Lekarze Chirurg onkolog Warszawa

Onkolog

Centrum Onkologii - Instytut im. M. Skłodowskiej - Curie
Roentgena 5, Warszawa
02-781 Warszawa

najcenniejszy Lekarz jakiego w życiu spotkałam ( jestem pielęgniarką więc znam wielu lekarzy) jedyny taki niepowtarzalny - nigdy żaden lekarz nie wzbudził mojego zaufania jak On. Serdeczności i pozdrowienia z Mazur. Pan Doktor uratował i wyleczył mojego Partnera 11 lat temu. Wyrwał go z paszczy śmierci. Dziękuję
Opinia dodana przez: beata

dr n. med. Dariusz Szewczyk

Chirurg naczyniowy

ulica Zamiejska 17
03-580 Warszawa

Pan dr jest bardzo komunikatywny, dokładny przy badaniu i rzetelny w proponowanym sposobie dalszego postępowania diagnostycznego. Jestem bardzo wdzięczna za opiekę.
Opinia dodana przez: Aleksandra Lipińska

dr n. med. Krzysztof Mozol

Ortopeda dziecięcy, Chirurg dziecięcy

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA
00-175 Warszawa

Dr Mozol to bardzo dobry specjalista. Jest cierpliwy i zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia. A przede wszystkim ma trafne diagnozy i dobrze dobiera lekarstwa.
Opinia dodana przez: Mama Adasia

Hor Ismail

Chirurg dziecięcy, Transplantolog

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20
04-730 Warszawa

Wspaniały lekarz to za mało powiedziane. Mogę śmiało powiedzieć ,że to anioł mojego synka. Pan doktor uratował życie mojemu dziecku i będę wdzięczna do końca życia. W tych trudnych dla nas chwilach a było to kilka miesięcy wiedziała,że mam oparcie i wsparcie w tym lekarzu. Będę zawsze Doktora Hora wszystkim polecać. Wszystkim tym osobom,którzy będą tej pomocy potrzebować, chociaż mam nadzieję,że takich osób będzie jak najmniej bo zdrowie najważniejsze. I ...

dr hab. n. med. Maciej Kosieradzki

Chirurg ogólny, Chirurg transplantolog

Klinika WUM
Warszawa

Rewelacyjny chirurg! Szeroka wiedza merytoryczna, troska o każdego pacjenta, wysoka kultura osobista. Polecam!

lek. dent. Łukasz Zadrożny

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Top-Dent
Warszawa

Od kilku lat jestem pod opieką pana doktora. Zawsze odpowiednio zaopiekowana i leczona. Bez bólu i stresu. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Jola

prof. dr hab. n. med. Andrzej Deptała

Internista, Hematolog

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Dr Andrzej Deptała jest najlepszym hematologiem jakiego znam. Jest konkretny, rzeczowy, a przede wszystkim bardzo kompetentny. Widać, że jest na bieżąco ze światowymi trendami. Dzięki zastosowanemu przez Niego leczeniu mam pełną remisję w przewlekłej białaczce limfatycznej.
Opinia dodana przez: krzysztof

prof. dr hab. n. med. Piotr Kaliciński

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Centrum Zdrowia Dziecka Oddział Chirurgii Ogólnej
Warszawa

Witam. Czy jest szansa otrzymania do pana Piotra Kaliciński numeru telefonu ? Chciała bym przedstawić doktorowi sytuację w jakiej znalazł się mały chłopiec i zapytać czy pan doktor podjął by sie próby wyleczenia chłopca ale nigdzie nie mogę znaleźć kontaktu bezpośrednio do doktora.

dr n. med. Marek Najdecki

Chirurg ogólny, Flebolog

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Targówek
ulica Tykocińska 32/34
03-545 Warszawa

Do Pana Doktora trafiłam w szpitalu na cito , obudziłam się po narkozie i Pan Doktor wyjaśnił mi ze mam usunięty wyrostek . Bardzo profesjonalne podejście , miły , opiekuńczy i skrupulatny . Pan Doktor Marek to lekarz z powołania . Bardzo Dziękuje ze pojawił się na mojej drodze
Opinia dodana przez: Milena

lekarz Jacek Zwoliński

Onkolog

Orla 4 lok. 1
00-143 Warszawa

Pan Doktor jest bardzo kompetentny, poświęca bardzo dużo czasu dla pacjenta, o ogromnej kulturze osobistej. Jestem bardzo zadowolony z każdej wizyty. Bardzo pomaga w ciężkiej chorobie i podtrzymuje na duchu. Godny polecenia dla wszystkich pacjentów.
Opinia dodana przez: Józef z Bemowa

dr Piotr Kalinowski

Warszawa

Serdecznie polecam 😊 Dr Kalinowski jest bardzo uprzejmym człowiekiem i świetnym specjalista, który dba o swoich pacjentów. Jestem bardzo wdzięczna za opiekę, poświęcony czas i udana operację. Anna Rojek
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marcin Wigier

Chirurg urazowy

Filia Nr 1 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endoterapia
Waryńskiego 10A
00-631 Warszawa

Bardzo kompetentny i przemiły lekarz. Fachowiec. Byłem na wizycie w LuxMed. Tydzień po poważnej rekonstrukcji stawu kolanowego. Niepokoiły mnie pewne objawy. Zostałem kompleksowo zbadany. Przepisane leki , zmieniony opatrunek. Moje obawy zostały rozwiane. Mogłem pytać i otrzymywałem jasne, konkretne wyjaśnienia. Bardzo dobra komunikacja na linii lekarz - pacjent. Empatia i fachowość. Polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Monika Arczyńska

Chirurg stomatolog

Na Uboczu 12/26
02-791 Warszawa

Pani doktor pomogła mi pożegnać dolną ósemkę w sposób burzący wszelkie stereotypy związane z podobnym zabiegiem. Arcyfachowe podejście i złote ręce; nie wiem jak opisać inaczej. Wszelki stres spacyfikowany, a dolegliwości po ustąpieniu znieczulenia sprowadzone do minimum, co właśnie wynika z manualnej biegłości. Mam porównanie, bo była to ostatnia z usuwanych ósemek i mogę tylko żałować, że nie trafiłem wcześniej w ręce Pani doktor. Jeśli ktoś wertuje opinie z myślą ...
Opinia dodana przez: Krzysztof
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Lewczuk

dr n. med. Andrzej Lewczuk

Nikamed Centrum Zdrowia
Nowowiejska 6 lok. 9
Warszawa

Cała wizyta bardzo profesjonalna, wysłuchanie pacjenta, szczegółowe badanie, postawienie diagnozy, fachowa porada. Bez pośpiechu i odliczania z zegarkiem w ręku co dla mnie jest ogromną zaletą bo nie lubię gdy wizyta trwa kilka minut. Wspaniała opieka!
Opinia dodana przez: arczuk

lek. dent. Izabela Milik

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Gabinet
Zwycięzców 53/3
03-937 Warszawa

Świetna dentystka! Pani doktor jest profesjonalna, miła, tłumaczy wszystko co robi, a przede wszystkim jest delikatna i słucha pacjenta. Ma świetne znieczulenie, bez mrowienia i dziwnego uczucia. Zawsze bałam się wizyty u dentysty- teraz jest to niemal przyjemność! Mogę tylko dziękować 🙂
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Anna Wakulińska

Onkolog, Pediatra

Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"
04-730 Warszawa

Polecam Panią Doktor każdemu. Dokładnie zebrany wywiad i bardzo sprawne zbadanie CAŁEGO dziecka pozwoliły na postawienie diagnozy. Wreszcie. Bo tyłu już lekarzy odwiedziłam. I nareszcie leczenie przynosi efekt
Opinia dodana przez: Mama Kamilka

lekarz Krzysztof Celejewski

Flebolog, Chirurg ogólny

Klinika Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej
Stefana Banacha 1a
02-097 Warszawa

Pan dr Krzysztof Celejewski to doskonały lekarz. Ujmujący, ciepły i otwarty na kontakt z pacjentem. Wspaniałe poczucie humoru, które ma swój znaczący udział w bardzo dobrej atmosferze, którą dr Celejewski tworzy podczas rozmowy z pacjentem. Wzbudza naturalne zaufanie do jego kompetencji. Miałem dzisiaj zabieg u Pana Doktora, który komentował to co w danej chwili robił podczas przebiegu zabiegu, kilkakrotnie pytając, czy odczuwam (lub nie odczuwam) ból. Zabieg został w taki ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Michał Żółtowski

Chirurg naczyniowy

Lucerny 117
06-649 Warszawa

WSPANIAŁY LEKARZ-CZŁOWIEK Z POWOŁANIA !!! Wspaniały kontakt z pacjentem. Badanie bez pośpiechu,z zachowaniem godności pacjenta, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie.Bardzo dziekuję
Opinia dodana przez: Maria Dąbrowska

lekarz Jan Dudek

Chirurg ogólny, Traumatolog

Przychodnia wielospecjalistycznej opieki ambulatoryjnej
Puławska 424
02-884 Warszawa

wspanialy lekarz ,duza wiedza zawodowa ,nie wspominajac o uprzejmosci.

dr n. med. Paweł Derlatka

Onkolog, Ginekolog

LIM
Domaniewska 41/Wołoska 7
02-672 Warszawa

Dr Paweł leczył mnie i operował. Jest niesłychanie zdolny i ma "złote ręce". Olbrzymi spokój, cierpliwość i wiele empatii. Mieliśmy 3 letnią wspólną przygodę i jestem zdrowa. Dr Paweł od początku do końca zajmował się mną jak najbliższym członkiem rodziny. Miałam ogromne szczęście, że przez całkowity przypadek trafiłam do lekarza przez wielkie "L". Rozmawiałam też z innymi pacjentami i każda z Pań miała identyczną co ja opinię o Dr Pawle. ...
Opinia dodana przez: Katarzyna