Lekarze Chirurg onkolog Warszawa

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA
00-175 Warszawa

Polecam! Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Operował mnie. Uratował mi zdrowie i życie. Miałam raka złośliwego. Bedąc pod Jego opieką czułam się bezpieczna. Ma wspaniałe podejście do pacjentki. DZIĘKI PANU DOKTOROWI JESTEM ZDROWA.
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Artur Glausiuss

Chirurg stomatolog

Lecznica Stomatologiczna "MIŁY UŚMIECH"
aleja Jana Pawła II 65
01-038 Warszawa

Konretny i rzeczowy. Z poczuciem humoru. Polecam jeśli ktoś szuka dobrego chirurga szczękowego do usununięcia ósemek

lek. dent. Elżbieta Kopczyńska

Płocka 15/57
01-231 Warszawa

Bardzo uprzejma Pani doktor, uratowała mi ząb, który inny lekarz proponował usunąć, poświęciła mi więcej czasu niż było zaplanowano, na pewno do niej przyjdę następnym razem, gorąco polecam!
Opinia dodana przez: L

lek. dent. Iwona Ławicka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Club Dent
Ostródzka 89
03-289 Warszawa

Wspaniały człowiek. Wspaniała stomatolog. Wspaniały chirurg. Perfekcja na każdym kroku. Zawsze uśmiechnięta, nigdy mnie nie zawiodła. Nigdy nie było, żadnych powikłań. Polecam wszystkim.

lekarz Paweł Konrad

Toruńska 54/33
03-226 Warszawa

Pan doktor ma niesamowite podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie wytłumaczy i poświęca bardzo dużo czasu każdemu pacjentowi. Chciałbym żeby wszyscy lekarze potrafili tak podejść do nierzadko różnych i trudnych przypadków. Bardzo dziękuję za opiekę i naprawę mojej skromnej osoby. Polecam wszystkim, którzy muszą żeby trafili pod opiekę pana doktora.

lek. dent. Jolanta Malejczyk

Dolna 14/16/18/37
00-774 Warszawa

Pani doktor zasługuje na najlepszą opinię. Zajęła się moimi problemami, których tak naprawdę dorobiłam się na własne życzenie, choć w większości z powodu utraconego przez lata zaufania do stomatologów. Zniwelowała we mnie paraliżujący strach przed zabiegami. Mam do niej 100% zaufania!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Alexandros Sidiropulos

Poznańska 21 lok. 29
00-685 Warszawa

Trafilam na tego lekarza w SOR Szpitala Bielańskiego. To co mnie zaskoczylo to cieplo, empatia, pochylenie sie nad czlowiekiem, podmiotowe traktowanie, zrozumienie, kultura, wszechstronne podejście. Jestem mega zaskoczona, bo to dzialo sie na SORze! Super!!!!! Polecam i szacunek dla niego jako lekarza, ale przede wszystkim czlowieka!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Agnieszka Chaładaj-Kujawska

Internista, Onkolog

Pogodna 17 A/30
05-077 Warszawa

Bardzo proszę o kontakt bowiem tylko Pani ufam i pragnę pozostać Pani pacjentem . 664 933929 Koralowa 20 Stara Milisna
Opinia dodana przez: Mirosław Slomczewski

lekarz Jerzy Szysz

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Same piątki dla Pana doktora Jerzego Szysza, chirurga plastycznego (i ogólnego), przyjmującego w piątki w MULTI-MED na ul. Waryńskiego w Warszawie.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Dariusz Piotrowski

Chirurg ogólny, Urolog

Wrocławska 16/39
01-494 Warszawa

Pan doktor Piotrowski,to doskonały lekarz. Kontakt dostałem od mojego brata Pawła, który już się leczył u Pana doktora. Korzystałem z uprzejmości i ogromnej wiedzy Pana doktora Piotrowskiego, ale dowiedziałem się, że Pan doktor już nie przyjmuje przy ul. Szajnochy. Ktokolwiek wie gdzie obecnie można zapisać się do Pana doktora Piotrowskiego, bardzo proszę o info. 502355026. Dziękuję , będę bardzo wdzięczny.
Opinia dodana przez: hubert

lekarz Zbigniew Malec

Kardiochirurg, Chirurg dziecięcy

Warszawski Szpital dla Dziecki SP ZOZ
ulica Kopernika 43
00-328 Warszawa

Doktor Zbigniew Malec uratowął mi 2 dzieci operace wrodzonych wad serca - za co do końca życia będę wdzięczna. Gdy dzwiniłam do szpitala w pierwszą noc po operacji - pielęgniarka powiedziała mi że chodż doktor nie miał dyżuru to przyjechał w nocy aby syna doglądać osobiście - to mówi wszytsko o tym jakim był/jest lekarzem.Zawsze pozostanie w naszej pamięci obraz cierpliwego i wyrozumiałego dla zadających 1000 pytań rodziców i oddanego ...
Opinia dodana przez: Anna

dr Michał Kornet

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Sun Dental
Zdziarska 57a Warszawa
Warszawa

Polecam Pana Dr Michała. Trafiłem do Dr 4 lata temu po pobiciu, w środku nocy na ostry dyżur przywieziony karetką na Lindley'a. Pan Doktor przyszedł na konsultacje na SOR , zbadał mnie, oglądal badania, i powiedział, że wymagam operacji, że przyjmuje mnie od razu do kliniki. Po kilku dniach byłem operowany przez Pana Dr. Przez pół roku miałem 3 metalowe płytki na kościach twarzy i wiele śrub. Juz wszystkie zostały ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Tomasz Gawałkiewicz

Kolendrowa 48
05-077 Warszawa

Szanowni Państwo. Pan doktor przyjmuje w szpitalu Wolskim przy ul. Kasprzaka 17. Trafiłem tam z podejrzeniem zakrzepicy, które okazało się niestety trafne. Pan doktor bardzo szybko i bardzo sprawnie się mną zajął oraz po badaniach wszystko ładnie opisał jak i również odpowiedział na "milion" moich pytań bardzo rzeczowo i konkretnie. Każdemu z czystym sumieniem polecam trafić na Pana Tomasza. Bardzo pomocny człowiek i nikogo na pewno nie zostawi bez opieki. ...
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Maciej Ledóchowski

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Warszawa Czerniakowska
Czerniakowska 231
00-416 Warszawa

Bardzo przyjazne i profesjonalne podejście do pacjenta. Kontakt przed jak i po operacji kompletny, także z rodziną. Po operacji nie było żadnych komplikacji. Aby jak najwięcej lekarzy miało takie podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Andrzej Ziemski

dr n. med. Piotr Sobiczewski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

02-801 Warszawa

Fantastyczny lekarz z powołania. Bardzo przejmuje się pacjentami, sprawnie i szybko podejmuje decyzje co do leczenia na podstawie rzetelnie przeprowadzonych badań. Bez żadnych problemów w przypadku nagłej sytuacji załatwia nawet termin operacji. Kontynuuje z zaangażowaniem leczenie po operacji. Jest uprzejmy i dba o dobre samopoczucie pacjentów a w tej specjalizacji bywa to trudne. Lekarz ewidentnie z ogromnym doświadczeniem o czym świadczą przeprowadzane operacje. Z całego serca dziękuję Panu Doktorowi za ...
Opinia dodana przez: ewa
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Mariusz Żmijewski

dr n. med. Mariusz Żmijewski

Chirurg ogólny, Onkolog

02-801 Warszawa

Prawdziwy lekarz z powolania. Pomogl mojemu mezowi nawet kosztem swojego prywatnego czasu. Pan doktor jest kompetentnym, doswiadczonym lekarzem. Dokladnie zapoznal sie z problemem, skrupulatnie analizowal wyniki badan , opisal przyczyne w szerszym kontekscie laczac stan zdrowia meza nie tyko z choroba, ale i stylem zycia jak rowniez praca zawodowa. Wytlumaczyl w jakiej kolejnosci i w jaki sposob trzeba pracowac nad poprawa zdrowia (sylwetki) meza. Jestesmy oboje bardzo wdzieczni panu doktorowi.

dr n. med. Piotr Gastoł

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

02-801 Warszawa

BArdzo dobry lekarz. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania

lek. dent. Jarosław Piesiewicz

Przewoźników 6
03-691 Warszawa

Bardzo polecam Pana Piesiewicza, wspaniały chirurg, przede wszystkim bardzo sympatyczny, super podejście do pacjenta. Szybko i bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Ewelina O.

dr hab. n. med. Maciej Skórski

Chirurg naczyniowy

Al. Jerozolimskie 31
Warszawa

Profesjonalne podejście, pełna kultura i troska o dobro pacjenta.Badanie doppler tętnic szyjnych przeprowadzone bez pośpiechu z dużą dokładnością.Wyczerpująco odpowiada na pytania w sposób dla pacjenta zrozumiały. Serdecznie polecam.

dr n. med. Alfred Warczyński

Grzybowska 5 lok. 1416
00-132 Warszawa

Super specjalista . Dzięki jego trafnej diagnozie moja ciocia widzi .Polecam.Polecam.Polecam.!