy . Leczył moje córki i zawsze w pełni zadowolenie oraz skutecznie pomagał jako pediatra i chirurg
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Adam Zedler

ul. Stanisława Wyspiańskiego 9
80-432 Gdańsk

Najlepszy lekarz na świecie. Miły, cierpliwy, ciepły i przede wszystkim wybitny fachowiec. Tłumaczy i uspokaja.
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Gabriela Rak-Kundzicz

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Dziekuję i polecam!!!Super podejscie do pacjenta ,szybko i delikatnie.100% zadowolenia...............
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Dariusz Sokołowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ul. Elewów 12/9
80-298 Gdańsk

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU
Opinia dodana przez: wkurzona

lekarz Marian Cimaszewski

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Gdańsk

Rewelacja, polecam wszystkim!Oby było wśród lekarzy więcej takich wspaniałych i oddanych pacjentom lekarzy.

lek. stom. Agata Wilska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

ul. Podwale Staromiejskie 106
80-844 Gdańsk

Wspaniała Pani doktor zajmująca się chirurgią stomatologiczną! Byłam u Niej 2 razy z potrzebą ekstrakcji zębów. Ma konkretne podejście do swojego fachu. Wyrywa dokładnie, szybko i bezboleśnie (posiada elektroniczne urządzenie do znieczulania) - zabieg jest na tyle dobrze robiony, że nie trzeba po nim stosować antybiotyku. Po zabiegu zawsze jest możliwość bezpłatnego przyjścia na obejrzenie i zmianę opatrunku. Nie zawyża kosztów leczenia. Gorąco polecam! :)
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Tomasz Podczarski

Przychodnia "Kilińskiego"
ul. Kilińskiego 34
80-452 Gdańsk

Polecam Dr. Podczarskiego nie to co dr .Kwiatkowski.Warto sie do dr Podczarskiego rejestrowac bo bardzo dobry lekarz
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Grzegorz Michalski

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Najlepszy chirurg jakiego w życiu spotkałam.To dzięki niemu moje dziecko uniknęło kolejnej operacji a co za tym idzie zbędnego cierpienia.Wyleczył córce nawracającą przetokę metodą o której o dziwo żaden z Gdańskich specjalistów nawet nie wspomniał.Udzielił tak precyzyjnej i fachowej porady,że takich informacji nie otrzymałam od wszystkich lekarzy razem wziętych u jakich leczyliśmy się do tej pory.Zawsze uśmiechnięty,wesoły.Gdyby nie on nasze "piekło" ciągnęło by się pewnie w nieskończoność.Dla mnie ten człowiek ...

lekarz Maciej Murawski

Chirurg dziecięcy

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Wspaniały człowiek, anioł na ziemi. Od pierwszego kontaktu, rozmowy, ujął mnie swoim podejściem do pacjenta. Cierpliwy i wyrozumiały. Zaangażowany w dobro pacjenta i dążący do powrotu do zdrowia. Komunikatywny, wzbudzający ogromne zaufanie. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście, nie byłoby chorych dzieci. Serdecznie dziękujemy Panie doktorze za pomoc, oddanie i powrót do zdrowia córki, życzymy wszystkiego najlepszego. Krzysztofa Reszczyńska
Opinia dodana przez: Krzysztofa i córka Daria

lekarz Piotr Rumianowski

Chirurg naczyniowy

Wileńska 44 (Swissmed)
Gdańsk

Zdecydowanie godny polecenia. Kompetentny i rzeczowy. Potrafi jasno i zrozumiale rozmawiać o chorobie. W dzisiejszych czasach to jest wzór lekarza. Innym i tym młodszym i tym starszym, i wiekiem i praktyką polecam nawet ponowny staż u Tak Wspaniałego Lekarza i Człowieka.
Opinia dodana przez: Jan

Piotr Jarecki

Gdańsk

jestem bardzo nieufny w stosunku do lekarzy,jednak po 1ej wizycie bardzo przypadl mi do gustu.wszystko jeszcze przedemna ,lecz pierwsze spotkanie z dr.Jareckim pozwolilo mi utwierdzic sie w przekonaniu,ze chyba bedzie to ten lekarz,ktorego od dawna szukalem.w pelni popieram wszystkie pozytywne opinie ,zas gdyby ktos ocenil w sposob negatywny tego lekarza to nigdy nie dal bym temu wiary .zaznaczam ,ze jest to moja opinia po 1 ej wizycie i nie wierze,ze ...

dr Janusz Wojtacki

Onkolog

Kliniki i Laboratoria Medyczne INVICTA
Podwale Grodzkie 2
80-895 Gdańsk

Dr -a Janusza cechuje cieplo i dobroc wyczuwalna juz przy pierwszym kontakcie.Nigdy nie zaluje swego czasu na rozmowe z pacjentem lub ,rodzina pacjenta .Z olbrzymia cierpliwoscia odpowiada na pytania . Wielkie szczescie to spotkanie w przypadku ciezkiej choroby dr Janusza. Niech Go nie zniszczy machina biurokracji, zawisci ktora wszedzie panuje (nawet zaczyna wlazic do hospicjum). Trzymaj sie Doktorze wybranej drogi!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: krystyna

dr hab. n. med. Stanisław Mazurkiewicz

Ortopeda, Traumatolog

Bohaterów Getta Warszawskiego 13 lok. 2
80-230 Gdańsk

Wspaniały specjalista. Uratował moje kolano zalecając ćwiczenia izometryczne. POzdrawiam i polecam Zbyszko

dr Karolina Mazurkiewicz

Kryspin Dent
Gdańsk

W zeszłym tygodniu doktor Mazurkiewicz usunęła mi ósemkę, zabieg wydaje się prosty bo co to za trudność wyrwać zęba ale jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. Pani Karolina zrobiła to tak delikatnie i fachowo że opuchlizna po zabiegu była znikoma, jeszcze nikt nigdy tak delikatnie nie usunął mi zęba. Wydaje się że to nic ale pół roku temu też usuwałem ósemkę u innego gdańskiego chirurga, z grzeczności tylko nie napiszę ...
Opinia dodana przez: Grzesiek

dr n. med. Grzegorz Halena

Chirurg naczyniowy

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Jestem pod wrażeniem wiedzy i umiejętności Pana doktora.Dziękuję za życzliwość i wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania dotyczące dalszego postępowania po zabiegu.

lekarz Andrzej Gołębiewski

Chirurg dziecięcy

Partyzantów 49b
Gdańsk

Bardzo dobry lekarz,profesjonalne podejście do pacjenta i swojej pracy.Najważniejsze że pomógł mojemu synkowy.Polecam
Opinia dodana przez: Żanetta

lekarz Tomasz Wandzilak

Clinica Vitae
Konrada Guderskiego 72/3
80-180 Gdańsk

Najlepszy na świecie, zabieg bez kompikacji, a łatwo nie było. Polecam bardzo tego lekarza, naprawdę jest wybitnym klinicystą.
Opinia dodana przez: Natalia