Lekarze Chirurg onkolog

lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Dental-Care Sp.j. Agnieszka Nieścieronek
ul. PCK 4 (obok Urzędu Skarbowego)
Żywiec

Od jakiegoś czasu leczę się w Dental-Care i jestem bardzo zadowolona. Pani Agnieszka to był trzeci stomatolog, do którego trafiłam. Miałam problemy z jednym z zębów – rozwinięty stan zapalny, ból nie do wytrzymania. Ale nie to było najgorsze. Lekarze, z którymi konsultowałam się wcześniej chcieli usunąć zęba twierdząc, że próchnica jest zbyt zaawansowana a szanse na powodzenie leczenia niewielkie. Z racji, że w pracy mam kontakt z klientem, nie ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Magdalena Belka

Centrum Medyczne Wilno
Ponarska 11
03-890 Warszawa

Pani Doktor kompetentna,przemiła,bardzo zainteresowana pacjentem zarówno przed jak i po zabiegu,na dodatek miesiąc po zabiegu blizna prawie niewidoczna w bardzo widocznym miejscu.Dziekuję,podziwiam i polecam, wdzięczny pacjent Tomasz Burkacki
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Piotr Florczuk-Dąbek

dr n. med. Piotr Florczuk-Dąbek

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48
02-541 Warszawa

Świetny lekarz na izbie przyjęć Medicover. Dokładna diagnoza i zlecone szczegółowe badania. Świetne podejście do pacjenta. Przy podejrzeniu zapalenia wyrostka od razu przeprowadził badania potrzebne do tomografii.
Opinia dodana przez: Przemysław
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       lekarz Marcin Malka

lekarz Marcin Malka

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48
02-541 Warszawa

Bardzo kompetentny facet. Człowiek, który ma wiedzę i pojęcie. Specjalizuje się w leczeniu stopy cukrzycowej i zna sie na tym. Nie traktuje pacjentów przedmiotowo, bardzo przejmujący. Polecam, bo wie o czym mówi, jest zorientowany w lekach, opatrunkach i innych nowinkach w leczeniu ran. Tomek Leśnik
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Amir Jahromi Kloss

lek. dent. Amir Jahromi Kloss

Chirurg stomatolog, Stomatolog

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Pan doktor zrobił mi 5 zębów,zdjęcie panoramiczne, piaskowanie, ściągnął kamień a teraz robi koronę. Wszystkie wizyty były tak samo dobre a nawet bardzo dobre. Po zakończeniu leczenia objaśnia wszystko co robił na podstawie zdjęć zęba z kamery. Przedstawia dalszy plan działania i możliwe alternatywy. Bardzo polecam jego profesjonalne podejście i skuteczność. Generalnie moim zdaniem gabinet w ogóle wygrywa na wielu polach, estetyki, czystości, profesjonalnego sprzętu. Z dzieckiem chodzimy do Pani ...
Opinia dodana przez: Beata

lek. med. Bartłomiej Zoń

Chirurg plastyczny

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

6 miesięcy temu odbyła się moja operacja plastyki brzucha (dokładnie było to zszycie mięśni prostych brzucha, zaopatrzenie przepukliny pępkowej, plastyka powłok brzucha, wszycie pępka w nowym miejscu oraz liposukcja boków). Efekty zabiegu są świetne, wszystko wygląda bardzo dobrze. Mam płaski brzuch i równą, symetryczną bliznę. Bardzo dobry kontakt mailowy po operacji, gdy miałam jakieś wątpliwości dotyczące zaopatrzenia rany, wystarczyło napisać, a p. doktor udzielał wyczerpującej odpowiedzi. Specjalista godny zaufania. Wysoka ...
Opinia dodana przez: AgnieszkaS

Wojciech Gotlibowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Wspaniały młody człowiek, wspaniały młody lekarz . Szybka reakcja w kierunku wyleczenia. Powyższa punktacja wskazuje jego oddanie dla pacjenta. Godny polecenia. AH/AH

lekarz Maciej Maniak

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Świetny lekarz w mojej opinii jak również w opinii innych pacjentów z ktorymi mual okazje porozmawiać . Kompetentny do tego mily i z dużym poczuciem humory. Polecam
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Tatiana Boryczko

Chirurg ogólny, Ginekolog

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

Polecam Panią doktor z całego serca. Miałam wielki problem z mieśniakami i polipami. Dwóch lekarzy wypisali mi skierowanie na usunięcie macicy. Dzień przed wykonaniem zabiegu miałam jeszcze w szpitalu konsultacje z Panią doktor, która mi doradziła metodę leczenia o której żaden wcześniejszy lekarz nie wspomniał. Dzięki Pani doktor mam teraz synka ;)
Opinia dodana przez: Edyta
{'id': 43970, 'name': u'Ca\u0142a Polska'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Sławomir Pietuszko

dr n. med. Sławomir Pietuszko

Medical Hair
Cała Polska

Bardzo dobry specjalista. Przeszczepione włosy rosną i wyglądają naturalnie. Doktor idealnie pokrył moją łysinę. Wyglądam przez to teraz młodziej. Polecam!
Opinia dodana przez: Wacław
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg dziecięcy
                                       lek. med. Zbigniew Surowiec

lek. med. Zbigniew Surowiec

Chirurg dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Wspaniały lekarz. w pazdzierniku 2010 roku operował moją córkę która urodziła sie z rozszczepem podniebienia. Doktor Surowiec to lekarz pełną gębą, miły, kontaktowy, zawsze pomocny w tak trudnych chwilach. W tej chwili Podniebienie mojej córki nie rózni sie niczym od innych dzieci, nie ma zadnych problemów z wymową. Wraz z zona jestesmy mu bardzo wdzięczni.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg naczyniowy
                                       lekarz Amro Alsharabi

lekarz Amro Alsharabi

Chirurg naczyniowy

BoraClinic Centrum Medyczne
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 37
03-982 Warszawa

Jestem niezmiernie zadowolona z mojej wizyty u Dr Amro Alsharabi. Chirurg nie tylko okazał się być doskonałym fachowcem, ale również był niezwykle życzliwy i cierpliwy, wyjaśniając każdy etap mojego leczenia w sposób, który był zrozumiały dla mnie. Jego profesjonalizm i empatia sprawiły, iż czułam się komfortowo i pewnie przez cały proces. Gorąco polecam tego chirurga każdemu, kto szuka wysokiej jakości opieki medycznej.
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Stomatolog
                                       lek. dent. Michał Dziunko

lek. dent. Michał Dziunko

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Gdańsk

Świetny stomatolog, rzeczowy i konkretny. Doradzi najlepszą metodę leczenia. Wyjątkowo dobry kontakt z przychodnią w celu umawiania wizyt - zarówno telefoniczny jak i mailowy.
Opinia dodana przez: anna

lek. med. Witold Zwolski

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

Polecam badania USG. Można zapisać się telefonicznie. Telefon: 817234210 Wykonywane są badania USG jamy brzusznej, tarczycy, piersi, moszny, prostaty
Opinia dodana przez: Aur

lekarz Marta Matejak-Górska

Grapa Medica Sp. z o. o.
Al. Wojska Polskiego 4
05-520 Konstancin-Jeziorna

Pani Doktor przeprowadziła u mnie dość skomplikowaną operację trzustki jest osobą o ogromnej wiedzy medycznej ,przesympatycznym ,empatycznym i konkretnym człowiekiem .Czy jeszcze raz poddałbym się zabiegowi tak fachowemu lekarzowi mówię TAK.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Fabian Urban

Chirurg plastyczny

Beauty Group
Wojciechowskiego 7
71-476 Szczecin

Mialam operacje powiekszenia piersi u Dr Fabiana Urbana. Dr Urban zaproponowal implanty okragle, Ja sie uparlam na anatomiczne. Dr Urban po operacji przyznal mi racje, bo efekt jest fantastyczny. Z implantami anatomicznymi piersi wygladaja bardzo naturalnie, nikt by nie pomyslal, ze to implanty. Implanty Mentor High Profile 300 ml. Rozmiar wyjsciowy - male B, rezultat - male E. Operacja z umieszczeniem implantow anatomicznych jest trudniejsza niz z implantami okraglymi i ...
Opinia dodana przez: Magdalena L

lekarz Maciej Józefowicz

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny estetycznej

Beauty Group
Wojciechowskiego 7
71-476 Szczecin

Fachowy Wyważony Rzetelny ********************************************************************************
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Anna Zub-Pokrowiecka

Gersona 10/24
30-818 Kraków

Wspaniały człowiek i lekarz!Gorąco polecam.Doświadczona, zainteresowana pacjentem............................
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jacek Tabor

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Garncarska 1
31-115 Kraków

Bardzo miłe i rzetelne podejście do pacjenta. Profesjonalnie wykonana operacja. Lekarz który potrafi wytłumaczyć wszystko cierpliwie. Opieka lekarza od operacji az po leczenie zapewniona. Polecam
Opinia dodana przez: KateC

dr n. med. Paweł Mieszczański

Chirurg ogólny, USG

Centrum Medyczne PROFMEDICAL
Szarych Szeregów 46
40-750 Katowice

Bardzo dobry Chirurg ogólny.Wspaniałe podejście do pacjenta i wiedza jaką posiada jest naprawdę obszerna...Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Magdalena