Lekarze Chirurg onkolog Warszawa

lekarz Marek Wroński

Odkryta 67E/3
03-140 Warszawa

Dziś mija moja pierwsza rocznica udanej operacji raka tarczycy, której dokonał dr Marek Wroński. Z tej okazji chcę podziękować lekarzowi i życzyć przyszłym pacjentom aby również trafiły w ręce tak dobrego fachowca.
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Jarosław Puścion

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

JOLLY MED - SZPITAL LELECHOWSKA
Lelechowska 5
02-351 Warszawa

Wspaniały specjalista pełny profesjonalizm jestem wdzięczna za pomoc i opiekę medyczną polecamm z całego serca
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Tomasz Borkowski

Chirurg ogólny, Urolog

Bohomolca 17
01-613 Warszawa

Wystawiam swój komentarz po roku od operacji, bo myślę, że dopiero teraz moja opinia będzie wiarygodna. Doktor Tomasz Borkowski przeprowadził u mnie operację plastyki połączenia miedniczki z moczowodem. Zabieg był trudny, bo warunki mojej anatomii były skomplikowane. Obecnie bardzo dobrze się czuję, nerka pracuje prawidłowo, wyniki lepsze niż u zdrowego człowieka, cieszę się życiem i dopiero teraz po 40 wiem, co to znaczy żyć bez bólu nerek. Przez wiele lat ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Waldemar Macioch

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Wyszogrodzka 6/47
03-337 Warszawa

Dzięki Panu Doktorowi żyję już 12 lat (mam 69) po ciężkiej operacji tętniaka rozwarstwionej aorty brzusznej. Modlę się w Jego intencji, wspominam i błogosławię Go przy każdej Komunii Św.
Opinia dodana przez: zygmunt kroczewski

dr n. med. Rafał Górewicz

Szpital Praski
Widok 10
03-401 Warszawa

Polecam wizytę u Pana Doktora każdemu kto szuka pomocy kompetentnego lekarza chirurga.W moim przekonaniu Pan Doktor jest lekarzem już dzisiaj rzadko spotykanym: znakomitym,skutecznym specjalistą, wzbudzającym ogromne zaufanie i poświęcającym dużo czasu na rozmowę. Jeśli powiem, że to ponadto bardzo kulturalny Pan, to wyda się prawie niemożliwe. A jednak... Z całego serca polecam.

lekarz Artur Witt

Chirurg ogólny, Urolog

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Polecam Pana Doktora. Uprzejmy, dokładny, wszystko dobrze wytłumaczy. Przepisze potrzebne badania, by wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

Jacek Piechocki

Chirurg onkolog

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)
02-776 Warszawa

PAN DR. JACEK PIECHOCKI NIE TYLKO JEST ŚWIETNYM CHIRURGIEM ALE I WSPANIAŁYM, DOBRYM CZŁOWIEKIEM.

dr n. med. Piotr Domagała

Szpital Dzieciątka Jezus
ul.Nowogrodzka59
02-006 Warszawa

Empatia, uśmiech i życzliwość do pacjenta. Rzetelność, umiejętność wytłumaczenia tak by pacjent zrozumiał i nie był przerażony. Ogromny szacunek.

lekarz Anna Bagińska

Chirurg plastyczny

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
04-141 Warszawa

Super Kobieta,Klasa,wiedza,uprzejma,komunikatywna,ludzka do rany przyłóż. Wizyta to przyjemność.Przy okazji innej wizyty zauwazyla uczulenie na zinnat,,antybiotyk,,zmieniła go.Uspokoiła mnie także gdyż ,,podobno'' miałem zapalenie płuc martwiłem się bardzo a okazało się że to zwykła infekcja. Ja jako facet jestem w ''pozytywnym''szoku;-) trudno nie być. Mógłbym chodzić do niej codziennie!!pozdrawiam pani Aniu,ukłony,pozdrowienia. Polecam to Nowoczesny lekarz,specjalista. Piotr.M
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Zbigniew Żurawski

Chirurg onkolog

Przychodnia Specjalistyczna Polskiej Fundacji Europejskiej Szkoły Onkologii
02-002 Warszawa

Wyjątkowy lekarz, w pełni ufam jego opinii. Wiem, ze ma ogromne doświadczenie i doskonale potrafi rozpoznać znamiona, z którymi może być problem.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Jacek Kurnicki

Oddział Blue City - Centrum Medyczne ENEL-MED
Warszawa

Wspaniały chirurg naczyniowy,rzeczowo przedstawia problemy,nie traktuje pacjentow bezosobowo. Znakomity fachowiec, który poswięca chorym dużo czasu. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Czeslaw

lekarz Jerzy Lichomski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Wspaniały lekarz, a przy tym dobry, ciepły człowiek, który pomimo ogromu pracy i zmęczenia ZAWSZE znajduje czas dla pacjenta oraz rodziny, aby porozmawiać, wytłumaczyć i uspokoić . Za wszystko bardzo dziękujemy, choć nie ma takich słów, które potrafią wyrazić naszą wdzięczność. Życzymy dalszych sukcesów w pracy naukowej i wszystkiego najlepszego w życiu!!
Opinia dodana przez: Dariusz Maciejewski Włocławek

lekarz Sebastian Willenberg

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Warszawa

Bardzo uprzejmy lekarz. Szczegółowo mnie zbadał poświęcając dużo czasu. Uspokoił moje obawy wyjaśniając mi przyczyny moich dolegliwości.Zalecił środki ortopedyczne.Podczas pobytu w gabinecie czułem, że jestem pod bardzo dobrą opieką.Najlepszy chirurg naczyniowy jakiego spotkałem.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Piotr Szenk

Górczewska 80/70
01-401 Warszawa

Byłam z moją mamą na wizycie u Pana doktora dodaję że była to wizyta w szpitalu w Wołominie na NFZ Jakież było moje zdziwienie gdy pan doktor przyjął nas z uśmiechem zainteresowaniem i empatią wykonał odpowiednie badanie odpowiedział na wszystkie pytania czułyśmy się jak w prywatnej klinice a podejście pana doktora było jakby zajmował się swoją mamą a nie obcą pacjetką .Dziękuję pani doktorze i polecam wszystkim wizytę u Pana ...

lek. dent. Jacek Wojciechowski

Chirurg stomatolog

Centrum Medyczne MML - Szpital
Bagno 2 wejście E/3
00-112 Warszawa

Od wielu lat jestem pacjętką Pana Doktora J. Wojciechowskiego. Miałam robione różne zabiegi, z rezultatów których jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor jest niebywale kompetentny, cierpliwy - podnosił mi pochylony ząb przez wiele miesięcy, i umiejący wytłumaczyć zawiłości stomatologiczne. Na dokładkę są jeszcze urocze Panie pracujące w Smeal Team, które z lekarzami tworzą wspaniały zespół. Gorąco wszystkim polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Piotr Wszołek

Rosoła 34/8
02-796 Warszawa

Pan Piotr pomógł mi bardzo, dodatkowo zachował pełną dyskrecję przy każdej wizycie. Polecam wszystkim szukającym dobrego lekarza
Opinia dodana przez: M.

lek. med. Jolanta Białas (dawniej Najko)

Chirurg stomatolog

Czerwonych Maków 12/73
01-493 Warszawa

Absolutnie rewelacyjna Pani doktor. Poznalysmy sie przypadkiem, przy wizycie na nfz, ale jej prywatna praktyka to mistrzostwo. Jest warta kazdych pieniedzy i absolutnego zaufania.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jan Kośmider

Chirurg urazowy, Ortopeda

Warszawa

Wspaniały lekarz z dużym doświadczeniem. Zawsze chętnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie moje pytania. Poświęca na wizytach tyle czasu ile w danym momencie potrzeba, a nie przysłowiowe 5 minut. Bardzo kulturalny i przemiły człowiek.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Piotr Kołsut

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Wspaniały lekarz i człowiek. Profesjonalista w każdym calu. Empatyczny,troskliwy z wysublimowanym poczuciem humoru.Oby więcej było takich szlachetnych ludzi,dbających o pacjenta. Pozdrawiam Pana doktorze

lekarz Jarosław Postek

Chirurg dziecięcy

Relaksowa 45/5
02-797 Warszawa

Często z córkami korzystalysmy z porad dr Postka na ul. Sanockiej. Jest to lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Ponadto wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, cudownym podejściem do małego pacjenta, ciepłem i empatią. Diagnozy doktora są trafne a leczenie skuteczne. Polecam dr Postka wszystkim.
Opinia dodana przez: Ewelina